Technics SL-1200M7B

Design inspirovaný DNA Automobili Lamborghini.

Technics_SL-1200M7B_32

Technics představuje nový gramofon Technics  SL-1200MB7

 Oranžová, zelená a žlutá jsou barevné varianty SL-1200M7B, vycházející z nejikoničtějších nátěrů italské značky supersportovních vozů. Automobili Lamborghini a Technics působí na zcela odlišných trzích, ale sdílejí stejné hodnoty se špičkovými nápady a přístupy: převratný technologický vývoj, firemní kultura zakořeněná v duchu nekompromisního řemesla a snaha o emocionální zvuky inspirující zákazníky – u Automobili Lamborghini jde zvuk motorů a u Technics o hudební zvuk. SL-1200M7B je výkonným výsledkem spolupráce a inovativních nápadů těchto dvou značek.

Exkluzivní dárky

Technics_lamborchini_8_1

SL-1200M7B přichází s originální vinylovou deskou se zvuky výkonného dvanáctiválcového motoru a zvuky šesti různých supersportovních vozů Automobili Lamborghini, slipmat a dvě samolepky s logy Automobili Lamborghini a Technics. Kotouč má obrázek inspirovaný pneumatikami jednoho z nejnovějších modelů Automobili Lamborghini, Revuelto. Když budete poslouchat zvuky dvanáctiválcových motorů Automobili Lamborghini, můžete si také vychutnat vizuální efekt protáčení pneumatiky na vašem gramofonu.

Bezjádrový motor s přímým pohonem pro dosažení stabilní rotace

Systém přímého náhonu používá pomalu se otáčející motor k přímému pohonu talíře. Tento system má řadu výhod. Nabízí vysokou efektivitu, jako je přesnost rotace a špičkový točivý moment, nevyžaduje výměnu dílů a zajišťuje vysokou spolehlivost po dlouhou dobu. Na druhou stranu, při použití systému přímého náhonu dříve docházelo ke kolísání otáček (cogging). Pro model SL-1210MK7 byl proto vyvinutý nový bezjádrový motor s přímým náhonem. Tento motor používá bezjádrový stator. Odstraněním železného jádra ze statoru se odstranilo i kolísání otáček. Dále jsme zvýšili sílu magnetu rotoru na nejvyšší možnou úroveň a optimalizovali mezeru mezi bezjádrovým statorem a magnety rotoru. Dosáhli jsme tak vysokého točivého momentu srovnatelného s modelem SL-1210MK5. Tento motor se může pochlubit plynulou rotací a silným točivým momentum a je tak schopen přesné a věrně reprodukce zvuku z drážky analogové desky.

Technics_lamborchini_11

 Více zde

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz