Musical Fidelity M8s Pre

Kód: 3858/CER 3858/STR Zvolte variantu
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
1 m8spre front
110 990 Kč / ks
5 dní 5 dní Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
2.7.2024 2.7.2024 Zvolte variantu

M8s je předzesilovač bez omezení. M8s je vynikajícím středobodem téměř jakéhokoli systému, od výkonu přes možnosti připojení až po kvalitní provedení a povrchovou úpravu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

M8s má širokou škálu vstupů včetně nízkošumového gramofonového stupně MM/MC, 2 symetrických vstupů (1 s možností bypassu pro domácí kino), 3 linkových vstupů (jeden s možností bypassu pro domácí kino) a plně nakonfigurovanou páskovou in/out smyčku.

Předzesilovač M8s má velmi vysokou rezervu vstupního přetížení. To znamená, že má zcela beznapěťový zvuk. Výstupy mají velmi nízkou impedanci a vysoký proud, takže může řídit prakticky jakýkoli existující výkonový zesilovač přes libovolně dlouhý kabel (symetrický nebo jednostranný).

Technická měření svědčí o výjimečném technickém zpracování modelu M8s: od velmi nízkého zkreslení přes prakticky dokonalou frekvenční odezvu až po velmi nízký šum.

M8s budou řídit jakýkoli výkonový zesilovač přes libovolně dlouhý kabel. I když jeho dokonalým partnerem je samozřejmě dvojice monoblokových zesilovačů M8s-700m.

Poslech M8s Pre s monobloky M8s-700m je skutečným zážitkem. Hudba je reprodukována bez napětí, bez zabarvení a s pocitem uvolněnosti a transparentnosti, které jsou hudbou pro uši a balzámem na duši.

Stručně o předzesilovači M8s Pre


Skutečně plně vyvážený předzesilovač
Osm univerzálních vstupů - 1 XLR vyvážený, přepínatelný MM/MC Phono, CD, tuner, Aux 1, Aux 2, Tape
Jednosměrné a symetrické výstupy a pevný výstup pro magnetofonový záznam
Bypass domácího kina k dispozici u jednostranných i symetrických vstupů
Vynikající špičkový výkon
Úžasná schopnost řídit zátěž, snadno řídí jakýkoli výkonový zesilovač s jakýmkoli kabelem téměř jakékoli délky
Vynikající design a  kvalita provedení


Design + konstrukce
Prvním výjimečným prvkem předzesilovače M8s je jeho skutečně plně vyvážená konstrukce. Většina konkurenčních předzesilovačů s podobnými nároky jsou ve skutečnosti single-ended modely se symetrickým vstupem a výstupem; to není totéž jako plně vyvážené v celém rozsahu, což M8s nabízí.

Kvalita pokračuje čistými obvody třídy A předzesilovače M8s, které jsou implementovány v jemných a propracovaných konfiguracích.
M8s je navržen s velmi vysokou rezervou vstupního přetížení. Vysoká vstupní impedance plus nízká výstupní impedance staví M8s do pozice, kdy je sám o sobě snadno ovladatelný a zároveň má schopnost řídit jakýkoli výkonový zesilovač.

Projděme si tyto vstupní možnosti podrobněji. Gramofonový stupeň je nízkošumová MM/MC konstrukce s velmi přesným RIAA, nízkým zkreslením a širokou rezervou přetížení - to vše dělá z M8s skvělého partnera pro gramofon.

Dva plně symetrické vstupy, tři linkové vstupy a plně konfigurovaná pásková smyčka (vstup a výstup) poskytují dostatek flexibility pro další zdroje, tradiční i moderní.

Na jedné sadě symetrických i linkových vstupů je k dispozici možnost bypassu domácího kina, což usnadňuje integraci M8s do jednotného hudebního a filmového systému.

Špičková konstrukce modelu M8s se promítá do výjimečného výkonu, který lze vědecky změřit. Technická analýza ukazuje, že M8s má nepatrnou úroveň zkreslení (méně než 0,003 %), extrémně nízký šum (-117 dBA), širokou šířku pásma (-3 dB 75 kHz) a pozoruhodnou frekvenční odezvu - v rámci zvukového pásma je rovný jako pravítko. Stereofonní separace je 96 dB při 1 kHz.

V neposlední řadě je předzesilovač M8s vybaven také výjimečným napájecím zdrojem. Každý kanál má 350VA síťový transformátor s tichým pohonem, přičemž každý stupeň každého kanálu je vybaven vlastním regulačním obvodem pro optimalizovaný výkon a izolaci. Dodávka proudu je maximalizována díky konstrukci napájecího zdroje s velmi nízkou impedancí.

Plně symetrická konstrukce předzesilovače;

vstupy: 2x XLR (1x bypass HT), 5x RCA (1x bypass HT), 1x phono přepinatelný pro MC/MM;
výstupy: 1x XLR, 1x RCA, 1x RCA (Tape REC);

rozměry: 440x162x400mm; 17kg;

dálkový ovladač; provedení černé nebo stříbrné

Doplňkové parametry

Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz