AudioQuest Chicago

Kód: 333/0-5 333/0-7 333/1-0 333/1-5 333/2-0 333/3-0 Zvolte variantu
Značka: AudioQuest
3 190 Kč / pár 3 390 Kč / pár 3 490 Kč / pár 3 690 Kč / pár 3 990 Kč / pár 4 490 Kč / pár od 3 190 Kč / pár
Ihned k dodání Ihned k dodání Ihned k dodání Ihned k dodání Ihned k dodání Ihned k dodání Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
27.6.2024 27.6.2024 27.6.2024 27.6.2024 27.6.2024 27.6.2024 Zvolte variantu

Pár signálových audio kabelů (2 x RCA - 2 x RCA) s nadstandardním poměrem výkon cena. Inspirací pro jméno kabelu se stal každoroční irský svátek svatého Patrika - 17. března, kdy v americkém městě Chicago na počest tohoto svátku zbarví řeku do smarogdově zelené barvy, jako symbol vzpomínek irských přistěhovalců na domovské Irsko, které je díky své bujné vegetaci nazýváno "Smaragdovým ostrovem".

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chicago, nový audio kabel z dílny společnosti Audioguest, dodává se s koncovkami RCA.

Inspirací pro jméno kabelu se stal každoroční irský svátek svatého Patrika - 17. března, kdy v americkém městě Chicago na počest tohoto svátku zbarví řeku do smarogdově zelené barvy, jako symbol vzpomínek irských přistěhovalců na domovské Irsko, které je díky své bujné vegetaci nazýváno "Smaragdovým ostrovem".

 

TECHNOLOGIE

Pevné vodiče z mědi s dlouhými zrny (LGC): Pevné vodiče eliminují zkreslení indukované vzájemnou interakcí mezi vlákny. CHICAGO díky použití této mědi podává mnohem lepší výkon než běžné kabely využívající běžnou OFHC měď. LGC znamená méně oxidů ve vodícím materiálu, méně nečistot, méně přechodů ve struktuře materiálu, a zcela jednoznačně lepší výkon.

 Izolace z tvrdé pěny se vstříknutým dusíkem: Tato metoda izolace je používána výhradně u audio a video kabelů AudioQuest. Dusík, který jako materiál neabsorboje a ani nevydává žádnou energii, je vstříknut do pěny aby vytvořil vzduchové kapsy. Je využita "tvrdá" pěna, protože tuhý materiál umožní vodičům v kabelu zachovat si vzájemné pozice po celé délce kabelu, což zajístí konzistentní, charakteristickou impedanci kabelu.

 Kovová vrstva pro stínění a rozptýlení vnějších vlivů: tzv. NDS systém, který dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání nechtěnému a nežádanému ovlivnění zvuku.

 Dvojitě symetrická geometrie kabelu CHICAGO zajistí nižší impedanci, méně šumu a tím pádem menší zkreslení a bohatší poslechový zážitek. Zatímco mnoho návrhů kabelů používá jedno vedení pro zem i stínění, konstrukce s dvojitě symetrickou geometrií cesty rozděluje od dvou pro nižší šum a čistčí pozadí.

 Za studena svařované pozlacené RCA koncektory: toto řešení nevyžaduje pájku, která bývá velmi často zdrojem značného zkreslení. Protože jsou těla konektorů lisovaná, ne obráběná, lze pro výrobu vybrat kov, který minimálně ovlivní signál (namísto upřednostnění kovu, který je snadno opracovatelný).

 Kabel CHICAGO je nabízen pouze ve verzi s RCA konektory. Jedná se o samostatné dva vodiče.

Typ vodiče Pevný měď s dlouhými zrny (LGC)
Dielektrikum Pěnový polyetylén
Geometrie: Asymetrická dvojitě vyvážená 
Systém odstranění šumu Kovové - systém pohlcování šumu (NDS)
Napájení konektorů  Za studena svařované, pozlacené
 Povrchová úprava Černo/zelené PVC, oplet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz