Cambridge Audio Edge W

Kód: 2895
ZDARMAZDARMA
Edge W Image Front flat new logo (1)
99 990 Kč / ks
3 dny
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Edge W je určen k hlasitému přehrávání. Když ho zesílíte, nečekejte nic jiného než dynamický a průrazný zvuk, který zachytí veškerou muzikálnost vašich skladeb. Díky pouhým 14 ručně vybraným komponentům má Edge W jednu z nejčistších signálových cest. Přináší náš dechberoucí, nefalšovaný britský zvuk - nic přidaného, nic odebraného.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mocně jemný
Edge W je při vší své síle pozoruhodně detailní. Zvuk je jemně vyvážený, s hudební hloubkou a čistotou, která se projeví při každém tónu. To vše je dáno tím, jak jsme vybírali komponenty uvnitř - nic jsme nevybírali podle ceny, specifikací nebo naměřeného výkonu. Pečlivě jsme naslouchali a vytvořili náš systém z komponentů, které prostě zněly nejlépe. Konečným výsledkem je výkonový zesilovač, který skutečně oživí originální nahrávku jako žádný jiný.

Pouhých 14 komponentů v signálové cestě
Ačkoli má Edge W minimální vnější design, uvnitř se skrývá složitá zvuková technika. Abychom odstranili překážky mezi vámi a vaší hudbou, usilovně jsme pracovali na minimalizaci počtu komponentů v signálové cestě. Výsledkem je věrnější reprodukce originální nahrávky; působivě detailní trojrozměrný zvuk s výraznou kulisou a ostrostí.

Další hudební detaily
Byli jsme průkopníky použití toroidních transformátorů v zesilovačích, což vedlo ke zlepšení výkonu. U modelu Edge jsme se posunuli o krok dál a použili jsme dvojité toroidní transformátory s opačnou symetrií. Tím se eliminuje elektromagnetické rušení a zároveň nabízí vynikající výkon a zachovává konzistentní tonalitu bez ohledu na to, jak hlasitě se hraje.

Bez zkreslení
Použití standardní technologie zesilovače třídy A by nebylo dostatečně účinné pro Edge W. Místo toho jsme do tradiční konstrukce třídy AB přidali zkreslující napětí, čímž jsme snížili zkreslení na neslyšitelnou úroveň. Tato jedinečná konfigurace také produkuje méně tepla a činí celý systém mnohem efektivnějším.

Dokonalí partneři
Systémy Edge jsou navrženy tak, aby pracovaly v dokonalé synchronizaci. Spojte Edge W s naším nejvšestrannějším síťovým přehrávačem s předzesilovačem, Edge NQ, a vytvořte hi-fi systém, který se svým zvukem a vzhledem nepodobá ničemu jinému.

Technické parametry

TRVALÝ VÝKON
100 W RMS do 8 ohmů; 200 W RMS do 4 ohmů

THD (NEVÁŽENÝ)
<0,002 % 1 kHz při jmenovitém výkonu (8 ohmů); <0,02 % 20 Hz - 20 kHz při jmenovitém výkonu (8 ohmů)

FREKVENČNÍ ODEZVA
80kHz +/-1dB

POMĚR S/N (REF. 1W DO 8 OHMŮ)
>93 dB

PŘESLECHY PŘI 1KHZ
< -100dB

S/N POMĚR (REF PLNÝ VÝKON)
>113 dB

VSTUPNÍ CITLIVOST
Vstup A1-A2 (nesymetrický) 1,09 V RMS

VSTUPNÍ IMPEDANCE
Vstup A3 (symetrický) 47k Ohm; vstup A1-A2 (nesymetrický) 47k Ohm

VSTUPY
Vyvážený, nevyvážený

VÝSTUPY
Reproduktory, výstupní smyčka

MAXIMÁLNÍ SPOTŘEBA ENERGIE
1000W

SPOTŘEBA ENERGIE V POHOTOVOSTNÍM REŽIMU
<0.5W

ROZMĚRY
150 x 460 x 405 mm (5,9 x 18,1 x 15,9")

HMOTNOST
23,6 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Zesilovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz