Technics SL-1200M7B

Kód: 8659/ORA 8659/GRE 8659/YEL Zvolte variantu
Novinka
Značka: Technics
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Munich Lambo 06
37 490 Kč / ks
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
21.8.2024 21.8.2024 21.8.2024 Zvolte variantu

Gramofon SL-1200M7B se systémem přímého pohonu.

Funkce SL-1200M7B jsou založeny na modelech SL-1200MK7/SL-1210MK7, zatímco design je inspirován ikonickým vzorem ve tvaru písmene Y od Automobili Lamborghini.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Desing inspirovaný DNA  Automobili Lamborghini.

Technics_SL-1200M7B_32

 Oranžová, zelená a žlutá jsou barevné varianty SL-1200M7B, vycházející z nejikoničtějších nátěrů italské značky supersportovních vozů. Automobili Lamborghini a Technics působí na zcela odlišných trzích, ale sdílejí stejné hodnoty se špičkovými nápady a přístupy: převratný technologický vývoj, firemní kultura zakořeněná v duchu nekompromisního řemesla a snaha o emocionální zvuky inspirující zákazníky – u Automobili Lamborghini jde zvuk motorů a u Technics o hudební zvuk. SL-1200M7B je výkonným výsledkem spolupráce a inovativních nápadů těchto dvou značek.

Exkluzivní dárky

Technics_lamborchini_8

SL-1200M7B přichází s originální vinylovou deskou se zvuky výkonného dvanáctiválcového motoru a zvuky šesti různých supersportovních vozů Automobili Lamborghini, slipmat a dvě samolepky s logy Automobili Lamborghini a Technics. Kotouč má obrázek inspirovaný pneumatikami jednoho z nejnovějších modelů Automobili Lamborghini, Revuelto. Když budete poslouchat zvuky dvanáctiválcových motorů Automobili Lamborghini, můžete si také vychutnat vizuální efekt protáčení pneumatiky na vašem gramofonu.

Bezjádrový motor s přímým pohonem pro dosažení stabilní rotace

Technics_lamborchini_11

Systém přímého náhonu používá pomalu se otáčející motor k přímému pohonu talíře. Tento system má řadu výhod. Nabízí vysokou efektivitu, jako je přesnost rotace a špičkový točivý moment, nevyžaduje výměnu dílů a zajišťuje vysokou spolehlivost po dlouhou dobu. Na druhou stranu, při použití systému přímého náhonu dříve docházelo ke kolísání otáček (cogging). Pro model SL-1210MK7 byl proto vyvinutý nový bezjádrový motor s přímým náhonem. Tento motor používá bezjádrový stator. Odstraněním železného jádra ze statoru se odstranilo i kolísání otáček. Dále jsme zvýšili sílu magnetu rotoru na nejvyšší možnou úroveň a optimalizovali mezeru mezi bezjádrovým statorem a magnety rotoru. Dosáhli jsme tak vysokého točivého momentu srovnatelného s modelem SL-1210MK5. Tento motor se může pochlubit plynulou rotací a silným točivým momentum a je tak schopen přesné a věrně reprodukce zvuku z drážky analogové desky.

Řada nových funkcí se dokáže přizpůsobit různým stylům přehrávání

Nastavení točivého momentu / rychlosti brzd
Nejnovější digitální technologie řízení motoru získaná z vývoje produktů využívajících Blu-ray disky přináší zlepšení v podobě individuálně upravitelného točivého momentu a rychlosti brzd ve čtyřech krocích.

Funkce řízení výšek
Funkce řízení výšek umožňuje jemné ladění rychlosti otáčení v rozsahu ±8 % / ±16 %. Dosáhne se toho digitálním ovládáním všeho, od detekce polohy jezdce až po řízení rotace motoru, čímž se předchází zbytečnému převádění digitálního signálu na analogový. Tím se výrazně zlepšuje sledování pohybu pro dosažení přesného a stabilního nastavení výšek.

Funkce přehrávání pozpátku
Funkce přehrávání pozpátku přinášející nové kreativní možnosti se poprvé objevuje u řady SL-1210. Společně s rychlostí 33-1/3 ot./min. a 45 ot./min. je podporována rychlost otáčení 78 ot./min.
*Nastavení točivého momentu / rychlosti brzd, spínač rychlosti otáčení a přehrávání pozpátku lze nastavit pomocí spínačů na hlavní jednotce.
 

Vysoce citlivé rameno

Technics_lamborchini_12

Rameno, které již řadu let přináší jistotu špičkové DJ scéně, je naším osvědčeným a vysoce spolehlivým univerzálním statickým esovitým ramenem. Díky velmi přesným ložiskům dosahuje raménko vyšší počáteční citlivosti pohybu než v případě modelu SL-1210MK6. To umožňuje přesně sledovat drážku gramofonové desky a zajistit tak vynikající zvuk při maximálním omezení nechtěných pohybů jehly i v náročných podmínkách, jako je scratchování. 

Osvětlení jehly bílou LED diodou s vysokým jasem a dlouhou životností

Technics_lamborchini_13

 Osvětlení jehly využívá novou kontaktní technologii pro intuitivní ovládání a využívá LED diodu s vysokým jasem a dlouhou životností. Oblast a intenzita osvětlení byly upraveny a nabízí tak lepší viditelnost hrotu jehly i v temném prostředí.

Skutečně pevná skříňka a vysoce tlumící izolátor

 Technics_lamborchini_01

 

 Šasi gramofonu je zásadní pro redukci vnějších vibrací a využívá proto technologii pro vylepšení kvality zvuku zdokonalenou při vývoji špičkových gramofonů. Rám z hliníkového odlitku je spojen se speciálním materiálem z ABS kombinovaným se skelnými vlákny a vytváří tak dvouvrstvou konstrukci. Kombinace tohoto speciálního vysoce tuhého materiálu s kovovým rámem zvyšuje tuhost a přináší účinnější tlumení vibrací, výsledkem je tak robustní skříňka pro dokonalou reprodukci zvuku. Izolátor je tvořen kombinací pružiny a pryže zajišťující optimální frekvenční charakteristiku. To zaručuje nejen vysokou kvalitu zvuku a vynikající odolnost proti tvorbě odezvy, ale také efektivně hrání před vnějšími vibracemi i při vysoké hladině zvuku.

Barevné provedení

SL-1200M7BEY      yellow - žlutá

SL-1200M7BED         orange - oranžová

SL-1200M7BEG      green  - zelená

Dostupnost  červenec 2024

 

Inspirujte se

Technics SK-1200M7B An original vinyl record

Technics SK-1200M7B Direct Drive Plattenspieler | Lamborghini | Technics

Technics SK-1200M7B Technics x Automobili Lamborghini

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz