Isotek EVO3 Syncro Uni

Kód: 3903/C19 3903/C20 3903/C13 3903/C14 Zvolte variantu
Tip
Značka: IsoTek
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
EVO3 SyncroUni 01 Slide
13 990 Kč / ks
Na objednávku Na objednávku 3 dny Na objednávku Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
17.7.2024 17.7.2024 21.6.2024 17.7.2024 Zvolte variantu

Syncro Uni je navržen tak, aby výrazně snížil/utišil brum transformátoru, kdy transformátory v zařízení, typicky výkonové zesilovače, mechanicky vibrují. Syncro Uni lze také použít jako "předfiltr", který lze použít s jakýmkoli napájecím kabelem nebo systémem úpravy napájení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je umístěno v šasi z oceli a hliníku o délce 215 mm, šířce 75 mm a výšce 70 mm. Syncro Uni obsahuje jedinečnou elektroniku pro potlačení stejnosměrného proudu, která vyvažuje sinusovou vlnu síťového napájení na nulovém napěťovém vedení, čímž výrazně snižuje/utišuje brum transformátoru; obvod synchronizuje síťové napájení a poskytuje dokonale symetrickou sinusovou vlnu, což také přináší výrazné zlepšení zvuku při použití s jakýmikoliv hi-fi separáty. Vnitřní zapojení je na nejvyšší úrovni, vodiče z čisté 6n bezkyslíkaté mědi s postříbřením nabízejí nízký odpor a vysoký proud. Pro ochranu vodičů je použito teflonové dielektrikum, které zároveň zajišťuje dokonalý vnitřní systém dodávající energii.

Vnitřní zapojení výrobků IsoTek je v součinnosti s řadou napájecích kabelů IsoTek. Jednou z kritických, ale přehlížených oblastí je zachování společné konstrukce a vlastností materiálů, ačkoli se jedná o audio kabeláž, ať už jde o kabely pro přenos signálu nebo síť napájecích kabelů.

Filtr pro synchronizaci elektrické sítě - symetrie sinusové vlny, aktivně odstraňuje škodlivou DC složku v síťi a výrazně redukuje šum transformátoru; pro samostatné komponenty i předřazení stávajícího síťového filtru s vylepšením zvuku celého systému;

výstup: 1x EU shuko zásuvka;

vstup/přívod: volitelná zásuvka C13/10A(2300W) nebo C19/16A(3680W); provedení stříbrné i černé; 75x70x215mm; hmotnost 1,1kg

Stejnosměrné napětí v domácí rozvodné síti je stále častějším jevem - minimálně u těch, kteří nemají takzvaně "vyřešeno", neboli nemají vlastní jistič, vlastní kabely a ideálně i oddělovací transformátor v rozvodné skříni a to vše čistě pro svou audio výbavu. Stejnosměrná složka, nebo také DC složka, je přítomná v čím dál větší míře, protože do rozvodů je v současnosti připojeno přístrojů více než kdy v historii - a velká část těchto přístrojů vnáší do sítě zpětně zkreslení, rušení a vůbec "bordel" a proto filtry či "pračky" proudu pomalu ale jistě nabývají na až kritické důležitosti. Ani ty lepší ovšem často stejnosměrné napětí neřeší a tím se leckde můžete dočkat nepříjemného vrčení toroidních transformátorů v přístrojích, což náročnému a zhýčkanému audiofilovi dokáže dozajista zkalit den.

Jedním z prvních "řešitelů" tohoto problému byl britský IsoTek, který uvedl kabel EVO3 Syncro s jednotkou, která bránila stejnosměrné složce v průniku do citlivých audio zařízení. Po pár letech pak právě IsoTek přichází s další variantou téhož řešení - podstatně levnější variantou, protože přiznejme, že EVO3 Syncro mezi zrovna dostupná řešení nepatří.

1,1 kg vážící filtr má přitom výšku jen 7 cm, šířku 7,5 cm a hloubku 21,5 cm, takže to není žádný obřík - zpracování je ale příkladné, hliníková a ocelová konstrukce bytelná a pěkně vypadající, takže máte pocit, že za své peníze dostáváte kus materiálu.

Ačkoliv samotné řešení problému přítomnosti DC složky nemusí být komplikované co do součástek, v EVO3 Syncro UNI se nešetřilo, jak se zdá. Vnitřní kabeláž je provedená z bezkyslíkaté mědi s pevným jádrem, odlévané metodou Dr. Ohna (měď má velmi dlouhé krystaly a tím i nejčistší možnou cestu pro signál díky zhruba polovičnímu obsahu nečistot, než jakého je možné dosáhnout s jakoukoliv jinou technologií) s čistotou 99,99998%. Povrch kabelů je postříbřený. Jako dielektrikum je tu použit vzduch uzavřený v teflonovém "mostě".

Nová krabička EVO3 Syncro UNI je vlastně až nestoudně jednoduchá - na jedné straně je vstupní zásuvka (10 nebo 16 Ampér) a na druhém konci je výstupní. Žádné spínače, žádné ovládání, žádné nastavení. ( převzato z portálu Hi-Fi Voice )

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové filtry a regenerátory
Záruka: 2 roky

EVO3 Syncro Uni

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz