Rega Aria Mk 3

Kód: 726
Značka: Rega
ZDARMAZDARMA
rega aria mk 3 ie100027322
27 490 Kč / ks
Ihned k dodání
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Plně analogový předzesilovač pro MM a MC přenosky.

Rega Aria je plně analogový předzesilovač pro MM a MC přenosky bez jakýchkoli digitálních obvodů. Celohliníková skříň stíní vnitřní obvody proti pronikání vnějšího rušení. Vše je podřízeno kvalitě zvuku a nenajdete zde žádné výstřelky, které by ji mohly jakkoli ohrozit. Aria obsahuje mnoho inovativních konstrukčních prvků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rega Aria je plně analogový předzesilovač pro MM a MC přenosky bez jakýchkoli digitálních obvodů. Celohliníková skříň stíní vnitřní obvody proti pronikání vnějšího rušení. Vše je podřízeno kvalitě zvuku a nenajdete zde žádné výstřelky, které by ji mohly jakkoli ohrozit. Aria obsahuje mnoho inovativních konstrukčních prvků, jako je např. samoseřiditelné servo ovládání, které udržuje obvody MC vstupu v optimálním nastavení kompenzací rozdílu mezi provozní teplotou a teplotou prostředí. Obě sekce mají oddělené vstupní konektory a vstupní obvody. Toto řešení umožnilo navrhnout vstupní obvody na míru bez jakýchkoli kompromisů pro oba typy přenosek. Přepínání signálu je zajištěno ve vysoké úrovni a nízké impedanci pomocí relé a signál je tedy bez degradace.

MC Stage
MC vstup používá paralelně zapojené komplementární FET tranzistory s nízkým šumem. Použití FET tranzistorů zajišťuje, že do cívky přenosky neproudí žádné předpětí a tím pádem nedochází k nežádoucímu posunu jemné geometrie magnetického obvodu přenosky. MC vstup má nastavitelnou vstupní impedanci od 70 do 40 ohmů a vstupní kapacitu od 1000 do 4200 pF. Citlivost vstupu lze změnit o 6 dB na zadním panelu předzesilovače.

MM Stage
MM vstup používá komplementární bipolární tranzistory s nízkým šumem. Zesilovač má oddělené napájecí zdroje pro každý kanál. Napájecí zdroje jsou na kritických místech osazeny vysoce kvalitními elektrolytickými kondenzátory Nichicon FG. V signálové cestě a ekvalizačních obvodech jsou použity polypropylenové kondenzátory. Signálové obvody jsou osazeny diskrétními součástkami, které dovolují plnou kontrolu nad konstrukcí těchto obvodů.

Technická specifikace:

  • Nominální výstupní úroveň: 200 mV
  • Výstupní impedance: 100 ohmů
  • Rozměry: 218 x 315 (325 se zemnícím kolíkem) x 78 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Phono předzesilovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz