Výjimečná poslechová místnost v Praze

Velkou část nabídky Studia Špalíček nově najdete také v Praze!

Máme k dispozici výjimečné luxusní prostory s dvěma akusticky dokonale ošetřenými a mimořádně vybavenými poslechovými místnostmi a prostorem s prakticky kompletním vystaveným sortimentem. V klidném prostředí na okraji Prahy, tedy se snadnou dostupností a parkováním dostupným zdarma a bez problémů, najdete průřez nabídkami reprosoustav Bowers&Wilkins a Sonus faber a elektroniky McIntosh, Denon nebo Rotel.

praha1

Ať už chcete solidní kompaktní hi-fi sestavu nebo absolutní high-end, v klidném prostředí těchto referenčních poslechových prostor se budeme věnovat jen a pouze vám - prostory vždy budou k dispozici výhradně pro váš poslechový komfort, bez rušení či spěchu. 

V jedné z poslechových prostor se nachází ultimativní stereo systém s možností zkoušet libovolné produkty z nabídky zmíněných značek, v místnosti druhé je vestavěné nejlepší domácí kino v České republice, kde si užijete špičkový obraz i zvuk až po standard Dolby Atmos.

Pokochejte se obsáhlou galerií našich nových luxusních poslechových prostor a pokud to k nám máte příliš daleko, využijte této jedinečné možnosti vybrat si svou novou sestavu ve výjimečném klidu. Prostory jsou dostupné pouze po telefonické objednávce na +420 608 712 537 minimálně týden předem.

View the embedded image gallery online at:
https://www.studiospalicek.cz/poslechove-studio#sigFreeIded288a2527

Kdo jsme?

Vážení zákazníci, vítejte v našem e-shopu. Zde máte možnost zakoupit zboží všech kvalitních značek v pohodlí svého domova. Těm, kteří dají přednost osobnímu kontaktu, nabízíme možnost návštěvy našeho STUDIA v Ostravě. Rádi Vám zde předvedeme veškeré dostupné zboží, které si můžete sami otestovat v našem plně klimatizovaném poslechovém studiu.

I přes velký zájem o tyto stránky se snažíme maximálně věnovat čas a odbornou péči zákazníkům, kteří nás navštíví v Ostravě v našem obchodě a poslechovém studiu. Někdy bohužel není dostatek času na drobné úpravy stránek - všechny údaje bohužel nejsou vždy aktuální. Nebojte se proto zavolat a zeptat se na nejnovější informace (včetně cen), které jste na našich stránkách nenalezli.

V případě zájmu o poslech, prosíme o telefonickou nebo emailovou objednávku, abychom se Vám mohli plně věnovat. 

Můžete nám důvěřovat - do našeho studia chodí díky širokému spektru dostupné elektroniky pravidelně poslouchat i recenzenti předních českých hi-fi magazínů!

casopis hfv     casopis stereo

Těšíme se na Vaši návštevu a věříme, že budete spokojeni, jak s našimi službami, tak i se zakoupeným zbožím. 

View the embedded image gallery online at:
https://www.studiospalicek.cz/poslechove-studio#sigFreeId8c10dcd4cc

CO UMÍME

Zákaznické instalace

Již více než 20 let vám pomáháme vybírat stereo sestavy i domácí kina. Posadíme se s vámi ve studiu, probereme vaše prostorové, designové a finanční možnosti a začneme stavět sestavu přímo vám na míru. Samozřejmostí je zapojení, zaučení i případný servis. 

Multiroom

Máte rádi svoje pohodlí a toužíte po komplexním ozvučení celého domu či bytu? Pak je systém Multiroom od NuVo pro vás to nejlepší řešení. Pokud stavíte, budeme s vámi od hrubé stavby - natáhneme kabeláž, umístíme ovladače i reprobedny do stropu či zdi a naučíme vás, jak vaše nové chytré hudební ozvučení ovládat. Pokud jste již zabydlení, máme pro vás i bezdrátovou variantu. 

Komponenty zasíláme po celé republice

Ať již bydlíte kdekoliv, vaše zboží vám vždy doručíme. Ať již s pomocí spediční firmy nebo sami, kdy vám komponenty přijedeme i zapojit.

 

Pravidelné poslechové akce

V našem studiu pořádáme pravidelné poslechové akce, kdy si můžete vyzkoušet sestavy jak z našeho sortimentu, tak exotické zajímavosti, které byste jinak v České republice neměli šanci v klidu vidět a slyšet.

Více o našich poslechových akcích ZDE.

CO U NÁS NAJDETE

POSLECHOVKA #1

V naší první místnosti najdete vyladěné dostupné komponenty.

POSLECHOVKA #2

Druhá poslechová místnost obsahuje vynikající high-endové sestavy, které ale stále ještě dokážete zaplatit.

POSLECHOVKA #3

Třetí poslechová místnost obsahuje jen ty nejpečlivěji vybrané sestavy, to nejlepší, co lze v oblasti zvuku a obrazu nabídnout.