McIntosh DA2

Kód: 3213
Značka: McIntosh
ZDARMAZDARMA
McIntosh DA2
29 990 Kč / ks
3 dny
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Doplňkový modul D/A převodníku.

Digitální zvukový modul DA2 je nejnovější a nejpokročilejší modul pro zpracování digitálního zvuku. Je součástí standardní výbavy předzesilovačů C53 a C2700 a umožňuje oběma těmto jednotkám využívat některé z nejnovějších inovací v oblasti digitální zvukové technologie. Domácí audio produkty McIntosh vybavené modulem DA1 lze upgradovat na novější DA2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DA2 - výměnný digitální modul

• Náš nejnovější a nejpokročilejší digitální zvukový modul
• K dispozici jako volitelný upgrade instalovaný prodejcem pro MA9000, MA8900, MA7200, MA5300, MAC7200, C49.
• Nová generace, čtyřnásobný symetrický 8kanálový 32bitový D/A převodník
• 7 vstupů: 2 koaxiální, 2 optické, 1 USB, 1 MCT, 1 HDMI (ARC)
• Podporuje až DSD512 a DXD 384 kHz

Digitální zvukový modul DA2 je nejnovější a nejpokročilejší modul pro zpracování digitálního zvuku. Je součástí standardní výbavy předzesilovačů C53 a C2700 a umožňuje oběma těmto jednotkám využívat některé z nejnovějších inovací v oblasti digitální zvukové technologie. Domácí audio produkty McIntosh vybavené modulem DA1 lze upgradovat na novější DA2.

Modely, které lze upgradovat na DA2, jsou integrované zesilovače MA9000, MA8900, MA7200 a MA5300, receiver MAC7200 a předzesilovač C49. (Poznámka: Tyto modely budou i nadále dodávány s nainstalovaným DA1. Upgrade na DA2 je volitelný upgrade instalovaný prodejcem, který musí být instalován autorizovaným prodejcem McIntosh nebo autorizovanou servisní agenturou McIntosh).

Digitální zvukový modul DA2 navazuje na DA1 a rozšiřuje jeho možnosti. Kromě toho, že má všechna stejná připojení jako DA1 (2 koaxiální, 2 optická, 1 USB a 1 MCT), je součástí DA2 nové připojení HDMI Audio Return Channel (ARC - Vstup HDMI ARC přehrává zvuk pouze z kompatibilního televizoru. Nepřenáší video do televizoru ani z něj, ani nepřehrává zvuk z jiného zdroje než z televizoru.) , které je určeno pouze pro zvuk. Díky tomu jej lze připojit k televizorům s kompatibilním výstupem HDMI (ARC) a posunout zvuk televizoru na vyšší úroveň poslechem přes domácí stereo systém. Funkce ARC může zajistit obousměrnou komunikaci mezi jednotkou vybavenou DA2 a televizorem, což umožňuje ovládání hlasitosti a funkce synchronizace rtů, které zajistí dokonalou synchronizaci zvuku a obrazu. Podporovány jsou oblíbené vícekanálové zvukové formáty Dolby® a DTS®, které budou odborně převedeny na dvoukanálový zvuk pro správné přehrávání prostřednictvím jednotky vybavené systémem DA2. Pokud je v jednotce vybavené DA2 i v televizoru povolena komunikace CEC, může dálkový ovladač televizoru ovládat výkon a hlasitost připojeného zařízení McIntosh.

Vstup USB modulu DA2 může navíc podporovat nativní přehrávání až DSD512, čímž překonává limit DSD256 modulu DA1. Tato zvýšená podpora přehrávání DSD je zásluhou nové generace, čtyřnásobně symetrického, 8kanálového, 32bitového digitálně-analogového převodníku (DAC), který pohání DA2. Tento audiofilský D/A převodník se vyznačuje jak lepším dynamickým rozsahem, tak i nižším celkovým harmonickým zkreslením ve srovnání s DA1. Vstup USB rovněž podporuje DXD až do 384 kHz. Koaxiální a optický vstup dokáže dekódovat digitální hudbu až do 24 bitů/192 kHz pro přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení. DA2 doplňuje vlastní vstup MCT, který nabízí bezpečné, vlastní připojení DSD pro přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení, který se nachází na discích SACD, ve spojení s našimi SACD/CD transporty MCT500 a MCT80, abyste získali nejlepší možnou kvalitu zvuku z vaší sbírky SACD.

Vzhledem k technické povaze upgradu DA2 se jedná o upgrade instalovaný prodejcem, který musí být proveden kvalifikovaným vyškoleným odborníkem u autorizovaného prodejce McIntosh nebo v autorizovaném servisu McIntosh. Upozorňujeme, že pokud upgrade provede někdo jiný než autorizovaný prodejce McIntosh nebo autorizovaná servisní agentura McIntosh, bude podle podmínek omezené záruky McIntosh jakékoli výsledné poškození nebo porucha vašeho přístroje vyloučena ze záručního krytí. Obraťte se na místního autorizovaného prodejce McIntosh nebo autorizovanou servisní agenturu McIntosh a naplánujte si upgrade ještě dnes. Cena modulu nezahrnuje tuto odbornou instalaci.

Model DA2
Digitální vstupy 2x koax + 2x optika + 1x USB + 1x MCT (DIN) + 1x HDMI ARC
Digitální formáty PCM 24 bit / 384 kHz & DSD512

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné moduly
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz