Denon AVC-X8500HA

Kód: 3834/CER 3834/STR Zvolte variantu
Značka: Denon
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
avc x8500ha 2
91 990 Kč / ks
Ihned k dodání Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
21.6.2024 16.7.2024 Zvolte variantu

Model AVC-X8500HA, který pohání novou generaci zábavy, nabízí výkonné 13kanálové zesílení, plný průchod 8K a nejkomplexnější podporu 3D prostorového zvuku. Vestavěný systém HEOS® přidává do vaší domácí zábavy bezdrátové streamování hudby, hlasové ovládání a možnost využití multi-room ozvučení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvuk na správném místě

Nechte se vtáhnout do podmanivé zvukové scény díky vícerozměrovému zvuku od Dolby Atmos. Užijte si 7.1.6 nebo 9.1.4 prostorové rozložení reproduktorů s celkově až 6 možnými stropními reproduktory nebo speciálními Dolby Atmos reproduktory pro dokonalý zážitek z domácího kina.

Buďte blíže akci

Technologie DTS:X™ obklopujícího prostorového zvuku dokáže umístit zvuk přesně tam, kde by se měl objevit v přirozeném prostředí a vytvořit tak dokonale realistickou scénu s vícerozměrným zvukem přímo u vás doma. Díky přesnějšímu umístění a výškovému vrstvení zvuku podle skutečnosti vás zvuk vtáhne přímo do děje oblíbených filmových scén. U technologie DTS Neural:X™, která je rovněž integrována, získají vaše filmy, hry a hudba nesrovnatelný efekt skutečnosti, který u běžného 5.1 prostorového zvuku nejde dosáhnout.

Poznejte sílu realistického zvuku

Auro-3D poskytuje podmanivý prostorový zvuk díky vyhrazeným výškovým a horním kanálům, které doplňují tradiční kanály s podporou rozložení až 13.2. Formátování identifikuje zvukové objekty jednotlivě a promítá je do různých prostor v poslechovém prostředí, čímž vytváří podmanivou trojrozměrnou zvukovou scénu.

Jistota do budoucna v každém směru

Vychutnejte si své oblíbené filmy, pořady a hry v nejlepší dostupné kvalitě obrazu. AVC-X8500HA nabízí pokročilou sekci HDMI (8 vstupů/3 výstupy) se speciálním vstupem 8K, který podporuje přenos videa 8K/60Hz nebo 4K/120Hz. Hlavní výstup HDMI modelu AVC-X8500HA podporuje funkci eARC (enhanced Audio Return Channel), která umožňuje nekomprimovaný a objektový přenos zvuku, například Dolby Atmos a DTS:X, přímo z aplikací chytrého televizoru.¨

Připraven na další úroveň

Vychutnejte si filmy v rozlišení 8K díky funkci 8K/60Hz pass-through nebo upscalingu a také nejnovější technologii AV zesilovačů, jako je Quick Media Switching (QMS), která se používá k eliminaci zpoždění videa ve filmech. AVC-X8500HA přináší nejmodernější herní zážitky díky následujícím funkcím 4K/120Hz pass-through, stejně jako variabilní obnovovací frekvencí (VRR), rychlým přenosem snímků (QFT) a automatickým režimem nízké latence (ALLM), který snižuje nebo eliminuje zpoždění a trhání snímků a nabízí tak plynulejší herní zážitek bez prodlev.

Video formáty nové generace

AVC-X8500HA podporuje formáty videa s vysokým dynamickým rozsahem HDR10, Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma). Dolby Vision mění zážitky ze sledování díky úžasnému jasu, kontrastu a barvám.

Zvuk přímo pro vás

AVC-X8500HA je vybaven špičkovým nástrojem pro automatickou korekci zvuku místností Audyssey MultEQ XT32, který je součástí celého balíčku Audyssey Platinum napěchovaného pokročilými DSP algoritmy pro zpracování zvuku. S použitím přibaleného měřícího mikrofonu pak MultEQ XT32 analyzuje výstup každého reproduktoru (včetně subwooferů) až v celkem 8 měřících pozicích na základě kterého pak sestaví velmi přesné digitální filtry optimalizující každý kanál na správnou frekvenci a časovou odezvu. Pokud by pro Vás bylo toto nastavení málo přesné, máte možnost díky příplatkové aplikaci Audyssey MultEQ Editor prohlížet si a upravovat každé jedno nastavení plně dle vašich potřeb.

Zbavte váš zvuk drátů

Protože je AVC-X8500HA vybaven špičkovou duální anténou nemá problém vysílat i přijímat streamovaný obsah i v hustě zastavěných oblastech. Kromě Wifi připojení má také Bluetooth konektivitu. Navíc, pro ty z Vás, kteří jsou fanoušky Apple zařízení je zde konektivita Apple AirPlay s níž si užijete hudební obsah přímo ze zařízení iPhone nebo iPad.

Vestavěná technologie HEOS Vám pak otevírá možnosti bezdrátově sdílet vámi milovaný hudební obsah napříč celým domem. Můžete přehrávat tu samou píseň v každé místnosti, nebo v každé místnosti pouštět různé skladby nezávisle na sobě - je to jen na Vás. Podporuje také Amazon Alexa, díky čemu se dostává na nesrovnatelnou úroveň z pohledu možnosti ovládání celého hifi systému pouhými hlasovými povely.

Vše je pod kontrolou

Pomocí aplikace "Denon 2016 AVR Remote" snadno ovládáte různé funkce AVC-X8500HA nebo dokonce připojený Denon Blu-ray přehrávač.

HEOS aplikace vám dá také plnou kontrolu nad veškerou hudbou včetně multi-zónového streamování. Ovládat se dá také pomocí Amazon Alexa hlasového ovládání.

Uložte si oblíbené nastavení a mód zvuku pro každý ze zdrojů. Následně si je stiskem jediného tlačítka na předním panelu AVC-X8500HA nebo na dálkovém ovladači spustíte přesně tak, jak je máte rádi.

Vyberte si své oblíbené zdroje pomocí tlačítek rychlé volby

Uložte si oblíbené nastavení a mód zvuku pro každý ze zdrojů. Následně si je stiskem jediného tlačítka na předním panelu AVC-X8500HA nebo na dálkovém ovladači spustíte přesně tak, jak je máte rádi.

Chytrá konektivita

Protože podporuje AVC-X8500HA funkci HDMI CEC, můžete jej snadno ovládat pomocí dálkového ovladače od Vaši chytré televize. Stačí pouze povolit v nastavení AVC-X8500HA položku “HDMI ovládání” následně povolit ještě položku “Chytré menu” a tím bude možné okamžitě ovládat AVC-X8500HA s dálkovým ovladačem od televize. Základní obrazovka Chytrého menu vám nabízí rychlý přístup k výběru zdrojů, módů prostorového zvuku, menu základního nastavení AVR a 4 chytrým volbám.

Výkonné zpracování audia - DSP

AVC-X8500HA má velmi propracovaný DSP systém zpracování zvuku, který je poháněný dvěma nejnovějšími vysoce výkonnými dvou jádrovými čipy SHARC DSP Griffin Lite.

Užijte si dokonalou čistotu zvuku

Objevte neuvěřitelnou čistotu skladeb ve vysokém rozlišení díky schopnosti dekódování souborů až do kvality 24-bit/192-kHz ALAC, FLAC, bezztrátových WAV nebo dokonce DSD 2.8MHz / 5.6MHz skladeb (audiofilní formát SACD) přes USB klíč připojený na předním panelu nebo síťové zdroje (NAS, online).  Samozřejmě můžete poslouchat hudbu i v nižší kvalitě, jako například ve velmi oblíbených MP3.

Unikátní audio technologie Denon

AL32 multi kanálové zpracování zvuku garantuje přesnost a kvalitní digitální filtrování audia v ultra vysokém rozlišení pro všechny audio kanály, vytvářející zcela přirozenou hudební scénu. Při zpracování obsahu nahraného ve formátu více-kanálového zvuku, jako jsou například Blu-ray disky, se může stát že nízkofrekvenční efekty (LFE) budou opožděné a tedy nesynchronizované s ostatním obsahem. Technologie Bass Sync takové opoždění opravuje a výsledný zvuk je tedy vždy komplexní bez opoždění.

Nejlepší možná zvuková scéna

Pro nejčistší zvuk, nejširší dynamický rozsah při zachování nejnižšího zkreslení, má AVC-X8500HA integrovaný špičkový stereo referenční D/A převodník 32-bit AKM AK4490EQ pro každý kanál. Celkem jich je osm. Užijete si tak konzistentní vysokou čistotu signálu a jeho správné kanálové párování napříč všemi kanály pro dokonalý zážitek z poslechu.

Získejte úžasnou zkušenost s HEOS

Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu kdekoliv a kdykoliv napříč celým domem. Sdílejte hudbu uloženou v lokální síti nebo prostřednictvím online služeb přes bezdrátové reproduktory HEOS nebo pomocí AV receiverů s integrovanou technologií HEOS. Ovládat můžete celý tento systém snadno pomocí aplikace HEOS app, která je navíc zcela zdarma. Mezi online streamovací služby, které jsou podporované patří např. TuneIn, internetové rádio a široká nabídka streamovacích služeb mezi než patří také Spotify®, Amazon Prime Music, Soundcloud®, Juke, Tidal, Napster, Deezer nebo Mood Mix.

Airplay 2

Streamujte perfektně synchronizovanou hudbu nebo video ze služeb jako Apple Music, Spotify, YouTube a Netflix pomocí jakéhokoliv zařízení Apple iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV připojeného přes AirPlay 2 přímo do reproduktorů. Technologie AirPlay 2 podporuje rovněž i zvuk do více místností (multi-room). Díky tomu můžete bezdrátově streamovat audio / video obsah do více AirPlay 2 zařízení najednou. Plynulé přehrávání audio obsahu je zajištěno vylepšenou audio mezipamětí (buffer). AirPlay 2 umí přes Apple Music nebo aplikaci Home app ovládat a seskupovat různá kompatibilní audio zařízení. Ovládat AirPlay 2 můžete jak aplikací, tak i hlasem přes službu Siri, kterou používají zařízení Apple.

Možnosti vnějšího řízení a řízení přes IP

AVC-X8500HA je bohatě vybaven rozšířenými řídícími funkcemi a je kompatibilní s řídícími systémy třetích stran a je tak připraven pro začlenění do větších systémů instalovaných integrátory do chytrých domácností.

Najdete zde i možnost řízení přímo přes IP adresu pro snadnou integraci s ovládacími prvky nejrozšířenějších řídících systémů control a neschází mu ani certifikace Control4 SDDP (Simple Device Detection Protocol) který je zárukou snadné a rychlé konfigurace a integrace s Control4 řídícími systémy. Pokud potřebujete AVC-X8500HA připojit k externímu řídícímu systému chytré domácnosti přímo, můžete k tomu využít sériový port RS-232C, který najdete na zadním panelu.

Pro menší a jednodušší řídící systémy je AVC-X8500HA vybaven vstupem pro infračervené dálkové ovládání (IR) na zadním panelu. Díky tomuto vstupu bude dálkové ovládáni schopné ovládat i ostatní zařízení vašeho domácího kina.

Podporovaná rozlišení: 8K / 4K
Podpora upscalingu analog: až 4K / 60 Hz
Podporované formáty: Dolby Vision
HDMI: 3D / 4K / CEC / ARC: ✓ / ✓ / ✓ / ✓
HDMI: 8K / 4K / CEC / eARC: ✓ / ✓ / ✓ / ✓
HDMI: ALLM / QMS / QFT / VRR: ✓ / ✓ / ✓ / ✓
HDMI: Dolby Vision / HDR 10+ / Dynamic HDR / HLG: ✓ / ✓ / ✓ / ✓
HDMI vstupy: zadní / přední: ✓ / ✓
HDMI výstupy: hlavní / zóna: 2 / 1
HDMI pass-though v pohotovostním režimu:
Úprava měřítka HDMI na HDMI: až 8K / 60 Hz
Analogový Vstup / Výstup: 6+1
Bi-amping:
Prostorové formáty: Auro 3D / Dolby Atmos / DTS Virtual:X
Streaming: AirPlay 2 / Amazon Prime / Pandora / Bluetooth
Internetové rádio: TuneIn
Souborové formáty: až FLAC 24/192 a DSD
Kalibrace: Audyssey MultEQ XT32
Rozměry (š x h x v): 434 x 482 X 195 mm
Váha : 23,3 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zesilovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz