Tidal

tidalpianog3d

Technologie a emoce.

Na první pohled se může zdát, že tato dvě slova mají jen málo společného. Ale ve skutečnosti, alespoň v naší společnosti, spolu zásadně souvisejí. Ve společnosti TIDAL je technologie sice vysoce vyspělá, ale je pouze prostředkem k dosažení cíle - nástrojem pro prezentaci hudby, zprostředkování velkého umění.
Když posloucháte některý z našich systémů, nikdy neuslyšíte základní vědu. Kdybyste si uvědomili jakoukoli přispívající složku, selhali bychom v naší velké ambici.

Naše technologie pracuje na svých kouzlech v zákulisí, podobně jako uctívaný světoznámý šéfkuchař v prvotřídní restauraci. Funguje jako diskrétní, nezjistitelný kanál, který předává poselství hudby a zároveň dokonale zachovává její původní zvukový otisk.
Stejně jako u vynikajících náramkových hodinek umožňuje hladká souhra tří prvků vytvořit mistrovské dílo TIDAL: Špičková technologie, nejlepší komponenty a precizní výroba.

 

1 položek celkem
tidal piano g3 tas
Novinka
ZDARMAZDARMA
Tidal Audio Piano G3
Ihned k dodání
9 999 999 Kč

Zcela nový TIDAL Piano G3 - Absolute Entry. Vylepšení klasického designu neznamená jeho změnu. Znamená to spíše vylepšení detailů při důsledném pokračování a dodržování...

Kód: 8646
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz