Marantz AV8805A

Kód: 1473
Značka: Marantz
ZDARMAZDARMA
Marantz av8805a 1
96 990 Kč / ks
Ihned k dodání
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Všestranný předzesilovač Marantz AV8805A mění svět audiofilského domácího kina a poslechu hudby díky schopnosti zpracovat 13.2 kanálů, průchodu 8K a podpoře nejnovější prostorových zvukových formátů jako jsou Dolby Atmos®, DTS:X®, DTS:X® Pro, IMAX Enhanced® a Auro-3D®.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 • Všestranný předzesilovač Marantz AV8805A mění svět audiofilského domácího kina a poslechu hudby díky schopnosti zpracovat 13.2 kanálů, průchodu 8K a podpoře nejnovější prostorových zvukových formátů jako jsou Dolby Atmos®, DTS:X®, DTS:X® Pro, IMAX Enhanced® a Auro-3D®. Proprietární technologie Marantz vylepší přehrávání zvuku i pro ty nejnáročnější posluchače. Posílejte svou hudbu napříč domácností s vestavěným HEOS a užijte si ozvučení celé domácnosti pomocí svých oblíbených streamovacích služeb. S novým Marantz AV8805A získáte neuvěřitelnou věrnost a bezkonkurenční přesnost zvuku.
 • Klíčové vlastnosti
 • 13.2-kanálové zpracování s 15.2-kanálovými XLR a RCA výstupy a flexibilními stupni předzesilovače – ideální pro náročné milovníky pokročilého domácího kina
 • Pohlcující trojrozměrný zvuk a podpora nejnovějších surround formátů, včetně Dolby Atmos (až 7.1.6 nebo 9.1.4), DTS:X a Auro-3D (až 13.1)
 • Vysoce výkonné D/A převodníky 192 kHz/32 pro všechny kanály poskytující nejvyšší rozlišení pro hudební a filmový obsah
 • Funkce Audyssey MultEQ XT32, LFC, Sub EQ HT, Dynamic Volume a DynamicEQ poskytují audio kalibraci a ekvalizaci systému přesně podle daného poslechového prostředí
 • Vestavěná technologie Bluetooth a dvou-pásmová Wi-Fi 2.4 GHz/5 GHz pro vylepšenou stabilitu sítě i v domácnostech s přeplněnými Wi-Fi pásmy
 • Technologie HEOS pro poslech v jakékoliv místnosti vašeho domova prostřednictvím bezdrátového audio streamu a ovládání pomocí aplikace HEOS
 • Průchod 8K/60Hz a 4K/120Hz pro potřeby každé zábavy: s nejnovějšími HDMI technologiemi si užijete 8K video kvalitu z vašich 8K zdrojových komponentů nebo díky 8K upscalingu z Full HD nebo 4K zdrojů.
 • Podpora Enhanced Audio Return Channel (eARC) přes HDMI: propojte svou TV přes hlavní HDMI výstup za pomoci eARC HDMI a užijte si ve svém systému nekomprimované a objektově orientované formáty jako Dolby Atmos® a DTS:X®.
 • Přinášíme vám špičkovou kompatibilitu videa: Podpora nejnovějších formátů s vysokým dynamickým rozsahem, včetně HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, barevného rozlišení 4:4:4 a BT.2020, jakož i dynamického HDR, poskytuje zázračnou kvalitu obrazu, pokud jde o jas, čistotu a kontrast.
 • Nejnovější herní zážitky: S průchodem 4K/120 Hz, proměnlivou obnovovací frekvencí (VRR), automatickým režimem s nízkou latencí (ALLM) a rychlým přenosem snímků (QFT) si vychutnejte herní zážitky s úžasným obrazem a sníženým zpožděním a trháním.
 • Streamování hudby z AirPlay, Bluetooth, Spotify, TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer a dalších zdrojů pomocí aplikace HEOS
 • Streamování hudby po síti s podporou DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC a WAV pro poslech Hi-Fi obsahu s vysokým rozlišením
 • Bezproblémová instalace a snadné ovládání prostřednictvím aplikací Setup Assistant a Marantz AVR Remote.

5-ti letá záruka

Marantz 5let

Sofistikovaná technologie

Marantz AV8805A vyniká výjimečnou konstrukcí pro to nejlepší možné přehrávání hudby a filmů v jejich nezměněné podobě. Vysoce tuhé šasi – základ pro veškeré desky obvodů, které přenáší citlivý zvukový signál – nedává žádnou šanci mikrofonním efektům způsobených nežádoucími vibracemi. Předimenzovaný toroidní transformátor, který napájí velké hlavní kondenzátory, je umístěný na extra silném 5mm hliníkovém podstavci pro maximální stabilitu. Veškeré elektronické spoje na hlavním šasi jsou pokoveny mědí, což zaručuje nejlepší spojení se zemí v každém bodě a výrazně to zlepšuje hodnotu poměru signálu k šumu. Celkem 15 samostatných modulů HDAM se používá k dosažení nejlepší separace kanálů pro referenční zvukový výkon. Nakonec je vše dobře zakryto těžkým horním víkem zkonstruovaným ze tří kusů.

S technologií průchodu 8K/60Hz nebo upscalingem, dynamickým HDR a rychlým přepínáním médií (QMS) si vychutnejte nejplynulejší a nejčistší obraz, jaký je k dispozici. Součástí jsou všechny nejnovější formáty s vysokým dynamickým rozsahem, jako jsou HDR10+, HLG, Dolby Vision, a také barevné rozlišení 4:4:4 a BT.2020.

Dolby Atmos a formát zvuku, založený na objektech, umožňuje pocítit každou dimenzi – poznejte, co znamená skutečně úchvatný poslechový zážitek. Vychutnejte si 7.1-reproduktorový surround systém a šest dalších reproduktorů nad hlavou nebo reproduktorový surround systém Dolby Atmos pro dokonalý zážitek z domácího kina – včetně funkce Dolby Surround upmixer pro starší obsah.

Pohlcující zvuk DTS:X™ umisťuje zvuk přesně tam, kde se v prostoru přirozeně vyskytuje, a v domácím prostředí vytváří živoucí multi-dimenzionální zážitek. Prostorový remappingový engine DTS Neural:X ™ nabízí ještě lepší ponoření do děje a vyšší realismus ve všech vašich oblíbených filmech.

Auro-3D, které posluchače plně vtáhne do realistického zvuku, poskytuje díky vyhrazeným výškovým a horním reprosoustavám vedle běžných kanálů ještě více obklopující prostorový zvuk.

Vestavěná technologie HEOS umožňuje na modelu AV8805A bezdrátově streamovat a přehrávat vaši oblíbenou hudbu z mnoha různých zdrojů. Vychutnejte si hudbu ze Spotify, internetového rádia TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer nebo vaše hudební soubory z místních knihoven. Po připojení dalších HEOS komponent, jako jsou HEOS reproduktory nebo další receivery s podporou HEOS, můžete hudbu přehrávat v celé domácnosti a jednoduše ji ovládat pomocí bezplatné aplikace HEOS.

Od základů přepracovaná aplikace Marantz 2016 AVR Remote vám nabízí nebývalou kontrolu nad nejnovější generací síťových AV receiverů Marantz z iOS a Android telefonů a tabletů. Spolu s mnoha novými funkcemi byla kompletně přepracována také grafická a uživatelská rozhraní: Aplikace Marantz 2016 AVR Remote vám nyní umožňuje ovládat napájení, hlasitost, vstup a nastavení, nebo přepnout do aplikace HEOS pro přístup k neuvěřitelnému množství hudebního obsahu a streamingových služeb, to vše s kompletními možnostmi pro bezdrátový provoz HEOS multi-room.

Marantz AV8805A umožňuje odhalit neuvěřitelnou věrnost zvukových stop s vysokým rozlišením, a umožňuje dekódovat bezeztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV až 24-bit/192-kHz, stejně jako stopy DSD 2.8MHz a 5.6MHz (audiofilní formát SACD) přes USB port na předním panelu a pro síťové zdroje. Nebo můžete poslouchat další oblíbené typy souborů, jako například MP3.

Marantz AV8805A je vybaven osmi prvotřídními 32bitovými stereofonními převodníky na všech kanálech a vstupy a výstupy XLR. K dispozici je symetrický stereofonní vstup XLR, který lze přiřadit, a také 15.2 symetrických výstupů XLR, které zahrnují dva výstupy pro subwoofer, výstupy pro přední výškové / šířkové kanály a kanály nad hlavou. Tato rozsáhlá kompatibilita se symetrickými XLR zajišťuje špičkový výkon v domácnosti i ve studiu, zatímco 15.2 pre-outy (konektory RCA) poskytují další kompatibilitu s více typy výkonových zesilovačů.

AV8805A obsahuje nejmodernější komponenty Marantz HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module), které se skládají z přesně přizpůsobených diskrétních vybraných obvodů, umístěných na kompaktní dílčí desce. Tyto komponenty vynikají ultra-širokopásmovou odezvou (100 kHz, -3 dB) pro otevřenou zvukovou scénu s vylepšenou reprodukcí detailů.

AV8805A je vybaven kompletní sadou pokročilých DSP algoritmů Audyssey Platinum, do které patří automatická audio kalibrace (akustická korekce) Audyssey MultEQ XT32. Funkce MultEQ XT32 analyzuje pomocí přiloženého měřicího mikrofonu výstup každého z reproduktorů (včetně subwooferů) až na osmi měřicích místech a následně vytváří přesné digitální filtry, které optimalizují každý kanál pro správnou frekvenční a časovou odezvu v měřené oblasti. Navíc, volitelná aplikace Audyssey MultEQ Editor umožňuje prohlížet a upravovat nastavení pro detailní vyladění zvuku a jeho ještě přesnější přizpůsobení danému akustickému prostoru a vaším potřebám.

eARC (Enhanced Audio Return Channel) podporuje přenos 3D zvuku z televizních aplikací pomocí jediného HDMI připojení pro to nejjednodušší nastavení.

Marantz AV8805A je vybaven pokročilým systémem přenosu signálu se dvěma anténami pro bezdrátové připojení přes Bluetooth a Wi-Fi, a díky tomu zvládne také streamování o velkém objemu dat i v městském prostředí s přetíženými pásmy. Navíc, díky kompatibilitě s Apple AirPlay můžete poslouchat váš oblíbený audio obsah bezdrátově také z vašich iOS zařízení, jako jsou iPhone nebo iPad.

Marantz AV8805A podporuje zcela novou aplikaci Audyssey MultEQ Editor. Jděte do hloubky a zobrazte a upravte si nastavení pro detailní vyladění zvuku – upravte jej přesně podle specifických akustických problémů ve vaší místnosti a přizpůsobte si zvuk podle vašich osobních preferencí.

 • Zobrazte výsledky detekce reproduktorů a zkontrolujte správnou instalaci. Aplikace umožňuje
 • Zobrazení před a po výsledcích audio kalibrace Audyssey, což usnadňuje identifikaci akustických problémů s místností
 • Úprava cílové křivky Audyssey pro každou dvojici kanálů tak, aby to vyhovovalo vašim představám
 • Nastavení frekvenčního rozsahu ekvalizéru pro každou dvojici kanálů
 • Přepínání mezi dvěma vysokofrekvenčními cílovými křivkami
 • Povolení / zakázání kompenzace středního rozsahu s cílem dosáhnout jasnějšího a hladšího zvukového obrazu v oblasti vokálů
 • Uložení a načtení výsledků kalibrace

Aplikaci Audyssey MultEQ Editor pro Android a iOS lze zakoupit z Apple AppStore nebo Google Play Store.

Aby se zabránilo slyšitelným špičkám a propadům nízkofrekvenční odezvy v hlavní poslechové pozici, při použití jednoho subwooferu je vyžadováno jeho optimální umístění. Proto AV8805A podporuje dva subwoofery, které se umístí v různých místech – ty pak budou vyrovnávat nízkofrekvenční odezvu pro přesnější basy kdekoli v místnosti.

Ať už chcete mít zábavní systém ve vaší domácnosti kdekoliv, AV8805A vám tam zábavu bez problémů přinese: Můžete si vychutnávat prostorový zvuk v hlavní místnosti a současně přehrávat stereo zvuk z jiného zdroje v jiné části bytu. Díky 13-kanálovému zpracování jsou k dispozici mnohostranné možnosti konfigurace.

Marantz AV8805A lze ovládat také pomocí dálkového ovladače Smart TV díky funkci HDMI CEC, asociované s vaší chytrou televizí. Na receiveru jednoduše nastavte položku “HDMI Control” na “ON”, "Smart Menu" nastavte na “ON” a Marantz AV8805A můžete začít ovládat pomocí dálkového ovladače televizoru. Domovská obrazovka Smart Menu umožňuje rychlý přístup k výběru zdroje a režimu prostorového zvuku, nabídce nastavení AVR a ke čtyřem funkcím, konfigurovaných ve “Smart Select”.

AV8805A má na dálkovém ovladači čtyři tlačítka Smart Select, a na každé z nich lze uložit preferované nastavení; vstup, hlasitost a konfiguraci Audyssey – pro konkrétní zdroj. Stiskněte jedno tlačítko a AV8805A může být dokonale nakonfigurován pro cokoliv, od Blu-ray přehrávače nebo TV set-top boxu, až po vaši oblíbenou internetovou rozhlasovou stanici.

Pro jednoduchou instalaci zobrazuje AV8805A vše potřebné v grafické podobě na TV obrazovce. Tato funkce představuje exkluzivního pomocníka a průvodce pro nastavení, a v kombinaci s manuálem vám poskytne veškeré pokyny a optimalizuje kritická nastavení pro co nejlepší kvalitu zvuku, bez ohledu na vaši konfiguraci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zesilovače
Záruka: 5 let
Podporovaná rozlišení::: 8K / 60 Hz
Podpora upscalingu analog:::
Podporované formáty::: Dolby Vision
HDMI: 3D / 4K / CEC / ARC::: ✓ / ✓ / ✓ / ✓
HDMI: 8K / 4K / CEC / eARC::: ✓ / ✓ / ✓ / ✓
HDMI: ALLM / QMS / QFT / VRR::: ✓ / ✓ / ✓ / ✓
HDMI: Dolby Vision / HDR 10+ / Dynamic HDR / HLG::: ✓ / ✓ / ✓ / ✓
HDMI vstupy: zadní / přední::: 7 / 1
HDMI výstupy: hlavní / zóna::: 2 / 1
HDMI pass-though v pohotovostním režimu:::
Úprava měřítka HDMI na HDMI::: až 8K / 60 Hz
Analogový Vstup / Výstup::: 6 +1 (+ 1x XLR)
Bi-amping:: přiřaditelný pre-out
Prostorové formáty::: Auro 3D / Dolby Atmos / DTS Virtual:X / IMAX Enhanced
Streaming::: HEOS / Internetové rádio / NAS / hudební služby
Internetové rádio::: TuneIn
Souborové formáty::: MP3 / WAV / FLAC / DSD 5,6 MHz
Kalibrace::: Audyssey MultEQ XT32
Rozměry (š x h x v):: 440 x 410 x 185 mm
Váha:: 13,7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz