Řada Focus

PROMO_Dynaudio_days_2023_web_banner

Představte si ty možnosti... připojte se ke všem streamovacím službám. K internetovému rádiu. K televizi. Dokonce i na gramofon. Nyní si můžete vychutnat neomezené množství hudby v audiofilské kvalitě bez kabelů. Okamžitě.

Toto je skutečné bezdrátové hi-fi: funkce, které chcete, povrchová úprava, kterou očekáváte, a zvukový výkon, který si zasloužíte.

Focus je vybaven softwarem a bezdrátovou konektivitou, které jsou připraveny na budoucnost, a oceňovanou akustickou technologií z našich vlajkových řad hi-fi a profi studií. Není to jen nová rodina reproduktorů - je to nový osvěžující způsob poslechu veškeré hudby, kterou máte rádi.

Představte si, že dnes posloucháte něco jiného.

Při zakoupení reproduktorů série  Focus vás odměníme poukazem na nákup LP dle vlastního výběru v hodnotě 5 000 Kč na webovém portálu www.classic.cz. Pro individuální cenu vybraných reproduktorů nás prosím kontaktujte.

Ke každému páru reproduktorů navíc nabízíme prodlouženou 8-letou záruku (platí pro pasivní reproduktory), resp. 3-letou záruku (pro aktivní reproduktory série Focus).

2 položek celkem
dynaudio focus 10 cerna vysoky lesk image1 big ies100175763
Dárek
ZDARMAZDARMA
124 990 Kč

Kompletní bezdrátový hi-fi systém pro malé až středně velké místnosti s autentickým Dynaudio zvukem a nejmodernější bezdrátovou konektivitou v elegantním a stylovém těle. Focus...

Kód: 4249/CER
dynaudio focus 30 cerna vysoky lesk image1 big ies100175800
Dárek
ZDARMAZDARMA
187 490 Kč

Kompletní bezdrátový hi-fi systém s autentickým Dynaudio zvukem a nejmodernější bezdrátovou konektivitou v elegantním a stylovém těle. Focus 30 jsou aktivní sloupové...

Kód: 4252/CER
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz // //