Marantz AV7706

Kód: 1476
Značka: Marantz
ZDARMAZDARMA
Marantz AV7706 1
63 990 Kč / ks
Ihned k dodání
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Předzesilovač Marantz AV7706 nabízí 8K HDMI průchod, 3D audio formáty, přehrávání hudby v audiofilské kvalitě, vestavěnou technologii HEOS® pro více místností a hlasové ovládání. Vytvořeno s vášní a mimořádnou pozorností k detailu, každý prvek vás přiblíží hudbě, kterou milujete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

AV7706 je vytvořen pro nadšence domácích kin, kteří chtějí vše - všestrannost, flexibilitu a muzikálnost. Předzesilovač přesně zpracovává jakýkoli druh stereo nebo vícekanálového zvukového formátu s vysokým rozlišením. Vychutnejte si vynikající kvalitu surround zvuku z nejnovějších formátů včetně Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced a Auro-3D. AV7706 zvyšuje kvalitu zvuku jemným zpracováním všech signálů prostřednictvím vlastních zesilovacích modulů Current Feedback HDAM společnosti Marantz, před jejich předáním vysoce kvalitním 11.2ch XLR nebo 11.2 RCA výstupům a samostatným výkonovým zesilovačům.

Užijte si vynikající výkon videa díky nejnovějším technologiím HDMI, jako je 8K/60Hz pass-through nebo upscaling (úprava kvality rozlišení z nižší na vyšší), podpora různých formátů HDR včetně HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR, stejně jako nejnovější herní technologie jako 4K/120Hz pass-through, Variable Refresh Rate (VRR) a Auto Low Latency Mode (ALLM).

Nový Marantz AV7706, který je dokonale vyladěn světově proslulými zvukovými akustiky v nejmodernějších zařízeních, využívá desítky let zkušeností v Hi-Fi a zajišťuje výjimečný surround zvuk v audiofilské kvalitě pro Vaši zábavu.

Klíčové charakteristky

 • Špičkový AV předzesilovač s 11.2ch předzesilovačem XLR pro maximální flexibilitu domácího kina a věrnost hudby
 • Představujeme nejpokročilejší trojrozměrné zvukové formáty: Podporovány jsou technologie Dolby Atmos, Virtualization Technology Dolby Atmos Height, DTS:X a DTS Virtual:X, IMAX Enhanced a Auro-3D, které vám umožní poslouchat všechny Vaše oblíbené audio styly.
 • Pokročilá 32-bit konverze pro všechny kanály: Pro optimální věrnost a nejširší dynamický rozsah s nejnižším zkreslením je AV7706 vybaven pokročilými 32bitovými převodníky AKM D/A ve všech kanálech. To zajišťuje konzistentní vysokou věrnost a přesné sladění napříč všemi kanály pro maximální zážitek z poslechu.
  • Exkluzivní komponenty umocňují zvukovou signaturu Marantz: Patentované obvody HDAM společnosti Marantz, obvody Current Feedback, 32bitové převaděče AKM AK4458 a hybridní PLL Clock Jitter Reducer produkují detailnější a dynamičtější zvuk.
  • Audyssey MultEQ XT32 automatizované nastavení a akustická korekce místnosti s Dynamic Volume, Dynamic EQ, Sub EQ HT a Low Frequency Containment poskytují vyvážení celého rozsahu, včetně hlubokých basů s vylepšeným rozlišením.
  • Podpora 8K/60Hz a 4K/120Hz** pass-through pro každou zábavu: Díky nejnovější technologii s podporou HDMI si můžete vychutnat video v kvalitě 8K ze svých zdrojů 8K nebo s 8K upscalingem ze zdrojů Full HD nebo 4K.
   • HDMI eARC objektová podpora zvuku: eARC (Enhanced Audio Return Channel) podporuje přenos 3D zvuku z Vašeho TV pomocí jediného HDMI připojení pro nejjednodušší nastavení.
   • Nejlepší technologie pro domácí kina: Podpora nejnovějších formátů HDR včetně HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, barevného rozlišení 4:4:4 a BT.2020, stejně jako Dynamic HDR poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu pro jas, čistotu a kontrast.
   • Nový level pro hry: Užijte si hraní s 4K/120Hz** pass-trough, stejně jako s Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT) a Auto Low Latency Mode (ALLM), který omezuje nebo eliminuje zpoždění a trhání snímků.
    • Vestavěný HEOS: Téměř neomezené zdroje hudby: Streamujte z hudebních služeb jako Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, Tidal a další, nebo streamujte přímo z chytrých zařízení prostřednictvím AirPlay 2 nebo Bluetooth
    • Phono EQ Stage s HDAM: Komponent HDAM Marantz AV7706 překonává řešení operačních zesilovačů díky své vysoké rychlosti a udržuje čistý zvukový signál pro výjimečný zvukový výkon.
    • Duální výstupy pro subwoofer: Obklopte se varovnanými a přesnými basy. AV7706 je vybaven dvěma výstupy pro subwoofer pro vyrovnání nízkých frekvencí a zlepšení rozptylu basů, vyhýbání se špičkám a slyšitelným poklesům. Připojené subwoofery lze kalibrovat samostatně díky technologii Audyssey Sub EQ HT pro plynulejší basový výkon šitý na míru Vaší místnosti.

    Pokročilý 11.2 předzesilovač

 • Pokročilý 11.2 předzesilovač

  Zažijte variabilní nastavení domácího kina s novým procesorem / předzesilovačem Marantz AV7706. Díky 11.2ch výstupům XLR a RCA je AV7706 vybaven externím zesilovačem špičkové kvality pro ty nejnáročnější aktivní reproduktory. Užijte si audiofilský zvuk, který očekáváte od Marantz, v kombinaci s nejnovějším dekódováním videa a audia, stejně jako hlasové ovládání s Vašimi oblíbenými hlasovými asistenty.

  Sofistikovaná technika

  S 11.2ch předzesilovači na obou konvenčních RCA konektorech a symetrickými XLR konektory je AV7706 navržen pro spolupráci s vysoce kvalitními externími výkonovými zesilovači, jako jsou Marantz MM8077, MM7055 a MM7025. AV7706 je nejen vynikajícím AV procesorem, ale také mimořádným analogovým předzesilovačem s deskou obvodů HDAM. Použitím proprietárních HDAM společnosti Marantz poskytuje předzesilovač AV7706 optimální separaci kanálů, minimální přeslechy a vylepšený poměr signál/šum pro přesné rozlišení detailů a stereo obraz, zatímco ELNA kompenzátory analogové sekce zajišťují výjimečnou čistotu, rozlišení a dynamiku. Vše dohromady ve správném poměru zaručuje jedinečný zvuk Marantz.

  Pokročilá konektivita 8K HDMI s podporou eARC

  Nový Marantz AV7706 obsahuje 8 HDMI vstupů a 3 výstupy pro všechny Vaše oblíbené zdroje. Jeden dedikovaný 8K vstup podporuje 8K/60Hz nebo 4K/120Hz** pass-through, subsampling Pure Color 4:4:4, Dolby Vision, HLG, HDR10, video 21:9, 3D a BT.2020 pass-through, zatímco nejnovější standard ochrany proti kopírování HDCP 2.3 je podporován na všech HDMI vstupech. AV7706 s nejnovějšími technologiemi a specifikacemi HDMI Vám umožní posunout domácí zábavu na novou úroveň s podporou HDR10+, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Video procesor může také provést upscaling Vašeho původního zdroje videa až do kvality 8K. AV7706 je navíc vybaven HDMI eARC, který podporuje 3D zvukové formáty jako Dolby Atmos® a DTS:X® v mistrovské kvalitě z Vašeho TV zdroje. Pro Vaše pohodlí se Vaše HDMI vstupy automaticky přejmenovávají podle informací poskytnutých zdrojem, pokud jsou tyto informace k dispozici.

  Podpora Full 3D audio

  Ponořte se do multidimenzionálního zvuku s nejnovějšími formáty surround, včetně Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X®, DTS Virtual:X ™, IMAX® Enhanced a Auro-3D®.

  Další kapitola filmové zábavy

  Nový AV7706 nabízí nejkvalitnější, křišťálově čistý zážitek ze sledování videa. Užijte si své filmy s 8K/60Hz pass-through nebo upscalingem, stejně jako s nejnovější technologií HDMI, jako je Dynamic HDR a Quick Media Switching (QMS), která se používá ve filmech k eliminaci zpoždění obrazu.

  Marantz HDAM a topologie Current Feedback

  AV7706 je vybaven exkluzivní technologií Marantz Hyper Dynamic Amplifier Module (HDAM), která poskytuje ultra rychlou rychlost přeběhu, skutečně širokopásmový výkon a maximální dynamický rozsah pro optimální kvalitu zvuku. Technologie Current Feedback, kterou společnost Marantz poprvé představila před téměř 70 lety, nahrazuje konfiguraci zpětné vazby napětí, která je typická pro AV receivery, a poskytuje širokopásmovou uzavřenou smyčku a strmou rychlost přeběhu pro dokonalou věrnost u širokopásmových audio zdrojů.

  Nejhudebnější zvuk

  Široké vyladění zvukovými mistry Marantz v nejmodernějších zařízeních, s cílem poskytnout vynikající zvukovou signaturu. Žádný komponent neopustí ruce zvukových mistrů Marantz, dokud neprojde přísným testováním. Obklopte se nejhudebnějším zvukem z jakéhokoli zdroje.

  Dokonalé připojení 8K HDMI

  Nový Marantz AV7706 obsahuje osm HDMI vstupů a tři výstupy pro všechny Vaše oblíbené zdroje. S jedním vyhrazeným 8K HDMI vstupem pro podporu 8K/60Hz nebo 4K/120Hz** pass-through s dílčím vzorkováním Pure Color 4:4:4. 4K/120Hz** (4:2:0 - 8bitové) Dolby Vision, HLG, HDR10, video 21:9, 3D a BT.2020 pass-through a HDCP 2.3, nejnovější standardy ochrany proti kopírování, jsou podporovány na všech HDMI vstupech. Nový AV7706 s nejnovějšími technologiemi a specifikacemi HDMI Vám umožní posunout domácí zábavu o úroveň výš s podporou HDR10+, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Video procesor je také schopen zvýšit rozlišení Vašeho původního zdroje videa až na kvalitu 8K.

  DTS:X® a DTS Virtual:X™

  Pohlcující audio obsah DTS:X® umisťuje zvuk tam, kde by se přirozeně vyskytoval v prostoru, a vytváří tak realistický multidimenzionální zvuk. Zahrnutý modul pro prostorové přemapování DTS Neural:X ™ nabízí vylepšené ponoření a zvýšený realismus ve všech Vašich oblíbených filmech. DTS Virtual:X™ poskytuje pohlcující zvuk bez výškových kanálů a vytváří virtuální efekty výšky v uspořádání reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

  Dolby Atmos® a Dolby Atmos Height Virtualization Technology

  V Dolby Atmos® pocítíte skutečně každý rozměr. Užijte si systém reproduktorů surround 5.1 nebo 7.1 a čtyři další horní reproduktory nebo čtyři výškové reproduktory Dolby Atmos pro dokonalý zážitek z domácího kina - včetně upmixeru Dolby Surround pro starší obsahy.

  Pro ty, kteří nemají stropní reproduktory, využívá Dolby Atmos Height Virtualization Technology hluboké porozumění vnímání lidského zvuku Dolby a vytváří tak pocit horního zvuku z reproduktorů na úrovni posluchače.

  IMAX Enhanced

  Získejte špičkový prémiový zážitek z domácí zábavy s technologií IMAX® Enhanced - nejnovější technologií od DTS, která stanoví nový standard pro zobrazování, zvuk, měřítko a průzračnost domácího kina. Sledujte zřetelnější a jasnější obrazy. Pociťte pohlcující zvuk, který Vám rozbuší srdce, a zažijte prémiový obsah digitálně remasterovaný pomocí IMAX.

  Auro-3D® Experience

  Auro-3D® Vás obalí do živého zvuku a pozvedne zážitek z domácího kina na úžasné nové úrovně tím, že přináší vzrušení z trojrozměrného zvuku pro hudbu, hry, vysílání a filmy. Upmixing modul Auromatic obohatí Vaši stávající audiovizuální sbírku.

 • Pro tento model platí možnost registrace 5-leté záruky, více https://www.marantz.com/cs-cz/5ywarranty

  Marantz 5let

Doplňkové parametry

Kategorie: Zesilovače
Záruka: 5 let
Podpora DTS:: Ano (vč. Virtual:X)
Podpora Dolby:: Ano (vč. Atmos)
Auro 3D / IMAX Enhanced:: Ano / Ano
Počet kanálů:: 11.2
HDMI vstupy / výstupy:: 8 / 3
Podpora vysokého rozlišení:: 8K@60 Hz / 4K@120 Hz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz