Brinkmann Edison Mk II

Kód: 3891
Značka: Brinkmann
ZDARMAZDARMA
Brinkmann edison MKII 1
9 999 999 Kč / ks
Ihned k dodání
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Během své osmileté výrobní série se původní Edison stal preferovaným phono předzesilovačem pro nejnáročnější zákazníky, kteří požadují maximální všestrannost a také špičkový výkon. Milovníci hudby, kteří vlastní několik ramének a přenosek, zjistí, že Edison obsahuje všechny představitelné funkce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tři vyvážené RCA vstupy, z nichž dva jsou také vybaveny XLR připojením, vyhovují nejpropracovanějším systémům. Každý vstup je nezávisle nastavitelný pro zisk (16 kroků od 49 - 73 dB) a impedanci (12 kroků od 50 - 47 k Ohmů).
Přidáním volby mono/stereo, fázových/invertních a 1:1 vstupního transformátoru vynikající kvality poskytuje Edison úroveň jemného ladění nepřekonatelnou u žádného jiného phono stupně. Dálkový ovladač maximalizuje pohodlí uživatele.

Stejně jako náš předzesilovač Marconi a Nyquist Streaming DAC i Edisonův hybridní obvod využívá nejlepší kvality bipolárních tranzistorů a vybraných elektronek NOS Telefunken. Vyrovnání RIAA je implementováno částečně jako zatížení desky a částečně jako zpětnovazební smyčka. Fázová inverze pro symetrické výstupy je řešena třetím elektronkovým stupněm.
Edisonova síť RIAA EQ byla ve své inkarnaci Mk II zcela přepracována. Výsledkem neúnavného jemného ladění Helmuta Brinkmanna je, že téměř každý kondenzátor byl aktualizován na novou hodnotu nebo typ, což přináší zvýšenou přesnost a linearitu. Ponaučení z projektu Nyquist umožnilo podstatné vylepšení Edisonova výstupního stupně, což vedlo k nižší hladině hluku, detailnějšímu a holografickému zvuku, vynikající dlouhodobé spolehlivosti a ještě těsnějšímu spojení s hudbou.
Edison Mk II je více než jen vylepšením svého legendárního předchůdce. Vyvrcholením čtyř desetiletí zvukového designu Helmuta Brinkmanna je to náš definitivní pohled na krásu analogu .

Specifikace
Funkce:  Přepínače vstupního transformátoru, mono/stereo, fáze/invert., dálkové ovládání
Vstupní impedance a zesílení individuálně nastavitelné pro každý vstup.
Celkem 3 vstupy:  2 RCA/XLR, 1 RCA
Zisk:  nastavitelný (v 16 krocích) od 49 do 73 dB
Vstupní impedance:  nastavitelná (ve 12 krocích) od 50 Ohmů do 47k Ohmů
Výstupní napětí:  Maximálně ± 8 V Vyvážené
Výstupní impedance:  1k Ohm Vyvážená
Rozměry (šxvxh):  420 x 95 x 310 mm (s žulovou základnou); napájecí zdroj 120 x 80 x 160 mm
Hmotnost Edison, 12 kg; žulová základna, 12 kg; napájecí zdroj, 3,2 kg

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zesilovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz