Kharma

Kharma_6

Kharma má nekonečnou vizi, kterou si nelze představit. Vize, která nás všechny pohání od chvíle, kdy Charles van Oosterum v roce 1982 začal pracovat pro společnost O.L.S. a v roce 1993 založil značku Kharma. Veškerá energie, kterou vložíte do tohoto světa, se vám nakonec vrátí, je jedno z našich přesvědčení, které vychází z karmy. Naše vášnivá vize spočívá ve vytváření zážitků, které přesahují hranice představivosti. Výsledkem je jedinečná a dokonalá rovnováha mezi novými technologiemi a čistým řemeslným zpracováním.

Snahou o dosažení svatého grálu v oblasti špičkového zvuku se dějí krásné věci, vznikají mistrovská díla, plní se sny, stimulují se smysly a rodí se nové inovace. S každým produktem, s každým detailem, Kharma rozšiřuje hranice high-end audio designu s každým jednotlivým produktem. Rádi o výsledcích přemýšlíme jako o mistrovském díle, jako o uměleckém díle, které dokáže vyvolat zvláštní pocit, který je třeba zažít, abyste mu uvěřili.

3 položek celkem
EL dB 7 front portrait2
K poslechu
ZDARMAZDARMA 662 500 Kč –25 %
Kharma Elegance DB7
Ihned k dodání
490 900 Kč

Krása elegance DB7 se projevuje mnoha drobnými detaily. Reproduktor je zvýrazněn mnoha chromovanými detaily, jako jsou štítky s logem na přední a boční straně , části zcela...

Kód: 4356
Kharma ELegance S7 front 1
ZDARMAZDARMA
Kharma Elegance S7-S
Na objednávku
562 500 Kč

Kolekce Kharma Elegance je moderní, ale zároveň má téměř dvacetileté dědictví. Řada Ceramique byla úspěšným předchůdcem kolekce Elegance. Ačkoli se tvar skříní nezměnil, krása...

Kód: 4353
Kharma Elegance dB7 S
ZDARMAZDARMA
787 500 Kč

Díky celé paletě různých technologických vylepšení a detailním znalostem byl model Elegance dB7 / dB7-S vytvořen jako obnovené holandské mistrovské dílo.

Kód: 4359
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz