PS Audio DirectStream Memory Player

Kód: 1845/STR
Akce
Značka: PS Audio
ZDARMAZDARMA 222 990 Kč –41 %
PS audio DirectStream Memory player 4
222 990 Kč –41 % 129 990 Kč / ks
Ihned k dodání
Varianta
Můžeme doručit do:
24.7.2024

DMP je univerzální přehávač, schopný přehrávat různé typy optických disků včetně Blu-ray audio, DVD-Audio, AVCHD, SACD, HRx, CD, CD-R / RW, DVD ± R / BD-R / RE, stejně jako uložená data prostřednictvím digitálního vstupu USB.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DMP je univerzální přehávač, schopný přehrávat různé typy optických disků včetně Blu-ray audio, DVD-Audio, AVCHD, SACD, HRx, CD, CD-R / RW, DVD ± R / BD-R / RE, stejně jako uložená data prostřednictvím digitálního vstupu USB.

V roce 2009 byl špičkový zvuk světa otřesený představením prvního světového přehrávače s vysokým rozlišením - PerfectWave Transport. Téměř o osm let později společnost PS Audio Engineering podnikla další obrovský krok kupředu se zavedením výměny PWT, přehrávače DirectStream Memory Player, poslední přehrávač, kterou kdy budete potřebovat.

První, s čím přijde vaše sbírka hudby do styku, bude v tomto systému DirectStream Memory Player, univerzální přehrávač disků s několika zajímavými řešeními. Přístroj je i přes mírně větší rozměry (šířka 43 cm, hloubka 36 cm a výška 10 cm) díky decentní výšce poměrně elegantní, čistotu vzhledu podporují i zaoblené rohy, hodně pěkné je vzhledem k ceně celkové zpracování - o něm ledacos napovídá hmotnost 10 kg.

Čelní stěně dominuje velký, velmi informativní obdélníkový displej hrající barvami, díky dotykovému rozhraní pak supluje všechny fyzické ovládací prvky. Je tu cítit snaha o designovou čistotu, proto třeba i spínací tlačítko výrobce ukryl do podoby firemního loga (což může zprvu i trochu zmást). V levé části předku jsou dvířka mechaniky, kousek vedle USB port pro datové paměti s hudbou (podporuje PCM i DSD a to ve formě AAC, FLAC, WAV, ALAC, DFF, DSF a spoustě dalších).

Proběhněte pohledem kolem dokola transportu a objevíte krom klasické napájecí zásuvky až nečekané množství konektorů - přes AES/EBU (či chcete-li digitální XLR) vychází ven klasický stereo signál, pak jsou tu ještě bytelné koaxiální výstupy a výstupy standardu I2S, pro které výrobce zvolil podobu HDMI. Obě varianty výstupů jsou tu po třech - jeden slouží vždy pro stereo, další pro zadní kanály a další pro subwoofer; toto atypické rozložení využijete třeba při reprodukci multikanálových nahrávek.

Na zadní straně je ještě ethernetový konektor a slot pro SD karty, skrze které lze aktualizovat softwarové vybavení přístroje.

Srdcem celého přístroje je vpravdě univerzální mechanika - krom CD přečte i SACD, DVD nebo Blu-ray disky, z těch opravdu okrajových i HRx nebo AVCHD, prostě prakticky cokoliv, co lze nazvat optickým diskem a nahrát na to hudbu. Přehrávat pak umí Memory Player DSD stream nativně a posílat ho přes I2S rozhraní do svého sesterského D/A převodníku.

Na mechaniku pak navazuje řešení, nazývané firmou "digitální čočka". S tímto konceptem přišel už v roce 1993 jeden ze zakladatelů Paul McGowan spolu se svým hlavním vývojářem Bobem Stadtherrem. Cílem je zpracovat digitální stream perfektním způsobem tak, aby nebyl ovlivněn elektrickými ani mechanickými parametry transportu. Prakticky to znamená, že digitální data jsou načtena do vyrovnávací paměti, odkud si je bere a dále zpracovává FPGA (programovatelné hradlové pole s vysokým výpočetním výkonem) - tento způsob zpracování prakticky eliminuje jitter.

Transport je napájený pomocí diskrétně řešeného napájecího zdroje, rozděleného na tři části s pečlivou vzájemnou izolací. Základem je pak toroidní transformátor s trojitým galvanicky odděleným vinutím. Zásobu energie udržuje baterie filmových kondenzátorů s dvojitou regulací a impedancí nižší než jeden ohm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přehrávače a jiné zdroje
Záruka: 2 roky
Vstupy:  I2S(2), Coax, XLR Balanced, TOSLINK, USB, Network Bridge slot
Optické disky: CD standardní digitální zvuk , CD-R / RW disky CD s audio soubory , CD s vysokým rozlišením HDCD , SACD Super Audio CD Stereo nebo vícekanálové , DVD-R / RW DVD datové disky se zvukovými soubory
USB Drive: USB Flash Drive se zvukovými soubory
Podporuje formáty: AAC FLAC OGG, ALAC M4A OGM, AVI M4V WAV, DFF MP3 WMA, DSF MP4
Výstupy: 3x I2S, Konektor HDMI Typ A , (Používá konektor HDMI, ale není kompatibilní se vstupy HDMI) ,PCM výstup 44.1KHz až 192KHz , Výstup DSD 2.8MHz
Spotřeba energie: 30 W
Váha: 13,5 kg
Přepravní váha: 19 kg
Rozměry: 36 x 43 x 10 cm
Přepravní rozměry: 52 x 61 x 25 cm
Barevné provedení: Silver ( stříbrná )  Black ( černá )

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz