Yamaha R-N602 + CD-S303

Kód: 3447
Tip
Značka: Yamaha
28 990 Kč –10 %
Yamaha set RN 602 CD303 black
28 990 Kč –10 % 25 990 Kč / set
3 dny
Můžeme doručit do:
29.4.2024

Představujeme zvýhodněný set stereo receiveru Yamaha R-N602 a Cd přehrávače CD-S303 v barevné provedení black.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yamaha R-N602

Vysoce kvalitní síťový HiFi přijímač s podporou reprodukce DSD 5,6 MHz.

MusicCastMusicCast je nová revoluce v síťovém zvuku, používejte všechny své produkty MusicCast společně nebo samostatně, je to zcela na vás. Ovládání, vše z jedné aplikace, navržené tak, aby bylo intuitivní, rychlé a snadné použití.

Použijte zvukovou lištu, bezdrátový reproduktor, AV přijímač, HiFi audio, podle toho, co vám nejlépe vyhovuje, promíchejte a porovnávejte a poté rozšiřujte svůj systém MusicCast s postupem času. Systém MusicCast, vše nové od Yamahy, přináší všude pro každého vše. 
  • MusicCast rozšiřuje možnosti zábavy

MusicCast využívá vysoce výkonnou bezdrátovou síť k poskytování hudby a zvuku. Může přenášet digitální hudební obsah z vašeho smartphonu, PC nebo NAS do jiných zařízení MusicCast ve vaší domácnosti. Může také sdílet hudbu z externích zařízení, jako je CD přehrávač nebo TV připojená k R-N602. Zvukový obsah ze smartphonů nebo tabletů s technologií Bluetooth lze také streamovat do zařízení MusicCast ve více místnostech.

Užijte si celé spektrum všech vašich oblíbených zdrojů hudby

R-N602 je přijímač a síťový audio přehrávač v jedné jednotce. Můžete jej použít pro snadné přehrávání zvukových zdrojů stažených z internetu a uložených v počítači PC nebo NAS. Nebo si můžete užít streamování hudebních služeb a internetového rádia (pomocí vTuner). Kromě toho vám originální aplikace MusicCast společnosti Yamaha umožňuje vychutnat si oblíbené melodie na smartphonu nebo tabletu pomocí bezdrátového připojení.

Streamovací služby nabízejí obrovskou škálu možností poslechu

Podpora služeb streamování hudby Spotify, Pandora, Juke, Napster, Rhapsody a Sirius XM znamená, že si užijete širokou škálu hudebního obsahu. Podpora databáze rozhlasových stanic vTuner dále umožňuje vzorkování internetového rozhlasového vysílání z celého světa.

* Dostupnost hudebních služeb se liší podle oblasti.

Bezdrátový přenos hudby přes Bluetooth nebo AirPlay

Vychutnejte si hudbu z chytrého telefonu nebo tabletu bezdrátově pomocí připojení Bluetooth. Můžete také použít pohodlnou funkci AirPlay pro bezdrátový přenos hudby z iPhone nebo iPad. Funkce síťového pohotovostního režimu navíc poskytuje pohodlí při automatickém zapnutí a vypnutí R-N602.

Výstup Bluetooth pro pohodlné streamování hudby

Zařízení R-N602 je vybaveno nejnovější technologií Bluetooth, takže bezdrátový provoz je pohodlnější než kdykoli předtím. Můžete posílat hudbu ze sluchátek R-N602 do sluchátek Bluetooth pro soukromé poslouchání nebo do reproduktorů Bluetooth.

Snadné nastavení pomocí smartphonu nebo tabletu

Pomocí smartphonu nebo tabletu společně s aplikací MusicCast CONTROLLER můžete snadno a rychle ovládat reproduktor a měnit nastavení. Stejná aplikace Controller funguje také jako dálkové ovládání pro všechna vaše zařízení kompatibilní s MusicCast.

Digitální připojení USB pro zařízení iPod, iPhone a USB

R-N602 poskytuje port USB na předním panelu pro rychlé připojení zařízení iPod, iPhone nebo USB. Máte okamžitý přístup ke všem uložené hudbě a digitální připojení zajišťuje, že je uslyšíte s nejvyšší možnou kvalitou zvuku.

Kompatibilita přehrávání bez mezer

Mnoho živých a klasických alb nemá v hudbě mezery. Přehrávání bez mezer zajišťuje, že mezi zvukovými soubory nejsou žádné pauzy. To umožňuje přehrávání bez přerušení, tak, jak to mělo být slyšet.

* Kompatibilní s formáty souborů WAV, FLAC, AIFF a ALAC a vstupem z USB / DLNA / DMP.

Design zvukové kvality ToP-ART a díly nejvyšší kvality

Vše v modelu R-N602 bylo vyrobeno pro maximální výkon a vysokou kvalitu. Vnitřní konstrukce využívá jednoduchý, přímý přenos signálů - zajišťuje optimální oddělení, eliminaci šumu a zkreslení a čistou reprodukci zvuku. Patří sem duální nezávislé zdroje napájení pro dva zdroje zvuku, analogový a digitální, a také původní konstrukce Yamaha ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology) a konstrukce podvozku Art Base pro plnou ochranu zvukových signálů před hlukem a vibracemi. Kromě toho byly všechny součásti a materiály pečlivě vybrány a testovány, aby se zajistilo, že mají pouze nejvyšší kvalitu - aby všechny spolupracovaly a poskytovaly absolutně nejlepší možný zvuk.

5,6MHz DSD nativní a AIFF 192 kHz / 24bitová reprodukce s vysoce výkonným 24bitovým převodníkem D / A

5,6MHz DSD nativní rozlišení a AIFF 192 kHz / 24-bitová reprodukce s vysoce výkonným 24-bitovým D / A převodníkem Pro zajištění maximální kvality zvuku v síti přijímač podporuje WAV / FLAC 192 kHz / 24-bit, Apple Lossless 96 kHz / 24-bit, DSD 5,6 MHz a dokonce i nové formáty AIFF 192 kHz / 24-bit. Využívá BurrBrown 192 kHz / 24-bit DAC, který má pevně zavedenou pověst pro kvalitu. Užijete si krásné zvuky zvuku ve vysokém rozlišení.

Čistý přímý režim pro větší čistotu zvuku

Zapnutí spínače Pure Direct způsobí, že zvukový signál obchází řídicí obvody pro basy a výšky, vyvážení a zesilovač zadní vyrovnávací paměti. To zlepšuje kvalitu zvuku při zachování plné výstupní kapacity. Zkrácení signální trasy zlepšuje čistotu zvuku a pomáhá reprodukovat i ty nejjemnější hudební nuance.

Digitální zvukový vstup pro TV nebo Blu-ray přehrávač

R-N602 je vybaven pro digitální audio vstup - s optickými i koaxiálními terminály. Optický je pro příjem zvuku z televizoru a koaxiální pro příjem zvuku z Blu-ray přehrávače. Zvuk zůstane v digitální doméně a poskytne vám čistý, nedotčený dynamický zvuk pro všechny vaše zdroje zábavy, od sportovních a jiných programů po filmy a koncerty.

Jednoduchý, ale sofistikovaný design

Díky krásně jednoduchému a unikátnímu designu zděděnému přímo od HiFi audio komponentů Yamahy se R-N602 také může pochlubit snadno ovladatelným rozložením tlačítek. Hliníkový přední panel má bohatě strukturovanou stříbrnou povrchovou úpravu vlasů. Zevnitř i zvenčí vše o modelu R-N602 demonstruje náš závazek k vynikajícímu designu a funkčnosti.

Režim Eco a pohotovostní režim automatického napájení

R-N602 má režim ECO, který snižuje spotřebu energie asi o 20% *, a funkci automatického vypnutí napájení, kterou můžete nastavit tak, aby se po 2, 4, 8 nebo 12 hodinách vypnula.

* Ve srovnání se spotřebou energie, když je režim ECO vypnutý (měření Yamaha).

Další významné funkce

• Plynulá regulace hlasitosti

• Terminál pro subwoofer

• Konektor Phono MM pro přehrávání vinylu

• Šroubové svorky reproduktorů

• 40 předvoleb ladění FM / AM předvoleb

• Volič reproduktorů a konektory reproduktorů pro dva systémy

Yamaha CD-S303

Vysoce kvalitní přehrávač CD se snadným ovládáním a speciálními funkcemi, jako je Pure Direct, Intelligent Digital Servo, USB, kompatibilita s MP3/WMA/LPCM/FLAC.

Navrženo tak, aby poskytovalo příjemnou kvalitu zvuku
Přehrávač CD-S303 zdědil mnoho kvalitních zvukových vlastností špičkových komponentů přehrávačů CD a poskytuje zvuk, který uspokojí oddané hudební fanoušky. Kromě disků CD umožňuje také kvalitní přehrávání hudebních souborů uložených na paměťových zařízeních USB prostřednictvím portu USB na předním panelu.

Pure Direct
CD-S303 nabízí funkci Pure Direct, což je stejná oblíbená funkce, kterou obsahují zesilovače a receivery Yamaha. Stisknutím tlačítka na předním panelu nebo na dálkovém ovladači vypne digitální zvukový výstup a vypne displej. Tím se dosáhne nejnižšího možného rušení šumu, a tedy nejvyšší kvality zvuku analogového zvukového výstupu.

Mimořádně propracované obvody a uspořádání
Technici společnosti Yamaha věnovali mnoho času a úsilí návrhu celkového vnitřního uspořádání součástí a desek plošných spojů, což je faktor, který významně ovlivňuje kvalitu zvuku. Výsledkem je, že napájecí zdroje pro motorový pohon, displej a USB sekce, stejně jako digitální a analogové sekce jsou samostatně izolovány, což eliminuje elektromagnetické rušení mezi nimi. Pro dosažení ideálního hmotnostního vyvážení pro stabilní výkon je pohonný mechanismus umístěn uprostřed jednotky.

Krátké signálové cesty
Vysoce logické a symetrické vnitřní uspořádání součástí a desek s plošnými spoji je navrženo tak, aby signálové cesty na každé desce byly co nejkratší. Díky této účelné konstrukci jsou také cesty mezi jednotlivými sekcemi přímé a krátké, což minimalizuje možnost ztráty signálu nebo rušení, čehož není snadné dosáhnout.

Dobře sladěné, vysoce kvalitní díly
Každý z jednotlivých prvků CD přehrávače ovlivňuje kvalitu zvuku, a proto Yamaha věnuje velké úsilí výběru a sladění dílů a materiálů. Vysoce kvalitní akustický kondenzátor, nový nízkošumový optický zesilovač s vysokou šířkou pásma a použití tlumicího materiálu pod transformátorem a kolem signálových kabelů jsou jen několika příklady závazku společnosti Yamaha ke skvělé kvalitě zvuku. Stručně řečeno, vnitřní propracovanost modelu CD-S303 je na úrovni, kterou obvykle najdeme u mnohem dražších modelů.

Vysoce výkonný D/A převodník
Vysoce výkonný systém D/A převodníku, využívající 192 kHz/24bitový D/A převodník, plně využívá digitální technologie zdokonalované společností Yamaha po mnoho let, což zajišťuje vynikající přesnost převodu, odstup šumu a dynamický rozsah.

Plovoucí mechanismus laserového snímače
Laserový snímač je izolován na plovoucím mechanismu, takže jeho jemnou činnost nemohou ovlivnit vibrace.

Inteligentní digitální servo
Běžné obvody sledovacího serva nemohou zcela překonat chyby způsobené pokřiveným diskem, prachem a dalšími vadami. Tento systém využívá spolehlivý procesor DSP (Digital Signal Processor), určený výhradně pro disky CD, který monitoruje signál a upravuje sledování a zaostřování snímače i rychlost motoru vřetena, aby kompenzoval případné problémy.

Vychutnejte si hudbu ve formátech MP3, WMA, LPCM, AAC a FLAC
Díky portu USB na předním panelu si můžete snadno vychutnat vysoce kvalitní zvuk z digitálních hudebních souborů MP3, WMA, LPCM, AAC nebo FLAC uložených na paměťových zařízeních USB. Můžete také přehrávat soubory nahrané na discích CD-R/RW.

Třírežimový textový displej CD
Informace o aktuálně přehrávaném disku CD se zobrazují přímo na displeji přehrávače CD. Na 3režimovém displeji CD Text se zobrazuje název CD, jméno interpreta a název skladby.

Přehrávání programu (pouze audio CD)
Je velmi snadné naprogramovat skladby, které chcete slyšet v libovolném pořadí. Program můžete kdykoli vymazat jediným dotykem.

Další pozoruhodné funkce
- Přímý přístup ke skladbám a přímý přístup pomocí 10 tlačítek

- Náhodné přehrávání

- Opakované přehrávání (celé/jednotlivé)

- Zobrazení času ve 3 režimech

- 4 úrovně osvětlení

- Obnovení poslední skladby

- Režim připravenosti

- Paměť režimu přehrávání

Pure Direct
Mimořádně sofistikované obvody a uspořádání
Krátké signálové cesty
Vysoce kvalitní součástky
Vysoce výkonný převodník D/A pro vysokou přesnost převodu s nízkým šumem
Plovoucí mechanismus laserového snímače
Inteligentní digitální servo
Kompatibilita s formáty MP3, WMA, LPCM a FLAC
Kompatibilita s přehráváním disků CD-R/RW
Četné praktické funkce přehrávání

Technické údaje

  • Typ: Single
  • Kompatibilita disků: CD, CD-R / RW
  • Odstup signálu od šumu: 105 dB (CD)
  • Dynamický rozsah: 96 dB
  • Harmonické zkreslení (1 kHz): 0,003 % (CD)
  • Frekvenční odezva: 2Hz-20kHz (CD)
  • Výstup: RCA optický, koaxiální a analogový
  • Rozměry (Š x V x H): 435 x 86 x 260 mm
  • Hmotnost: 3,5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Receivery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz