McIntosh MB20

Kód: 3207
Značka: McIntosh
ZDARMAZDARMA
McIntosh MB20
16 490 Kč / ks
Na objednávku
Můžeme doručit do:
17.7.2024

High-End Bluetooth rozhraní s analogovými i digitální vstupy a výstupy.

Přijímač Bluetooth MB20 je snadné a jednoduché řešení, jak přidat funkce streamování Bluetooth® v kvalitě McIntosh prakticky do jakéhokoli domácího audiosystému McIntosh (i jiného) z jakékoli doby. Může rychle proměnit historický systém McIntosh, kterého si ceníte již desítky let, nebo rodinné dědictví, které jste zdědili, v moderní domácí hudební systém schopný přehrávat digitální hudbu uloženou ve vašem telefonu, na vašich cloudových účtech nebo z preferovaných streamovacích služeb. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přijímač Bluetooth MB20 je snadné a jednoduché řešení, jak přidat funkce streamování Bluetooth® v kvalitě McIntosh prakticky do jakéhokoli domácího audiosystému McIntosh (i jiného) z jakékoli doby. Může rychle proměnit historický systém McIntosh, kterého si ceníte již desítky let, nebo rodinné dědictví, které jste zdědili, v moderní domácí hudební systém schopný přehrávat digitální hudbu uloženou ve vašem telefonu, na vašich cloudových účtech nebo z preferovaných streamovacích služeb. Jedná se o malé (jeho rozměry nejsou o mnoho větší než u chytrého telefonu), samostatné, kompletní řešení pro streamování přes Bluetooth.

Vysílač/přijímač MB20 byl navržen tak, aby poskytoval vynikající připojení Bluetooth k audio zařízením, která nemají připojení Bluetooth. Proto byl zkonstruován jako zařízení Bluetooth třídy 1. Zařízení třídy 1 mohou v ideálních podmínkách s omezenými překážkami obvykle pracovat v dosahu až 45,7 metru (150 stop). Jako přijímač využívá MB20 extrémně citlivý přijímač pro lepší příjem i ze zařízení třídy 2, přičemž maximální dosah je určen možnostmi obou aktivně spárovaných zařízení. Externí anténa pomáhá maximalizovat jeho dosah pro lepší výkon. Jako vysílač má dosah 10x větší než typické zařízení Bluetooth třídy 2.

Kompaktní přijímač MB20 je vybaven řadou analogových a digitálních vstupů a výstupů pro připojení k domácímu audiosystému - mezi nimi jsou především symetrické vstupy a výstupy, což z něj činí jeden z mála přijímačů s vysílačem Bluetooth, který nabízí tato špičková audio připojení, jež pomáhají zajistit špičkovou kvalitu zvuku. Pro připojení k systému pomocí analogových kabelů obsahuje jednu stereofonní sadu vyvážených i nevyvážených vstupů a stereofonní sadu vyvážených a nevyvážených výstupů. Pro digitální připojení k systému, například pro použití s externím digitálně-analogovým převodníkem (DAC), má po jednom koaxiálním i optickém vstupu a výstupu.

MB20 využívá Bluetooth 5.0 s podporou standardu Advanced Audio Coding (AAC) s vysokým datovým tokem i Qualcomm® aptX™ HD pro přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení. Je také vybaven funkcí Qualcomm aptX Low Latency pro zvýšení rychlosti přenosu zvuku, která zajišťuje synchronizaci zvuku s příslušnými vizuálními médii. Při použití jako přijímač využívá MB20 vysoce výkonný 32bitový D/A převodník s interním zpracováním 192 kHz pro optimální kvalitu zvuku; při použití v kombinaci se samostatným externím D/A převodníkem je digitální výstup MB20 pevně nastaven na 96 kHz, aby byl kompatibilní s většinou D/A převodníků jiných výrobců, a to za účelem maximalizace výkonu a zachování integrity zvukového signálu. V režimu vysílače používá stejně výkonný analogově-digitální převodník (ADC) s odstupem signálu od šumu (SNR) 110 dB.

Jako vysílač může MB20 fungovat buď jako přijímač, nebo jako vysílač Bluetooth (ale ne jako obojí současně). Stačí nastavit přepínač na zadním panelu do správného nastavení pro požadované použití přijímače nebo vysílače.

Model

MB20

Typ

Bluetooth přijímač / vysílač

Vstupy

1x stereo RCA (L/R)

Výstupy

 

Napájení

externí zdroj 

Dosah signálu

10+ m v uzavřeném prostoru

Rozměry (Š x V x H)

240 x 63,5 x 101 mm

Hmotnost

1,2 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Streamery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz