Special Forty

Dynaudio_Forty_banner_4

 Stále překvapujeme sami sebe. Někteří lidé by se po 40 letech neustálých inovací mohli spokojit s tím, že se spokojí se svými úspěchy. My ne. Ve skutečnosti jsme jen hladovější po nových technikách a technologiích.

Proto jsme vytvořili Speciální čtyřicítku: chtěli jsme se k těmto inovacím vrátit a zjistit, co bychom tentokrát udělali jinak.

Nenajdete zde nic převratného. Místo toho objevíte pohled do naší minulosti - spolu s několika speciálními náhledy do budoucnosti.

Speciální čtyřicítka je klasická Dynaudio: veškeré řemeslné zpracování, pozornost věnovaná detailům a naprostá láska k autentickému zvuku, kterou jste očekávali. Je to volba znalce - jednoduchý pár pasivních hi-fi reproduktorů. Nejde však o to, abyste se se zamlženýma očima ohlédli za minulou slávou a nechali to být. Jde o to, abychom tuto slávu využili jako platformu, ze které odstartujeme další sadu průlomových objevů.

 

 

 

1 položek celkem
dynaudio special forty ebonywave halfprofile
ZDARMAZDARMA
Dynaudio Special Forty
Ihned k dodání
82 990 Kč

Dánská společnost Dynaudio slaví 40 let působení. 40 let konstantního výzkumu, vývoje, inovací a cesty na pomyslný vrchol světa reprodukce hudby. Vývojáři z této společnosti již...

Kód: 1908/EBO
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz