Marantz SR8015

Kód: 1470/CER 1470/SIL Zvolte variantu
Značka: Marantz
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Marantz sr8015 N b fr cl9
71 490 Kč / ks
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
24.7.2024 24.7.2024 Zvolte variantu

Tato vlajková loď mezi AV zesilovači představuje vrchol konstrukční kvality Marantz. 11ch zesilovač v prémiovém provedení: Poskytuje ohromujících 205W na kanál - takže zažijete Vaši zábavu v nejmenších detailech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Marantz dlouhou dobu představoval standard pro AV receivery kombinující vynikající výkon domácího kina s nejmuzikálnějším zvukem, a receiver SR8015 pozvedl tuto výkonnost na bezprecedentní úroveň. Objevte ohromující dopad kvality zvuku, která je fakticky jednoduše opojnou kombinací nenuceného výkonu, úžasných detailů, a senzační hloubky. Tato vlajková loď mezi AV zesilovači představuje vrchol konstrukční kvality Marantz - s centrálně umístěným toroidním transformátorem, poměďováním a symetrickým monolitickým designem.

Vychutnejte si vynikající video výkon díky nejnovějším technologiím HDMI - jako jsou 8K/60Hz pass-through nebo upscaling, podpora různých formátů HDR včetně HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR, a rovněž nejnovější herní technologie jako 4K/120Hz** pass-through, Variable Refresh Rate (VRR) a Auto Low Latency Mode (ALLM).

Rozsáhle vyladěný světově uznávanými zvukovými techniky na nejmodernějších zařízeních, nový Marantz SR8015 desetiletí zkušeností v Hi-Fi pro uvedení výjimečné audiofilské kvality prostorového zvuku pro veškerou Vaši domácí zábavu.

Klíčové charakteristiky

 • 11ch zesilovač v prémiovém provedení: Poskytuje ohromujících 205W na kanál - takže zažijete Vaši zábavu v nejmenších detailech.
 • podpora 8K/60Hz a 4K/120Hz** pass-through pro jakoukoli domácí zábavu: S podporou nejnovější technologie HDMI si užívejte video v kvalitě 8K z Vašich 8K zdrojů - nebo prostřednictvím 8K upscalingu ze zdrojů Full HD nebo 4K.
 • Uvádí nejpokročilejší 3D audio formáty: Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X, DTS Virtual:X, IMAX Enhanced a Auro-3D jsou podporovány a umožňují Vám poslech obklopujícího multidimenzionálního zvuku styly..
 • Podpora DTS:X Pro: DTS:X Pro může zpracovat až 13 kanálů a ohromí posluchače nejpokrokovější technologií DTS (bude dostupné v budoucí aktualizaci firmware).
 • Podpora rozšířeného Audio Return Channel (eARC) HDMI: Prostřednictvím hlavního výstupu HDMI připojíte Váš TV TV s podporou eARC HDMI - to umožní použít nekomprimované a object-based audio formáty jako jsou Dolby Atmos a DTS:X - přímo z aplikace smart TV do Vašeho AV Zesilovač.
 • Maximální technologie pro domácí kino: Podpora nejnovějších formátů HDR - včetně HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, 4:4:4 colour resolution a BT.2020, a Dynamic HDR - poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu co se týče jasu, čistoty, a kontrastu.
 • Pokročilé herní specifikace: S technologiemi 4K/120Hz** pass-through, Variable Refresh Rate (VRR), Auto Low Latency Mode (ALLM) a Quick Frame Transport (QFT) zažijete herní vzrušení s překvapujícím obrazem a redukovaným zpožděním.
 • High-resolution streaming pro audiofilem schválený zvuk: Přehrávejte bezztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit/192-kHz a rovněž záznamy DSD 2.8MHz a 5.6MHz, a užívejte si Vaši hudbu přesně tak, jak to měl v úmyslu interpret.
 • Exkluzivní komponenty pozvedávají zvukový podpis Marantz: Proprietární HDAM obvodové desky Marantz, obvody Current Feedback, převodníky AKM AK4458 32-bit D/A, a obvody Hybrid PLL Clock Jitter Reducer poskytují detailnější a dynamický zvuk.
 • Téměř neomezené zdroje hudby: Streamujte hudbu ze serverů jako Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, Tidal a mnoha dalších, nebo streamujte přímo z chytrých zařízení prostřednictvím AirPlay 2 nebo Bluetooth
 • Přináší HEOS Built-in a bezplatnou aplikaci HEOS App: Váš klíč ke streamování digitální hudby, multi-room zvuku, a hlasového ovládání - v celém vašem domově.
 • Podporuje všechny Vaše oblíbené hlasové asistenty: S receiverem SR8015 jednoduše používejte Váš hlas pro ovládání preferovaného hlasového asistenta - jako je Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.

Nejmuzikálnější zvuk

Exkluzivně vyladěný zvukovými mistry Marantz na nejmodernějších zařízeních - pro poskytnutí excelentního zvukového podpisu. Žádný z komponentů neopustí ruce zvukových mistrů Marantz, dokud neprojde náročnými testy. Obklopte se nejmuzikálnějším zvukem - z jakéhokoli zdroje.

Výkonný 11ch diskrétní zesilovač

Se svým jedinečným provedením je nový top-of-the-line AV zesilovač SR8015 vyroben pro ty, kdo chtějí maximální audio a video zážitky - spojené s nejmodernějšími charakteristikami. Jeho design se symetrickými monolitickými zesilovači poskytuje 11 identických kanálů - každý s výkonem 205W, pro integraci hladkého prostorového zvuku. Návrh rovněž zahrnuje velký toroidní transformátor (umístěný centrálně pro mechanické vyvážení), poměděné šasi, vybrané high-quality audio komponenty a vysoce kvalitní reproduktorové konektory.

Mistrovská 8K HDMi konektivita s podporou eARC

Nový Marantz SR8015 je vybaven 8 HDMI vstupy a 3 výstupy - pro všechny Vaše oblíbené zdroje. Jeden dedikovaný vstup 8K podporuje 8K/60Hz a 4K/120Hz** pass-through, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, Dolby Vision, HLG, HDR10, 21:9 video, 3D a BT.2020 pass-through. Navíc k tomu je na všech HDMI portech podporován nejnovější standard protikopírovací ochrany HDCP 2.3. Přehlídka nejmodernější technologie a specifikací HDMI - Váš nový SR7015 posune Vaši domácí zábavu na novou úroveň - s podporou HDR10+, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Video procesor je schopen provádět upscaling nativních video zdrojů na 8K kvalitu. SR7015 rovněž obsahuje funkci HDMI eARC, podporující formáty 3D audio jako například Dolby Atmos a DTS:X v mistrovské kvalitě z Vašich TV aplikací. Výhodou je i to, že Vaše HDMI vstupy se automaticky přejmenují podle informací poskytovaných zdrojem (pokud jsou k dispozici).

Virtualizační technologie Dolby Atmos a Dolby Atmos Height

Zažijte všechny dimenze v Dolby Atmos s konfigurací až 7.1.6 nebo 9.1.4 (s doplňkovým 2ch zesilovačem). Použijte systém reproduktorů 7.1 nebo 9.1 a maximálně 6 doplňkových stropních (overhead) reproduktorů nebo 4 Dolby Atmos Enabled reproduktory nasměrované nahoru pro ultimativní zážitek domácího kina - včetně up-mixingu Dolby Surround pro starší obsahy. Pro uživatele bez stropních (ceiling) reproduktorů, Dolby Atmos Virtualization Technology ovlivňuje hluboké pochopení lidského vnímání audia společností Dolby - a vytváří tak pocit zvuku nad hlavou z reproduktorů na úrovni posluchače.

DTS: X a DTS Virtusl:X

DTS:X obklopující audio obsah umisťuje zvuk tam, kde se aktuálně vyskytuje v prostoru a vytváří multidimezionální audio - "jako živé". Integrovaný "spatial remapping" engine DTS Neural:X nabízí zlepšené obklopení zvukem a zvýšený realismus pro všechny Vaše oblíbené filmy. DTS Virtual:X poskytuje obklopující zvuk bez kanálů "ve výšce" - vytváří virtuální výškový efekt v systémech reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

DTS: X Pro

Vybaven nejnovější audio technologií DTS 3D. Užijte si až 13.2ch audio s DTS:X Pro - zažijte plný prostorový zvuk s excelentními detaily. Budete potřebovat přídavný stereo zesilovač připojený k SR8015 - pro napájení dvou doplňkových kanálů (DTS:X Pro bude k dispozici s budoucí aktualizací firmware) .

Technologie IMAX  Enhanced

Získejte nejkvalitnější zážitky domácí zábavy s IMAX Enhanced — nejmodernější technologií od DTS, která nastavuje nové standardy pro domácí kino (obraz, zvuk, a čistota). Sledujte čistší a jasnější obraz. Zažijte obklopující zvuk, který Vám rozbuší srdce a prémiový obsah digitálně remasterovaný IMAX.

Auro - 3D Experience

Díky hlubokému obklopení posluchače "živým" zvukem poskytuje Auro-3D koncentrovanější zážitek prostorového zvuku - díky dedikovaným výškovým a stropním kanálům navíc k běžným kanálům. SR8015 podporuje 7.1, 9.1 a až 13.1 Auro-3D konfiguraci zahrnující top surround kanál nebo reproduktor "Voice of God" nad pozicí posluchače, s doplněným zesílením pro nastavení 10.1. Stejně tak je podporována funkce Auro-Matic - průkopnický up-mixing algoritmus, který konvertuje starší obsahy do formátu Auro-3D.

Zažijte novou kapitolu v kině

Zažijte veškerou Vaši zábavu v nejvyšší dostupné kvalitě. Sledujte Vaše filmy v rozlišení 8K s 8K/60Hz pass-through nebo upscaling, a využijte výhody pokrokových video technologií jako jsou Dynamic HDR, HDR10+ nebo Dolby Vision.
Quick Media Switching (QMS) eliminuje předchozí známe zpoždění obrazu.

Nová úroveň hraní

Zažijte nejvyšší kvalitu a vzrušení při hraní. Užijte si Vaše hry s 4K/120Hz** pass-through a rovněž s Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT), a Auto Low Latency Mode (ALLM), který redukuje nebo eliminuje zpoždění a trhání obrazu pro poskytnutí her s "hladkým" obrazem bez zpoždění.

Výstupy Dual subwoofer

Podpora připojení dvou subwooferů pro rovnoměrné nízkofrekvenční pásmo ve Vašem poslechovém prostředí. Zažijte přesné basy bez slyšitelných špiček nebo poklesů - bez ohledu na umístění Vašich subwooferů. Připojené subwooferu lze kalibrovat nezávisle díky technologii Audyssey Sub EQ HT - pro plynulejší provedení basů přizpůsobené každému prostoru.

Podpora hlavních zástupců hlasového ovládání

Užijte si snadné hlasové ovládání a totální flexibilitu vedoucích zástupců hlasového ovládání. Dávejte příkazy s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Požadujte přehrávání Vaší oblíbené hudby, zvyšujte hlasitost, přeskočte na další stopu, přepínejte vstupy... a mnohem více. Přepínejte mezi zástupci hlasového ovládání nebo si vyberte Vašeho oblíbeného - Vy máte kontrolu. (Funkčnost a dostupnost se mění u jednotlivých zástupců hlasového ovládání).

Integrované Wi-Fi a Bluetooth bezdrátový streaming s anténami Dual Diversity

Pomocí dual diversity antén Vám SR8015 umožní streamovat vaše oblíbené audio stopy prostřednictvím Wi-Fi a Bluetooth. Systém antén dual diversity zabezpečuje stabilní streaming dokonce i ve stísněném městském prostředí, a funkce Wi-Fi s technologií 2.4GHz (11b/g/n), 5GHz (11a/n) umožňuje kompatibilitu s širokým rozsahem chytrých zařízení. SR8015 nabízí rychlé, snadné a chráněné nastavení tlačítkem Wi-Fi a jednoduché sdílení iOS Wi-Fi.

Funkce Heos Built-in

HEOS Built-in je Váš klíč ke neomezeným hudebním zážitkům - kdekoli ve Vašem domově. Přehrávejte písně uložené na Vašem smart zařízení nebo osobním media serveru, a streamujte vaše oblíbené hity z hlavních služeb jako Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn Internet Radio a dalších - a to i ve vysokém rozlišení. Spárujte Váš HEOS enabled AVR s jakýmkoli HEOS Built-in výrobkem nebo reproduktorem, a distribuujte jakýkoli hudební zdroj nebo TV zvuk kamkoli ve Vašem domově.

Podpora Hi-Res Audio

Schopnost dekódovat Hi-Res Audio bezztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit/192-kHz , a rovněž záznamy DSD 2.8MHz a 5.6MHz(v audiofilském formátu SACD) Vám umožní užít si každou notu tak, jak to měl v úmyslu interpret. Poslouchejte Vaši hudbu prostřednictvím USB portu na předním panelu nebo prostřednictvím síťových zdrojů.

Pokročilá 32-bit D/A  konverze pro všechny kanály

Pokročilé D/A konvertory referenční třídy 32-bit AKM AK4458 D/A na všech kanálech pro optimální věrnost a nejširší dynamický rozsah s minimálním zkreslením. Toto zajišťuje konzistentní vysokou věrnost a precizní přizpůsobení napříč všech kanálů pro maximální poslechové zážitky.

Integrovaný vstup PHONO  s HDAM EQ Stage

Připojte k zesilovači jednoduše Váš analogový gramofon a užívejte si teplý zvuk a realismus Vaší sbírky vinylů. HDAM komponent přístroje Marantz SR8015 řešení op-amp díky své vysoké rychlosti a zachovává čistý audio signál pro výjimečný zvukový přednes.

Marantz HDAM a Current Feedback Topology

S proprietární obvodovou deskou HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module), poskytující špičkový širokopásmový výkon s nízkým šumem a ultrarychlou krokovací frekvenci pro maximální dynamický rozsah a podporu high-resolution audio formátů. Technologie Current Feedback Topology (jiná proprietární inovace Marantz) poskytuje velkou šířku pásma s uzavřenou smyčkou a velice vysokou krokovací frekvenci pro špičkovou věrnost se širokopásmovými audio zdroji.

Režim PRE Amplifier na Amp Assign

S novým režimem Pre-Amplifier funguje Váš Marantz AV zesilovač jako perfektní předzesilovač - s nejmodernější HDMI konektivitou. Režim Pre-Amplifier poskytuje čistší signálovou cestu a větší toleranci v úrovni oříznutí odpojením interních zesilovačů. Modernizujte Váš AV separátní systém s přístrojem nejlepším ve své třídě.

Schopnost zpracování 11.2ch

SR8015 je schopen zpracovat formát signálu až 13.2ch. Připojte 2ch výkonový zesilovač podle vaší volby k SR8015 - pro ještě více obklopující a plynulý 3D audio zážitek - s konfigurací reproduktorů 7.2.4 nebo 9.2.4.

Multi - Source , Multi - Room

Sledujte film v jedné místnosti, zatímco si jiný člen rodiny přehrává písně ze Spotify v jiné zóně. Užívejte si 7.1ch prostorový zvuk v hlavní poslechové místnosti a separátní zdroj nebo hudební stream v jiné místnosti. Připojte dvojici reproduktorů k multi-room zesíleným výstupům nebo připojte separátní stereo zesilovač a reproduktory k výstupům Zone 2 Pre-Out.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Receivery
Záruka: 2 roky
Počet kanálů:: 11.2
Podpora DTS:: Ano (vč. Neural:X)
Podpora Dolby:: Ano (vč. Atmos)
Auro 3D / IMAX Enhanced:: Ano / Ano
HEOS:: Ano
HDMI vstupy / výstupy:: 8 / 3
Podporované rozlišení:: 8K@60 Hz / <a href=
Výkon:: 140 W / 8 ohm
Rozměry:: 440 x 460 x 185 mm
Hmotnost:: 17,6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz