Isotek V5 Auquarius

Kód: 1038/CER 1038/STR Zvolte variantu
Tip
Značka: IsoTek
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Isotek V5 Aquarius 02 Slide 1
56 990 Kč / ks
Ihned k dodání 3 dny Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
24.7.2024 25.7.2024 Zvolte variantu

Nový model V5 posouvá koncept Aquarius na vyšší úroveň. Ikonický čisticí systém Aquarius společnosti IsoTek byl výrazně vylepšen a odvážně změnil svůj design

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ikonický čisticí systém Aquarius společnosti IsoTek byl výrazně vylepšen a odvážně změnil svůj design. Model V5 má nejen nejmodernější vizuální design, který vypadá jako vytesaný z jediného bloku hliníku, ale využívá i nejnovější technické inovace přední značky v oblasti napájecích systémů pro audio a AV techniku.

V5 Aquarius je inovativní systém čištění a distribuce energie o šířce 450 mm, hloubce 350 mm a výšce 110 mm. Je vybaven 6 nezávislými zásuvkami, z nichž každá má vlastní vyhrazenou síť pro čištění napájení. Aquarius je tedy šest napájecích čisticích sítí v jedné krabici. Diferenciální i společný šum jsou výrazně redukovány. Křížová kontaminace připojených komponent je rovněž omezena na minimum díky více stupňům čištění napájení pro každou výstupní zásuvku. Většina výkonových filtrů spojuje výstupní zásuvky dohromady, přičemž každá z nich běží v sérii. To je chyba, protože diferenciální režimový šum vytvářený připojenou elektronikou bude křížově kontaminovat z jedné výstupní zásuvky do druhé.

Elektrická architektura a konstrukce modelu V5 Aquarius je výrazně vylepšena. Konstrukce a topologie desky plošných spojů byla přepracována a nabízí o více než 35 % nižší proud a nižší odpor. Jedinečné kritické (na míru vyrobené) součástky mají lepší celkové tolerance s lepší indukčností a zpracováním proudu. Nový obvod nabízí dvojnásobnou indukčnost s 40% nárůstem proudu, což vede k otevřenější zvukové inscenaci, mikrodynamice a detailům s bezprostřednějším časováním. V celé konstrukci byl použit dramaticky vylepšený stejnosměrný proudový odpor (DCR). Součástí cíle společnosti IsoTek je snížení DCR, čímž se výkon přiblíží ideálu nula ohmů, V5 Aquarius je minimálně o 25 % lepší ve srovnání se svým předchůdcem.

Výsledkem těchto technologických vylepšení je, že V5 Aquarius poskytuje absolutní výkon, neomezenou dodávku proudu v rámci toho, co může dodávat energetická společnost a co dovolují předpisy.

Konstrukce V5 je vybavena dvěma termomagnetickými pojistkami, z nichž jedna je dimenzována na 16 A pro dvě zásuvky s vysokým výstupním proudem, které dodávají 3 680 W při 230 V nebo 1 840 W při 115 V. Druhá se jmenovitým výkonem 6 A pro zbývající čtyři středněproudé výstupní zásuvky s výkonem 1 380 W při 230 V nebo 690 W při 115 V. Tyto zásuvky jsou určeny pro zdrojové komponenty a jsou vybaveny jedinečnou technologií IsoTek Adaptive Gating ©. Ta automaticky detekuje připojenou zátěž a poskytuje ideální optimální čistý výkon v závislosti na odběru energie.

Termomagnetický systém je díky kontaktní ploše podstatným vylepšením oproti standardní běžné pojistce. Standardní pojistka musí mít z důvodu své elektrické funkce velmi tenký vodič, což platí i pro drahé pozlacené verze audiofilské třídy. Termo magnetický pojistkový systém IsoTek nabízí minimálně 1000krát lepší kontaktní plochu a trvale pevné spojení.

KERP © (Kirchhoffova rovnoměrná odporová dráha) zajišťuje stejný odpor a stejnou dodávku energie do všech zásuvek. Vnitřní kabeláž je na nejvyšší úrovni - ultračisté Ohno Continuous Cast měděné pevné jádro vodičů s postříbřením nabízí nízký odpor a vysoký proud. Kolem vodiče je navinuta šroubovice z fluorovaného ethylenpropylenu (FEP) a teprve poté je vodič chráněn extrudovaným dielektrikem FEP, který vytváří virtuální dielektrikum vzduchu (VDA). Tato konstrukce poskytuje bezkonkurenční výkon a poskytuje dokonalý nízkoodporový, vysoce výkonný vnitřní systém pro přenos energie. Kromě toho je zajištěna okamžitá ochrana 81 000 A, která chrání cenné zařízení prostřednictvím jedinečného sekvenčního a opakovatelného systému ochrany společnosti IsoTek.

Vnitřní zapojení výrobků IsoTek je v součinnosti s řadou napájecích kabelů IsoTek. Jednou z kritických, ale přehlížených oblastí je zachování společné konstrukce a vlastností materiálů, ačkoli jde o audio kabeláž, ať už jde o kabely přenášející signál nebo síť napájecích kabelů.

V5 Aquarius obsahuje také zásuvku System Link, která je určena k propojení více jednotek dohromady, udržuje stálou referenci uzemnění a zachovává potřebu více zásuvek.

V5 Aquarius je vysoce kvalitní konstrukce a zároveň vysoce funkční a je vynikajícím vylepšením kompletního audio systému. Součástí balení je také oceňovaný napájecí kabel Premier od společnosti IsoTek.

Vhodné pro všechny audio nebo AV systémy
Redukce RFI 60 dB
6 optimalizovaných obvodů pro čištění napájení, které účinně odstraňují společný a diferenciální síťový šum
4 nezávislé výstupy pro zdrojové komponenty (6A)
2 nezávislé vysokoproudové zásuvky pro výkonové zesilovače, aktivní subwoofery, aktivní reproduktory atd. (16A)
Snadno resetovatelný termomagnetický pojistkový systém
Okamžitá ochrana 81 000 A, trvalá 40 000 A
Plně hvězdicově uzemněná síť
Pevné jádro Ohno Continuous Cast Copper s postříbřenou vnitřní kabeláží s virtuálním vzduchovým dielektrikem FEP
Zásuvka SYSTEM LINK pro rozšíření zásuvek a udržení stálého referenčního uzemnění
Dodává se s napájecím kabelem IsoTek EVO3 PREMIER POWER CABL

Rozměry : (š x v x h) 450 x 110 x 350 mm

Hmotnost : 9,5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové filtry a regenerátory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz