Yamaha CD-S303

Kód: 393/CER 393/STR Zvolte variantu
Značka: Yamaha
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Yamaha cd s303 black thumb
9 990 Kč / ks
3 dny 3 dny Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
25.7.2024 25.7.2024 Zvolte variantu

Vysoce kvalitní přehrávač CD se snadným ovládáním a speciálními funkcemi, jako je Pure Direct, Intelligent Digital Servo, USB, kompatibilita s MP3/WMA/LPCM/FLAC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní přehrávač CD se snadným ovládáním a speciálními funkcemi, jako je Pure Direct, Intelligent Digital Servo, USB, kompatibilita s MP3/WMA/LPCM/FLAC.

Navrženo tak, aby poskytovalo příjemnou kvalitu zvuku
Přehrávač CD-S303 zdědil mnoho kvalitních zvukových vlastností špičkových komponentů přehrávačů CD a poskytuje zvuk, který uspokojí oddané hudební fanoušky. Kromě disků CD umožňuje také kvalitní přehrávání hudebních souborů uložených na paměťových zařízeních USB prostřednictvím portu USB na předním panelu.

Pure Direct
CD-S303 nabízí funkci Pure Direct, což je stejná oblíbená funkce, kterou obsahují zesilovače a receivery Yamaha. Stisknutím tlačítka na předním panelu nebo na dálkovém ovladači vypne digitální zvukový výstup a vypne displej. Tím se dosáhne nejnižšího možného rušení šumu, a tedy nejvyšší kvality zvuku analogového zvukového výstupu.

Mimořádně propracované obvody a uspořádání
Technici společnosti Yamaha věnovali mnoho času a úsilí návrhu celkového vnitřního uspořádání součástí a desek plošných spojů, což je faktor, který významně ovlivňuje kvalitu zvuku. Výsledkem je, že napájecí zdroje pro motorový pohon, displej a USB sekce, stejně jako digitální a analogové sekce jsou samostatně izolovány, což eliminuje elektromagnetické rušení mezi nimi. Pro dosažení ideálního hmotnostního vyvážení pro stabilní výkon je pohonný mechanismus umístěn uprostřed jednotky.

Krátké signálové cesty
Vysoce logické a symetrické vnitřní uspořádání součástí a desek s plošnými spoji je navrženo tak, aby signálové cesty na každé desce byly co nejkratší. Díky této účelné konstrukci jsou také cesty mezi jednotlivými sekcemi přímé a krátké, což minimalizuje možnost ztráty signálu nebo rušení, čehož není snadné dosáhnout.

Dobře sladěné, vysoce kvalitní díly
Každý z jednotlivých prvků CD přehrávače ovlivňuje kvalitu zvuku, a proto Yamaha věnuje velké úsilí výběru a sladění dílů a materiálů. Vysoce kvalitní akustický kondenzátor, nový nízkošumový optický zesilovač s vysokou šířkou pásma a použití tlumicího materiálu pod transformátorem a kolem signálových kabelů jsou jen několika příklady závazku společnosti Yamaha ke skvělé kvalitě zvuku. Stručně řečeno, vnitřní propracovanost modelu CD-S303 je na úrovni, kterou obvykle najdeme u mnohem dražších modelů.

Vysoce výkonný D/A převodník
Vysoce výkonný systém D/A převodníku, využívající 192 kHz/24bitový D/A převodník, plně využívá digitální technologie zdokonalované společností Yamaha po mnoho let, což zajišťuje vynikající přesnost převodu, odstup šumu a dynamický rozsah.

Plovoucí mechanismus laserového snímače
Laserový snímač je izolován na plovoucím mechanismu, takže jeho jemnou činnost nemohou ovlivnit vibrace.

Inteligentní digitální servo
Běžné obvody sledovacího serva nemohou zcela překonat chyby způsobené pokřiveným diskem, prachem a dalšími vadami. Tento systém využívá spolehlivý procesor DSP (Digital Signal Processor), určený výhradně pro disky CD, který monitoruje signál a upravuje sledování a zaostřování snímače i rychlost motoru vřetena, aby kompenzoval případné problémy.

Vychutnejte si hudbu ve formátech MP3, WMA, LPCM, AAC a FLAC
Díky portu USB na předním panelu si můžete snadno vychutnat vysoce kvalitní zvuk z digitálních hudebních souborů MP3, WMA, LPCM, AAC nebo FLAC uložených na paměťových zařízeních USB. Můžete také přehrávat soubory nahrané na discích CD-R/RW.

Třírežimový textový displej CD
Informace o aktuálně přehrávaném disku CD se zobrazují přímo na displeji přehrávače CD. Na 3režimovém displeji CD Text se zobrazuje název CD, jméno interpreta a název skladby.

Přehrávání programu (pouze audio CD)
Je velmi snadné naprogramovat skladby, které chcete slyšet v libovolném pořadí. Program můžete kdykoli vymazat jediným dotykem.

Další pozoruhodné funkce
- Přímý přístup ke skladbám a přímý přístup pomocí 10 tlačítek

- Náhodné přehrávání

- Opakované přehrávání (celé/jednotlivé)

- Zobrazení času ve 3 režimech

- 4 úrovně osvětlení

- Obnovení poslední skladby

- Režim připravenosti

- Paměť režimu přehrávání

Pure Direct
Mimořádně sofistikované obvody a uspořádání
Krátké signálové cesty
Vysoce kvalitní součástky
Vysoce výkonný převodník D/A pro vysokou přesnost převodu s nízkým šumem
Plovoucí mechanismus laserového snímače
Inteligentní digitální servo
Kompatibilita s formáty MP3, WMA, LPCM a FLAC
Kompatibilita s přehráváním disků CD-R/RW
Četné praktické funkce přehrávání

Technické údaje

  • Typ: Single
  • Kompatibilita disků: CD, CD-R / RW
  • Odstup signálu od šumu: 105 dB (CD)
  • Dynamický rozsah: 96 dB
  • Harmonické zkreslení (1 kHz): 0,003 % (CD)
  • Frekvenční odezva: 2Hz-20kHz (CD)
  • Výstup: RCA optický, koaxiální a analogový
  • Rozměry (Š x V x H): 435 x 86 x 260 mm
  • Hmotnost: 3,5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: CD a SACD přehrávače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz