McIntosh MX180

Kód: 3180
559 990 Kč / ks
Na objednávku
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Pro domácí kino dneška a zítřka.
Užijte si současnost a buďte připraveni na budoucnost domácího kina s A/V procesorem MX180. S rostoucím množstvím filmových trháků, které jsou vydávány přímo pro domácí streamování, je pro plné ponoření se do filmového zážitku nezbytný nejmodernější - a také na budoucnost připravený - systém domácího kina.

Detailní informace

Detailní popis produktu

• 7 portů HDMI: 8K/60Hz & 4K/120Hz; HDCP 2.3; Rec. 2020; barevný prostor 4:4:4; Dynamic Lip-sync
• HDR (statické HDR); dynamické HDR; HDR10+; HLG; Dolby Vision
• Rychlé přepínání médií; Automatický režim s nízkou latencí; Rychlý přenos snímků; Variabilní obnovovací frekvence
• 15.1 kanálů; eARC/ARC
• Dolby Atmos; DTS:X Pro; Auro-3D
• Korekce prostoru RoomPerfect
• Možnost až 64 vstupů

Pro domácí kino dneška a zítřka.
Užijte si současnost a buďte připraveni na budoucnost domácího kina s A/V procesorem MX180. S rostoucím množstvím filmových trháků, které jsou vydávány přímo pro domácí streamování, je pro plné ponoření se do filmového zážitku nezbytný nejmodernější - a také na budoucnost připravený - systém domácího kina. Díky pokročilým možnostem přizpůsobení a zpracování umožňuje MX180 plně si vychutnat dnešní video v rozlišení 4K plus budoucí obsah v rozlišení 8K, jakmile bude dostupnější.

A/V procesor MX180 podporuje 8K/60Hz a 4K/120Hz na všech svých 7 ultra vysokorychlostních portech HDMI (5 vstupů a 2 výstupy). Každý z nich podporuje HDCP 2.3; 4:4:4 barevný prostor; Rec. 2020; dynamickou synchronizaci rtů; rychlé přepínání médií (QMS), které eliminuje zpoždění, jež může mít za následek prázdné obrazovky před zobrazením obsahu; a průchod 3D videa. Výstupy HDMI mohou buď současně vysílat stejný zdrojový materiál na dvě samostatné obrazovky, nebo mohou současně vysílat různý obsah ze dvou různých zdrojů na dvě samostatné obrazovky.

Pro vytvoření co nejrealističtějšího a nejživějšího obrazu podporuje model MX180 nesčetné množství formátů s vysokým dynamickým rozsahem: HDR (statické HDR); dynamické HDR; HDR10+; HLG; a Dolby Vision (včetně nízké latence). Tyto technologie zajistí, že každý okamžik videa bude zobrazen s ideálními hodnotami hloubky, detailů, jasu, kontrastu a barev - a to scénu po scéně nebo dokonce snímek po snímku.

A/V procesor MX180 dokáže ovládat rozsáhlý systém domácího kina nebo domácí zábavy.
Další vylepšené funkce HDMI videa obsažené v MX180 zlepší herní výkon tím, že přinesou další úroveň plynulého a bezproblémového pohybu a přechodů.

• Režim automatického nastavení nízké latence (ALLM) umožňuje automatické nastavení ideální latence umožňující plynulé, nezpožďující se a nepřerušované sledování a interaktivitu.
• Funkce Quick Frame Transport (QFT) snižuje latenci pro plynulejší hraní bez zpoždění a interaktivní virtuální realitu v reálném čase.
• Variabilní obnovovací frekvence (VRR) snižuje nebo eliminuje zpoždění, zadrhávání a trhání snímků pro plynulejší a detailnější hraní.

Abyste si mohli vychutnat skutečně pohlcující zážitek z domácího kina a ocitnout se ve svých oblíbených filmech, je model MX180 kompatibilní se všemi předními formáty 3D prostorového zvuku včetně Dolby® Atmos, DTS:X® Pro a Auro-3D®. Jeden výstup HDMI je vybaven funkcí zpětného zvukového kanálu (ARC) i rozšířeného zpětného zvukového kanálu (eARC). Funkce ARC umožňuje kompatibilnímu televizoru odesílat zvuková data do zvukového obrazového procesoru prostřednictvím kabelu HDMI, čímž se eliminuje potřeba samostatných zvukových kabelů. Pokročilejší eARC nabízí větší šířku pásma, takže přes kabel HDMI lze posílat zvukové formáty s vyšším rozlišením, jako jsou DTS-HD Master Audio™, DTS:X®, Dolby TrueHD a Dolby Atmos, což umožňuje modelu MX180 poskytovat nejlepší možnou kvalitu zvuku.

Model MX180 je vybaven rozsáhlou sadou digitálních vstupů, kterou tvoří 4 optické, 3 koaxiální a 1 USB vstup, z nichž každý přijímá až 24bitové/192kHz signály, plus 1 digitální symetrický (AES/EBU) vstup. K dispozici je také sada analogových audio vstupů sestávající ze 2 symetrických a 4 nesymetrických vstupů, gramofonového vstupu pro připojení gramofonu s přenoskami s pohyblivým magnetem (MM) a vícekanálového nesymetrického vstupu 7.1.

K dispozici je až 16 kanálů diskrétního dekódování. Analogový zvuk je vyveden do zesilovačů domácího kina mimo jiné prostřednictvím symetrických výstupů pro oblíbené konfigurace reproduktorů s prostorovým zvukem 15.1 nebo 9.1.6. Díky tomu můžete mít k dispozici množství reproduktorů domácího kina a vytvořit tak obklopující filmovou zvukovou scénu. V závislosti na uspořádání reproduktorů lze 4 z výstupů použít pro bi-amping některých reproduktorů nebo pro napájení dalších subwooferů.

Aby bylo každé místo tím nejlepším místem ve vašem domácím kině, je také vybaven sofistikovanou technologií korekce místnosti RoomPerfect™, která změří a upraví zvukový výstup tak, aby kompenzoval specifické akustické vlastnosti vašeho prostoru (kalibrační mikrofon a stojan jsou součástí dodávky). Model MX180 v kombinaci s technologií RoomPerfect vám poskytne systém prostorového zvuku domácího kina s optimalizovanou frekvenční odezvou, kalibrovanou hlasitostí reproduktorů a ovládáním basů, které dokonale propojí vaše reproduktory se subwooferem (subwoofery). Navíc získáte větší flexibilitu při výběru a umístění reproduktorů.

Model MX180 je vybaven některými nejnovějšími technologiemi analogově-digitálního převodníku, které maximalizují kvalitu zvuku vašich analogových zdrojů. Všechna analogová a digitální zařízení lze pojmenovat podle vlastního přání a zjednodušit tak ovládání systému. Úrovně hlasitosti lze přizpůsobit, aby se eliminovaly rušivé změny hlasitosti při přepínání zdrojů. Korekce basů a výšek nabízejí další doladění zvuku. Model MX180 má také dvoukanálový výstup zóny B, který umožňuje posílat stereofonní zvuk do druhé zóny ve vašem domě.

Model MX180 využívá nejnovější technologické pokroky v oblasti výpočetního výkonu, takže pracuje chladněji než předchozí procesory domácího kina McIntosh. Má robustní program nastavení, který se snadno používá a umožňuje skvělé přizpůsobení a optimalizaci na základě vašich specifických potřeb domácího kina a reproduktorů. Dodává se s nadčasovým vzhledem McIntosh, který tvoří černý skleněný přední panel, ovládací knoflíky, osvětlené logo a vlastní hliníkové dekorativní prvky. Lze jej spárovat s různými zesilovači a reproduktory a vytvořit tak kompletní systém domácího kina.

Model

MX180

Symetrické multikanálové výstupy

15.1

Nesymetrické multikanálové vstupy

7.1

Nesymetrické multikanálové výstupy

0

Symetrické stereo vstupy

2

Nesymetrické stereo vstupy

5 (vč. phono vstupu)

Nesymetrické stereo výstupy

1 (zóna B)

Digitální koaxiální vstupy

3

Digitální koaxiální výstupy

1 (zóna B)

Digitální optické vstupy

4

Symetrický digitální vstup

1 (AES/EBU)

HDMI vstupy

5

HDMI výstupy

2

HDBT výstup

0

USB

2x typ A / 1x typ B

Komponentní vstupy

0

Komponentní výstupy

0

Kompozitní vstupy

0

Kompozitní výstupy

0

Subwooferové výstupy

4

Síťové rozhraní

1

Maximální počet kanálů v zóně A

16

Dodatečné zónové výstupy

Zóna B analog i digitál

Pokročilá rozhraní

IP ovládání, webové rozhraní

Podporovaná rozlišení 

8K/60 Hz & 4K/120 Hz

HDCP

2.3

4:4:4 barevný prostor

ano

Rec. 2020 (BT.2020)

ano

Průchod 3D

ano

Dynamická synchronizace rtů

ano

ARC

na 1 výstupu

eARC

na 1 výstupu

Přepočet videa

ne

HDR

HDR (statické HDR), Dynamic HDR, HDR10+, HLG, Dolby Vision (včetně nízké latence)

QMS (Quick Media Switching)

ano

ALLM (Auto Low Latency Mode)

ano

QFT (Quick Frame Transport)

ano

VRR (Variable Refresh Rate)

ano

Celkové harmonické zkreslení

0,005%

Zpracování Dolby

Dolby Atmos, Dolby Surround

Zpracování DTS

DTS-X Pro, Neural:X

Zpracování Auro

Auro 3D, Auro-matic

Pure Stereo DSP

ne

Korekce akustiky

RoomPerfect

Napájení

230V, 50/60Hz

Rozměry (Š x V x H)

44.45cm x 19.4cm x 41.9cm

Hmotnost

13.6kg

Doplňkové parametry

Kategorie: AV předzesilovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz