Technics SU-G700M2E

Kód: 4279/BLA 4279/STR Zvolte variantu
Novinka K poslechu Černý pátek
Značka: Technics
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA 64 990 Kč –15 %
technics info pl Technics SU G700 menu large
64 990 Kč –15 % 55 190 Kč / ks
Skladem Na objednávku Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
4.12.2023 2.1.2024 Zvolte variantu

JENO Engine
(Jitter Elimination and Noise-shaping Optimization – eliminace kolísání signálu a optimalizace šumu)

Pro věrný a bezztrátový přenos obrovského množství zvukových dat do reproduktorů využívá zesilovač SU-G700M2 plně digitální zesílení pomocí technologie JENO Engine podle konstrukční koncepce referenčních systémů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro vyřešení problému s poklesem kvality zvuku v důsledku jitteru, který pro běžné zesilovače znamená problém, využívá SU-G700 originální obvod pro redukci jitteru, který odstraňuje jitter z celého frekvenčního rozsahu slyšitelného spektra. Pro převod PWM (modulace šířky impulsu) se navíc používá jedinečný převáděcí obvod, což je důležité pro kvalitu zvuku. Díky našim odborným znalostem a zkušenostem můžeme pomocí optimalizace faktorů jako rychlost, intenzita a kvantifikační číslo optimalizace šumu převádět i data v širokém dynamickém rozsahu ze zdrojů zvuku s vysokým rozlišením na na signály PWM bezztrátově. Tyto technologie umožňují bohatou a přirozenou reprodukci zvuku, kde je slyšet každý detail i té nejjemnější hudby.

ast-1408641.png.pub.thumb.644.644

LAPC
(Load Adaptive Phase Calibration – kalibrace fáze podle zátěže)

Impedance reproduktorů se s každou frekvencí mění a zesilovač je potřeba k buzení reproduktorů, na které nebude mít charakteristika reproduktoru vliv. Běžné digitální zesilovače však jsou k reproduktorům připojené přes low pass filtr a výstupu, takže charakteristiky reproduktoru na ně mají větší vliv. Přestože se navíc charakteristiky běžných zesilovačů na základě negativní zpětné vazby zlepšily, je co se týče fázových charakteristik stále prostor ke zlepšení. Vyvinuli jsme proto algoritmus pro adaptivní optimalizaci impedance reproduktoru, který provádí korekce k ideální odezvě měřením charakteristiky amplitudy a fáze frekvence zesilovače s připojenými reproduktory. Tento nový přístup umožňuje vyhladit frekvenční charakteristiky amplitudy a fáze, kterých zesilovače dříve nedosahovaly, a současně zajistit zvuk s bohatým prostorovým výrazem.

Technics_2

Pokročilý rychlý a tichý napájecí zdroj

Technologie napájení použitá v modelu referenční třídy SU-R1000 slouží k vylepšení budicí síly reproduktoru a lepšímu vnímání energie. Spínací frekvence byla zvýšena z obvyklého pásma 100 kHz na 400 kHz pro zajištění stabilního napájecího napětí a proudu a ke snížení negativního vlivu šumu modulace na kvalitu zvuku. Přístroj je vybaven stejnou technologií GaN FET tranzistorů a SiC Schottkyho diod jako model SU-R1000, aby vysokorychlostní spínací napájecí zdroj mohl dodávat optimální výkon.
V pozdější fázi je navíc použit SLNR regulátor. Ten zabraňuje poklesu regulace v důsledku pevné spínací frekvence a brání vměšování složek rušení do vysokých frekvencí. Výsledkem je systém napájení s nízkým šumem a velice rychlou odezvou, který maximalizuje výkon digitálního zesilovače.

Technics_3

Konfigurace se třemi oddíly

Integrované zesilovače obsahují nejrůznější obvody, včetně takových, které zpracovávají mikrosignály ze vstupů nebo které přenášejí velké proudy, např. výstupní obvody a napájecí obvody. SU-G700M2 se skládá ze tří konstrukčních částí, kde jsou bloky obvodů oddělené přepážkami podle úrovně signálu, který mají na starosti. Eliminuje se tím rušení mezi bloky obvodů, což umožňuje dosáhnout čisté kvality zvuku. Vedle této dělené konstrukce je SU-G700M2 vybaven také dvouvrstvým spodním šasi s ocelovými deskami o tloušťce 1,2 mm a 2 mm, horním panelem vyrobeným z ocelové desky o tloušťce 1,6 mm a předním panelem z hliníku o tloušťce 7 mm pro vylepšené tlumení vibrací.

ast-1429086.jpg.pub.thumb.644.644

Vstup PHONO s nízkým šumem

Nyní podporuje vstup PHONO MC. Vstup PHONO dosahuje nízkého šumu díky použití diferenciální konfigurace paralelního připojení FET tranzistoru první fáze s nízkým šumem. Úprava zisku ve čtyřech úrovních navíc umožňuje výběr nejlepšího zisku podle výstupu vložky. Tím se dosáhne optimálního přehrávání zvuku z vysoce kvalitních analogových zdrojů na míru konkrétnímu poslechovému prostředí.

ast-1429088.jpg.pub.thumb.644.644

 

Zesilovač pro sluchátka třídy AA

SU-G700M2 používá zesilovač pro sluchátka třídy AA s oddělenými obvody zesilovače pro zesílení napětí a proudu zvukového signálu. Napětí se zesiluje pomocí vysoce kvalitního operačního zesilovače, proud se zesiluje pomocí operačního zesilovače s vysokým výstupním proudem a vysoce kvalitní výstupní signál PWM z JENO Engine se převádí na analogový signál s vysokou přesností pro ideální poslech ve sluchátkách. Díky tomu lze reprodukovat hudbu s nízkým zkreslením a širokým frekvenčním rozsahem bez ohledu na zatěžovací impedanci sluchátek.

Technics_1

Vysoce kvalitní díly

Napájecí zdroj zesilovače je vybaven exkluzivním elektrolytickým blokovým kondenzátorem Technics optimalizovaným pečlivým laděním, který byl instalován v SU-R1000.

 

ast-1429101.jpg.pub

Specifikace

JENO Engine (Jitter Elimination and Noise-shaping Optimization – eliminace kolísání signálu a optimalizace šumu)

LAPC (Load Adaptive Phase Calibration – kalibrace fáze podle zátěže)

Pokročilý rychlý a tichý napájecí zdroj

Konfigurace se třemi oddíly

Vstup PHONO s nízkým šumem

Zesilovač pro sluchátka třídy AA

Výstupní výkon 70 W + 70 W (1 kHz, celkové harmonické zkreslení 0,5 %, 8 Ω, 20 kHz LPF)
140 W + 140 W (1 kHz, celkové harmonické zkreslení 0,5 %, 4 Ω, 20 kHz LPF)
Zátěžová impendance 4 Ω – 16 Ω
Frekvenční odezva
Phono MM 20 Hz – 20 kHz (ODCHYLKA RIAA ±1 dB, 8 Ω)
Phono MC 20 Hz – 20 kHz (ODCHYLKA RIAA ±1 dB, 8 Ω)
Line 5 Hz – 80 kHz ( –3 dB, 8 Ω )
Digital 5 Hz – 80 kHz ( –3 dB, 8 Ω )
Svorka pro analogový vstup 2× LINE (LINE1, LINE2 / MAIN IN) PHONO (MM/MC) x1
Svorka pro digitální vstup 2× digitální optický (OPT 1, OPT 2)2× digitální koaxiální (COAX 1, COAX 2) 1× USB-B (PC)
Svorka pro analogový výstup 1× LINE OUT (LINE OUT) 1× PRE OUT (PRE OUT)
Výstup na sluchátka Ano, stereo Φ6,3 mm
PC (USB-B) Vysokorychlostní USB 2.0 USB Audio Class 2.0, asynchronní režim
Podporovaný kodek PCM Ano (32, 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192, 352,8, 384 kHz / 16, 24, 32 bitů)
DSD Ano (2,8 MHz, 5,6 MHz, 11,2 MHz)
Ovládací režim DSD Režim ASIO Native, režim DoP
Napájení AC 220 V – 240 V, 50/60 Hz
Rozměry (ŠxVxH) 430 mm × 148 mm × 428 mm
Hmotnost 12,6 kg
Příslušenství Napájecí kabel, dálkové ovládání, baterie pro dálkové ovládání, uživatelská příručka

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zesilovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz // //