Paradigm Founder 40B

Kód: 3744/BLA 3744/BLA2 3744/MID 3744/WAL Zvolte variantu
Značka: Paradigm
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA 86 320 Kč –5 %
founder 40b
86 320 Kč –5 % 81 990 Kč / pár
Ihned k dodání 5 dní 5 dní 5 dní Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
22.5.2024 27.5.2024 27.5.2024 27.5.2024 Zvolte variantu

Jednou za čas se objeví něco výjimečného, co změní pravidla. Dokonalá kombinace technologie, designu a výkonu. Na začátku vývoje řady Founder jsme věděli jednu věc, že když se umění spojí s vědou, je možné všechno, a překonali jsme naše nejdivočejší očekávání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Founder není obyčejný reproduktor. Každá součástka, velká i malá, byla prozkoumána do nejmenšího detailu. Každá součástka byla důkladně prozkoumána, navržena a zkonstruována, výhradně pro Founder's. Pro akustickou platformu byly vyvinuty nové patentované technologie. Nová platforma kabinetu není jen ohromující design, její jedinečný tvar a integrované konstrukční výztuhy přinášejí akustický výkon, kterému se tradiční hranaté boxy nemohou rovnat. Díky tomu, že žádný prvek nebyl ponechán bez povšimnutí, je Founder's mnohem více než jen součtem svých částí.

Během našeho vyčerpávajícího výzkumu, návrhu a inženýrského procesu jsme se pozorně a pečlivě zabývali tím, jak reproduktory interagují se svým okolím. Současný domácí interiér představuje designovou výzvu, která se v posledním desetiletí stala ještě výraznější. Kámen, sklo a dřevo se staly oblíbenými materiály a převládají otevřené koncepty. Design reproduktorů Founder se vyvíjel spolu s tímto trendem a je dokonale uzpůsoben k tomu, aby poskytoval maximální výkon v místnostech, které by byly pro tradičně navržené reproduktory výzvou. Ať už si užíváte filmy a hudbu v tradičnějším poslechovém prostoru, nebo je váš domov jako ze stránek časopisu Architectural Digest, můžete si být jisti, že reproduktory Founder budou znít stejně dobře, jako vypadají.

Když říkáme "přesnost", máme na mysli nuance, detaily a realističnost, kterých je dosaženo, když se řečník "trefí". Řada Founder obsahuje mnoho nových pokroků v oblasti designu, materiálů a konstrukce, které poskytují výkon definující třídu.

Vysokofrekvenční měnič z hliníkové hořčíkové keramiky (AL-MAC™)
Každý vysoce výkonný reproduktorový měnič (v tomto případě výškový reproduktor) musí být velmi pevný (aby nedocházelo ke zkreslení) a zároveň velmi lehký (aby byl hbitý, citlivý a přesný). Tato snaha o konstrukci a inženýrství vedla průmysl k vyzkoušení mnoha různých exotických materiálů. Některé z nich našly praktické uplatnění a mnohé nikoli. AL-MAC je naše jedinečná směs hliníku, hořčíku a keramických materiálů; každý z nich přispívá ke konečnému cíli, kterým je větší přesnost a realističnost. Jejich speciální vlastnosti přispívají k výslednému produktu, který je nejen pevný a lehký, ale ztělesňuje přirozenou antirezonanci, která zajišťuje, že výškový reproduktor nezní dobře jen "na papíře", ale v reálném světě zní skutečně neuvěřitelně. Špičková technologie se skutečnými výhodami v praktickém použití - to je to, co řada Founder představuje.

Hliníkovo-hořčíkový (AL-MAG™) středotónový měnič
Podobně jako jsme měli na mysli cíle při vývoji výškového reproduktoru AL-MAC, byl AL-MAG navržen tak, aby přinesl stejně vysokou úroveň výkonu do oblasti, kde jsou naše uši nejcitlivější, tedy do středního pásma. Pokud jste někdy četli recenze reproduktorů, středovému pásmu se obvykle věnuje velká pozornost, a to právem. Lidský sluch klade ze své podstaty důraz na věci, jako jsou hlasy, abychom věděli, kdy komunikujeme s někým známým. Vzpomeňte si, jak okamžitě rozpoznáte hlas svého oblíbeného nahrávacího umělce nebo herce. Naším cílem zde bylo, aby středový reproduktor zněl co nejrealističtěji. Není to koneckonců důvod, proč máte pěkný audiosystém? Aby to znělo, jako byste "tam byli"? Díky technologii AL-MAG se řada Founder přiblížila o další krok.

Zabalení neuvěřitelných technologií do reproduktoru nic neznamená, pokud se jejich přínos nedostane k vašim uším. Tím, že se naši inženýři zaměřili na každou součást, zajistili, abyste výsledky jejich tvrdé práce slyšeli v jakémkoli prostředí.

Detail, čistota, přesnost, věrnost - to jsou slova, která často označují kvalitu zvuku, ale co kvantita? Rekonstrukce živého vystoupení vyžaduje dynamiku neboli schopnost reprodukovat tiché zvuky, hlasité zvuky a vše mezi tím. Podívejme se, jak řada Founder reprodukuje nejširší a nejsilnější dynamiku

Vysokofrekvenční ovladač AL-MAC™
Výškový reproduktor Founder je 1" (25 mm) hliníkovo-hořčíkovo-keramická (AL-MAC™) kopulka s patentovaným oblým sférickým vlnovodem (OSW™) a perforovanou čočkou pro vyrovnání fáze (PPA™).

Basový středotónový měnič AL-MAG™ s mimořádně vysokou výhybkou POUZE u modelů Founder Series 40B a 80F
Středobasový měnič Founder (pouze 40B a 80F) je 6" (152 mm) kužel s ultra vysokým zkreslením z hliníku a hořčíku (AL-MAG™) s perforovanou čočkou pro vyrovnávání fází (PPA™), aktivním hřebenovým povrchem (ART™) Gen3 se systémem vertikálního uchycení, pokročilou izolací SHOCK-MOUNT™ a 1,5" vysokoteplotní vícevrstvou kmitací cívkou s odvětrávaným Apical™ formerem.

Krásné povrchové úpravy prémiové kvality
Skříně řady Founder jsou nabízeny v různých krásných povrchových úpravách prémiové kvality: Ořech a černý ořech mají hladký saténový povrch s výraznou kresbou dřeva. Naše exkluzivní varianty Midnight Cherry a Piano Black mají luxusní ručně broušenou povrchovou úpravu s vysokým leskem.

SPECIFIKACE

DESIGN 2-driver, 2 way standmount, ported enclosure
CROSSOVER 2nd order electro-acoustic at 1.6kHz (tweeter/midbass)
FREQUENCY RESPONSE ON-AXIS ±2dB from 69 Hz - 23 kHz
HIGH FREQUENCY DRIVER 1" (25mm) AL-MAC™ Ceramic Dome with Oblate Spheroid Waveguide (OSW™) and Perforated Phase-Aligning (PPA™) Tweeter Lens, ferro-fluid damped / cooled
MID/BASS FREQUENCY DRIVER 6” (152mm) Ultra-High-Excursion AL-MAG™ Cone with Perforated Phase-Aligning (PPA™) Lens, Gen3 Active Ridge Technology (ART™) with Vertical Mounting System, Advanced SHOCKMOUNT™ Isolation, and a 1.5” high-temp multi-layered voice coil with ventilated Apical™ former
LOW FREQUENCY EXTENSION 41 Hz (DIN)
SENSITIVITY ROOM / ANECHOIC 92 dB / 89 dB
FREQUENCY RESPONSE 30° OFF-AXIS ±2dB from 69 Hz - 20 kHz
SUITABLE AMPLIFIER POWER RANGE 15 - 150 watts
MAXIMUM INPUT POWER 120 watts
IMPEDANCE Compatible with 8 ohms
DIMENSIONS HXWXD 14.5” x 7.8” x 12.8” (36.8cm x 19.7cm x 32cm)
WEIGHT 25lbs (11.3kg) each
FINISHES Piano Black, Black Walnut, Midnight Cherry, Walnut

Paradigm_founder_barevník

Doplňkové parametry

Kategorie: Reprosoustavy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz