Monitor Audio

Monitor audio floorstanding 2 horz

Monitor Audio Ltd je britskou společností a specialistou v oblasti hi-fi reprosoustav a jejich designu. Již více než 40 let produkuje stereofonní i prostorové audio systémy a řadu zvukově přizpůsobených instalačních reproduktorů pro vysoce diskrétní a kvalitní zvuk v domácnosti i venkovním prostředí.

Monitor Audio se svým silným a stále se vyvíjejícím portfoliem produktů demonstruje moc vysoké kvality a vysoce výkonné reproduktorové značky, která se osvědčí s každým systémem, nehledě na vkus či rozpočet.

Úspěch Monitor Audio nespočívá pouze ve vynikající kvalitě zvuku, ačkoli o tom svědčí názory odborníků z celého světa. Je to spíše o tom, jakým způsobem dodáváme onu zvukovou kvalitu. Důsledným zdokonalováním a vývojem našich technologií se společnost Monitor Audio stala předním světovým odborníkem na vývoj kovových membrán měničů. Kov není nejjednodušším materiálem pro tvarování, což je důvod, proč mnoho našich konkurentů preferuje papír nebo plast. Má však při správném zacházení úžasné vlastnosti, lepší a živelnější reprodukci zvuku.