Vimberg

Vimberg_mino_wh_02_1

Jedinečná konstrukce reproduktorů VIMBERG je založena na tom nejpodstatnějším, co nás napadá: reprodukovat zvuk co nejrealističtěji, přičemž reproduktor sám stojí mimo hudbu jako slyšitelný neviditelný posel. Protože neexistuje bližší a intenzivnější způsob, jak se spojit s umělcem, událostí, hudbou samotnou. Vyzkoušejte si nové měřítko.
Před dvěma desetiletími jsme založili společnost TIDAL Audio GmbH a celosvětově jsme se proslavili výrobou možná nejlepších audiosystémů pod tímto nebem - což bylo řečeno v nesčetných referencích z audioprosu po celém světě: TIDAL.

Víme, že TIDAL je a vždy bude pro většinu milovníků hudby finančně nedostupný, vzhledem k tomu, že za ním stojí bezkonkurenční nekompromisní přístup. Ale díky prokázané konzistentní dokonalosti nyní uděláme další krok. A umožnit věci širšímu publiku, aniž bychom museli dělat kompromisy s ideály, kterým věříme: VIMBERG™. 

Klienti pro skutečné špičkové produkty chtějí a potřebují prověřenou konzistenci kvality, skutečnou DNA dědictví a vodotěsný příběh "za oponou". VIMBERG™ není nějaký start-up, ale je navržen a vyroben od stejných lidí, kteří vyrábějí TIDAL ultrahighendových mistrovských děl. A tím máme na mysli: stejní lidé se stejnými inženýrskými dovednostmi, stejným přístupem "záleží nám na tom" a vše je navrhováno a vyráběno pod jednou střechou.

 

 

2 položek celkem
Vimberg Amea aufm grau 2
ZDARMAZDARMA
Vimberg Amea
Ihned k dodání
490 000 Kč

Německý Vimberg je duševní dítko Jörna Janczaka, zakladatele, hybatele a designéra ultra fidelity značky TIDAL Audio. Vimberg vznikl jako projekt pro modernější, lifestyle...

Kód: 4386/BLA
Vimberg mino bl 01
Novinka
ZDARMAZDARMA
Vimberg Mino
Ihned k dodání
990 000 Kč

Dechberoucí plnohodnotný zážitek ve skromných rozměrech - VIMBERG Mino. Mino nebo Mino D?Máte na výběr: Mino se dodává s 30mm keramickým výškovým reproduktorem nebo volitelně s...

Kód: 4011/BLA
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz