Anthem MRX 740

Kód: 3324
Značka: Anthem
ZDARMAZDARMA
MRX 740 front
99 690 Kč / ks
3 dny
Můžeme doručit do:
28.6.2024

11.2 Předzesilovač / 7kanálový A/V přijímač se zesilovači Dolby Atmos, DTS:X a IMAX Enhanced. Trvalý výkon 140 W na kanál do 8 ohmů. Obsahuje funkci ARC (Anthem Room Correction). Možnost aktualizace na HDMI v2.1 8K.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOLBY VISION

Pociťte plný emocionální dopad příběhu, který oživí vaši zábavu mimořádně živým obrazem, jasnějšími světly a tmavšími stíny.

DOLBY ATMOS

Zvuk ještě nikdy nezněl tak dobře. Pociťte hlubší spojení s příběhy a hudbou, kterou milujete, díky zvuku, který se pohybuje všude kolem vás s dechberoucí realističností.

DTS:X

DTS:X je nová generace zvukového kodeku od společnosti DTS, která využívá zvuk založený na objektech a umožňuje nové zvukové zážitky v oblasti pohlcení a interaktivity.

IMAX ENHANCED je jediný způsob, jak si vychutnat charakteristický obraz, zvuk a měřítko IMAX v domácnosti, IMAX Enhanced kombinuje digitálně remasterovaný obsah 4K HDR a zvukové technologie DTS s nejlepšími produkty spotřební elektroniky a streamovacími platformami ve své třídě.

Všechny komponenty AVM/MRX podporují Apple AirPlay a AirPlay 2, které umožňují uživateli streamovat obsah a skladby uložené v místní síti do libovolného zařízení podporujícího AirPlay. AirPlay 2 přidává podporu přehrávání z více zařízení, takže hudbu můžete poslouchat v celé domácnosti.

Google Chromecast umožňuje uživateli streamovat obsah z jakéhokoli zařízení se systémem Android, jako je telefon, tablet nebo notebook, do jakýchkoli komponent AVM/MRX. Pokud jej můžete poslouchat na telefonu, lze jej přehrát do přijímače nebo procesoru Anthem.

Všechny komponenty AVM/MRX podporují Bluetooth pro streamování skladeb uložených v zařízeních, jako jsou telefony, tablety a notebooky.

Všechny komponenty AVM/MRX podporují systém Roon, který umožňuje připojení, streamování a správu hudební sbírky. Roon říká vaší hudbě, co má dělat a kde to má dělat.

Webové uživatelské rozhraní Anthem je nyní zabudováno do všech přijímačů MRX a procesorů AVM. Pomocí telefonu, tabletu nebo notebooku mohou majitelé snadno přistupovat k jakékoli funkci nebo nastavení a provádět změny za chodu. Zapněte a vypněte hlavní nebo druhou zónu, upravte hlasitost, změňte zvukové režimy nebo upravte trimování kanálů pro dokonalý prostorový zvuk. Webové uživatelské rozhraní lze také použít ke kalibraci zpoždění a úrovní reproduktorů a ke konfiguraci síťových nastavení/možností ovládání. Zdrojová zařízení lze přejmenovat, což zjednodušuje nastavení tím, že umožňuje eliminovat nepoužívané vstupy. Instalatéři mohou importovat a exportovat soubory, aby byla vzdálená správa jednoduchá a pohodlná.

Změna přiřazení kanálů
Kanály přijímačů řady MRX lze přiřadit mnoha způsoby. Nevyužité kanály zesilovače lze přiřadit k náročným předním reproduktorům Bi-Amplify, výkonným surroundovým reproduktorům, prezenčním reproduktorům nebo druhé zóně (k dispozici u modelů MRX 1140 a MRX 740).


Nakonfigurujte kanály zesilovače podle potřeb svého systému a poté zdokonalte prezentaci pomocí ARC Genesis.

Robustní integrace
Zařízení Anthem MRX 740 je vybaveno funkcemi externího ovládání a IP řízení pro snadné přizpůsobení a kompatibilitu s integračními řešeními třetích stran. Nabízí možnost IP ovládání pro hlavní řídicí zařízení třetích stran, včetně:

automation drivers

Design
Ve společnosti Anthem máme jednoduchý cíl - navrhovat, konstruovat a vyrábět audio/video produkty, které poskytují špičkový výkon a pohodlí za rozumnou cenu. Toho dosahujeme tím, že trávíme tisíce hodin výběrem a testováním komponent, pečlivě navrhujeme vlastní topologie obvodů a podporujeme je robustními napájecími zdroji, které zajišťují maximální dlouhodobou kvalitu a spolehlivost. Toho dosahujeme díky našemu týmu ve výzkumném středisku Paradigm/Anthem a jejich desítkám let společných zkušeností.

ARC Genesis je nejnovější software, který funguje s mnoha produkty Anthem nebo Paradigm s podporou ARC. Mezi nové funkce patří podpora pro počítače Mac i Windows; nové možnosti nastavení cílové křivky včetně hlubokých basů a vysokých frekvencí; vylepšené algoritmy a mnoho dalšího.

ARC Genesis je zpětně kompatibilní s mnoha produkty Anthem a Paradigm, které podporují ARC nebo PBK. Kompletní seznam naleznete na stránkách AnthemARC.com. Tato třetí generace softwaru Anthem Room Correction představuje významný skok vpřed v oblasti korekce místností s dosud nejobsáhlejší sadou funkcí. ARC Genesis mění zvukový výkon kompatibilních reproduktorů nebo elektroniky a zároveň zachovává jedinečný charakter každé místnosti. Vlastní software pro digitální zpracování signálu (DSP) pracuje v tandemu s kalibrovaným mikrofonem (dodávaným s mnoha produkty s podporou ARC a PBK) a poskytuje úžasné zlepšení zvuku, který slyšíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: AV receivery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz