Isotek V5 Polaris

Kód: 3381
Značka: IsoTek
ZDARMAZDARMA
IsoTek V5 Polaris 2
15 790 Kč / set
Ihned k dodání
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Máte šanci vstoupit do inovativní a mnohokrát oceněné řady řešení pro čištění elektrického vedení společnosti IsoTek. Nový model V5 Polaris nabízí devětkrát vyšší filtraci v diferenciálním režimu, lepší proudový výkon při sníženém odporu spolu s o 60 % lepším odporem stejnosměrného proudu. Ochrana je u tohoto nového modelu rovněž zdvojnásobena. V5 Polaris představuje cenově nejvýhodnější upgrade jakéhokoli audio nebo audiovizuálního systému, který přináší lepší výkon a ochranu. Představuje úžasný poměr ceny a výkonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V5 Polaris je kompaktní čisticí a distribuční lišta o délce pouhých 510 mm, šířce 80 mm a výšce 50 mm. Je vybavena šesti samostatnými výstupy, které odkazují na centrální vnitřní desku plošných spojů. Většina napájecích filtrů tohoto stylu spojuje výstupní zásuvky dohromady a vede každou z nich v sériovém zapojení. Jedná se o chybu v úsudku, protože diferenciální režimový šum, vytvářený připojenou zátěží (vašimi audio komponenty), se bude křížit mezi výstupními zásuvkami.

Elektrická architektura a konstrukce modelu V5 Polaris tomu zabraňuje, a proto je lepší.

Model V5 Polaris je vybaven jedinečnou topologií delta filtru, která je desetkrát větší než doporučený standard a nabízí více než 20dB čištění výkonu při 1kHz (referenční 600Ohms), při 10kHz je pak tato hodnota zlepšena na 42dB. Většina předních odborníků se shoduje na tom, že právě na frekvenci 10 kHz začíná mít vliv vysokofrekvenční rušení (RFI). To souvisí také se schopností zesilovačů odrušit šum napájecího zdroje. Toto elektrické inženýrství zajišťuje ve své třídě špičkový výkon při čištění síťového šumu ve společném režimu (RFI) i v diferenciálním režimu. Samotná deska s plošnými spoji (PCB) má také dvojnásobné standardní zatížení mědí a je postříbřená.

Tento jedinečný obvod dodává čisté napájení do šesti zásuvek - každá z nich je nezávisle izolovaná, aby se zabránilo křížové kontaminaci síťovým šumem v diferenciálním režimu. To je kombinováno se systémem KERP © (Kirchhoffova rovnoměrná odporová dráha) společnosti IsoTek, který zajišťuje stejný odpor a stejnou dodávku energie do všech zásuvek. Vnitřní kabeláž je na nejvyšší úrovni, jedinečná konstrukce o rozměru 2 m2 s čistými 6n bezkyslíkatými měděnými vodiči, z nichž každý je postříbřený, nabízí nízký odpor a vysoký proud. K ochraně vodičů a jako ideální dielektrikum pro kontakt s vodiči vnitřního systému napájení je použito dielektrikum z fluorovaného ethylenpropylenu (FEP) letecké třídy s velmi nízkým dielektrickým odporem.

V nové verzi V5 je navíc okamžitá ochrana zvýšena na 45 000 A, což nejen chrání obvod, ale také vaše cenné připojené zařízení prostřednictvím jedinečného sekvenčního a opakovatelného systému ochrany společnosti IsoTek.

V5 Polaris obsahuje také zásuvku System Link, která je určena k propojení více jednotek dohromady, přičemž zachovává referenční uzemnění hvězdy a zachovává potřebu více zásuvek.

Součástí dodávky je také systém závěsných držáků na stěnu, který v případě potřeby umožňuje snadnou montáž výrobku za stojan s audio zařízením.

Vnitřní zapojení výrobků IsoTek je v součinnosti s řadou napájecích kabelů IsoTek. Jednou z kritických, ale přehlížených oblastí v oblasti audia je zachování společné konstrukce a vlastností materiálů prostřednictvím audio kabeláže, ať už se jedná o kabel přenášející signál nebo síť napájecích kabelů. Součástí je také oceňovaný napájecí kabel Initium od společnosti IsoTek.

Doporučení pro hifi sestavu i systém domácího kina jako minimální ošetření sítě a ochrany AV zařízení pro zlepšení zvuku i obrazu.

Výstupy : 6 x EU shuko zásuvka ( max. 10A/2300W) + 1x systém Link 

Vstup/přívod : 10A IEC C14

Vypínač : on/off, barevné provedení stříbrné

Rozměry 80x50x509mm, hmotnost 1,57kg

Příslušenství : 1 x kabel EVO 3 Intium C13, 1,5m, příprava pro uchycení na zeď( 2x kovový držák/ 4x šroubek/ 2x hmoždinka/ 2x vrut) 4x samolepící podložka

 

Recenzi z portálu Hi-Fi Voice naleznete zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové filtry a regenerátory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz