Technics

Snímek obrazovky 2023-09-15 205354

Vraťme se k hudbě.

Hudba nezná čas ani hranice, dotýká se lidských srdcí napříč kulturami a generacemi. Každým dnem lze narazit na emotivní zkušenost z nepřeberné škály zvuků. Dovolte nám, abychom vás při návratu k hudbě doprovodili. Technics.

Poskytnutí hluboce emotivního hudebního zážitku všem.

My ve společnosti Technics chápeme, že poslechový zážitek není věcí čistě technickou, ale je výsledkem kouzelného vztahu mezi lidmi a hudbou. Usilujeme o to, aby lidé mohli naslouchat hudbě v podobě, jak byla původně zamýšlena, a chceme jim umožnit pocítit emocionální účinek, který nadchne a potěší. Zprostředkováním takových zážitků chceme podporovat vývoj mnoha světových hudebních kultur. To je naše filosofie. Spojením naší lásky k hudbě a nesmírných hudebních zkušeností týmu Technics se cítíme být zavázáni k budování značky, která milovníkům hudby přinese hluboké prožitky z poslechu hudby.

Hudební zážitek jako žádný jiný.

3 položek celkem
Technics SL 1210 5
Novinka
ZDARMAZDARMA
24 490 Kč

Bezjádrový motor s přímým náhonem pro dosažení stabilní rotace. Systém přímého náhonu používá pomalu se otáčející motor k přímému pohonu talíře. Tento system má řadu výhod.

Kód: 4288/CER
Technics SU GX70 black 1
Novinka K poslechu
ZDARMAZDARMA
44 990 Kč

To pravé audio centrum do obývacího pokoje, které umožňuje bezproblémové sledování videa, zvuku a hudby díky integraci na nové úrovni s využitím plně digitálních technologií...

Kód: 4282/CER
technics info pl Technics SU G700 menu large
Novinka K poslechu
ZDARMAZDARMA
64 990 Kč

JENO Engine(Jitter Elimination and Noise-shaping Optimization – eliminace kolísání signálu a optimalizace šumu) Pro věrný a bezztrátový přenos obrovského množství zvukových dat...

Kód: 4279/BLA
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz // //