Rel 212/SX

Kód: 4047
Značka: REL Acoustics
ZDARMAZDARMA
Rel 212 SX Black
137 990 Kč / ks
3 dny
Můžeme doručit do:
25.4.2024

212/SX staví na silných stránkách legendárního modelu 212/SE. Vylepšené měniče ze slitiny s lopatkami z uhlíkových vláken jsou silnější, nový plochý pasivní zářič sahá ještě hlouběji a náš PerfectFilter™ přináší drtivé nízké basy s větší rychlostí a vzdušností, čímž 212/SX výrazně překonává svého slavného předchůdce.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve společnosti REL je hlubší pochopení kvality základem všeho, co děláme. Takže zatímco 212/SX hřmí a otřásá základy, zároveň řeší detaily a obnovuje správnou rovnováhu vřelosti středního pásma.

Zdokonalení našich legendárních ultrarychlých filtrů i nově vyvinutých měničů produkuje tvrdší nárazy a oživuje tišší, jemnější momenty, čímž zlepšuje výkon systému v obou extrémech. Skvěle hraje jak se špičkovými dvoukanálovými aplikacemi, tak s velkými výkonnými kinosály.

DVA KONTINUÁLNĚ ODLÉVANÉ MOTORY Z LEHKÉ SLITINY
Lehké lamely z uhlíkových vláken pevně připevněné k zadní části každého aktivního kuželu ze slitiny slouží ke zpevnění kuželu a zároveň k jeho ztišení. Dvojice 12" (350mm) aktivních měničů nyní nabízí dalších 12 mm zdvihu a těží také z aktualizované geometrie odpružení a vyššího výkonu. A zbrusu nová, vysoce výkonná pasivní jednotka s dvojitým pavoukem na spodní straně poskytuje basy vlnící se od podlahy. Výsledkem je zásadní krok vpřed v konstrukci modelu 212. Již tak skvěle hrající model nyní hraje hlasitěji s větší lehkostí a zároveň lépe zachovává i ty nejmenší detaily vzduchu a prostoru s ještě větší přesností.

DVOJITÉ KONTINUÁLNÍ UHLÍKOVÉ PASIVNÍ ZÁŘIČE
Naše unikátně vyladěné pasivní zářiče využívají speciální závěsy, nyní s dodatečným 30mm lineárním zdvihem, a dosahují tak výkonu daleko přesahujícího běžné subwoofery. Náš nový pasivní zářič SuperProgressive™ produkuje extrémně dlouhý zdvih umožňující velmi hlasitý výkon při zachování proměnlivé tuhosti jeho zavěšení.

Dolů vystřelující pasiv produkuje hluboké, podlahou se plazící basy, které rozechvívají místnost. Nad panelem zesilovače na zadní straně je namontován druhý pasiv. Tato jednotka produkuje obalové "atmosférické" basy, které dodávají zvuku vzduch a chvění. Spojení se zadní stěnou nebo zadním rohem místnosti umožňuje basům rozvinout mimořádně dlouhé vlnoplochy a dodává jim lehkost a nenucenou kvalitu, která je jedinečná pro konstrukce s jedním boxem.

KDOKOLI ŘEKL, ŽE "MOC KORUMPUJE", NIKDY NESLYŠEL 212/SX
Díky neuvěřitelné spolehlivosti jednotek, jejichž počet se nyní počítá na tisíce, je zesilovač Gen 5 vzorem extrémního výkonu a spolehlivosti. S výkonem 1 000 W a možností současného připojení High Level i .1/LFE s volitelným nejmodernějším bezdrátovým připojením poskytuje 212/SX zboží ve velkém měřítku. Činí tak s neuvěřitelnou přilnavostí a kontrolou v extrémně hlubokých basech, kde většina zesilovačů polevuje a ztrácí kontrolu.

212/SX má téměř neomezený smysl pro výkon spojený s přesností. Tam, kde ostatní nabízejí hrubou sílu, my poskytujeme masivní výkon a každou vedlejší kategorii výkonu s lehkostí a bezproblémovou všestranností. Ohlušující výkon při koncertním videu nebo filmovém trháku? Zkontrolujte. Nádherně vykreslené ženské vokály přesně umístěné do kamenného opatství? Zkontrolujte.

Využili jsme příležitosti a vyvinuli nový bezdrátový systém s vysokým rozlišením a bez komprese pro audiofily pro 212/SX a naše novější nabídky v řadě Reference. Airship™ je nový 5,8 gHz bezdrátový systém na vojenské bázi zabudovaný do monolitického LSI čipu, který poskytuje neuvěřitelně rychlé basy. Prostřednictvím tohoto systému, který obsahuje (2) kanály, dodáváme celou šířku pásma, nejen basy. První kanál obsluhuje náš vstup vysoké úrovně a lze jej použít jak pro stereofonní basy, tak pro použití jednoho kanálu s monoblokovými zesilovači. Současně Airship zpracuje kanál .1/LFE potřebný pro speciální efekty ve filmu, takže jsou k dispozici jak vstupy RCA, tak XLR. V budoucnu předpokládáme, že se na trh dostane více aktivních bezdrátových reproduktorů, proto jsme zahrnuli stereofonní nízkoúrovňové vstupy. Se systémem Airship jste připraveni na budoucnost.

Reproduktor 2x12”, Výkon: 1000 W RMS,
• zesilovač třídy D,
• ozvučnice s 2x12” pasivní membránou,
• Šířka x výška x hloubka: 362 x 838 x 514,5 mm,
• Čistá hmotnost: 58 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz