NAD C 3050 Eisa 2023- 2024

NAD ELECTRONICS C 3050 ZÍSKAL NEJVYŠŠÍ OCENĚNÍ EISA AWARDS

STEREOFONNÍ ZESILOVAČ NAD ELECTRONICS CLASSIC C 3050 ZÍSKAL NEJVYŠŠÍ OCENĚNÍ OD NEJPRESTIŽNĚJŠÍHO SVĚTOVÉHO HI-FI TISKU C 3050 získal ocenění EISA za nejlepší amplifikaci ve své třídě, technologii připravenou na budoucnost a estetiku 70. let minulého století.

Nad_3050_2


Společnost NAD Electronics, vysoce uznávaný výrobce vysoce výkonných audio/video komponentů, oznámila, že stereofonní zesilovač C 3050 získal ocenění EISA Integrated Amplifier 2023-2024.
Asociace Expert Imaging and Sound Awards, známá jako EISA, sdružuje 60 specializovaných časopisů a webových stránek o elektronice z 29 zemí. Členské časopisy EISA vybírají vítěze ocenění poté, co prověří a otestují tisíce výrobků. Ocenění jsou považováni za nejlepší ve své kategorii v průběhu roku.
Redaktoři hi-fi publikací EISA chválí NAD C 3050 pro jeho technologii připravenou na budoucnost,  velkolepou kvalitu zvuku, vynikající možnosti streamování a multi-room schopnosti - a to vše v zesilovači inspirovaném retro stylem.

"Zvenčí vzdává C 3050 hold prvním designům NAD svým věrně provedeným vintage stylem, ale ve všech ostatních ohledech se jedná o zcela moderní integrovaný zesilovač s étosem "udělej všechno", uvádí se v oficiálním prohlášení EISA 2023-2024 Awards Board. V prohlášení se dále uvádí: "Připojte volitelnou kartu BluOS-D od NAD a funkčnost se rozroste o vynikající možnosti streamování (včetně ovládání aplikací a multiroom schopnosti) a kalibraci akustiky místnosti Dirac.

NAD ELECTRONICS C 3050 ZÍSKAL NEJVYŠŠÍ OCENĚNÍ EISA AWARDS
A zatímco pokrokové technologie poskytly působivou kvalitu zvuku, můžete se kochat velkými VU metry modelu C 3050."
Podle Cas Oostvogela, produktového manažera společnosti NAD, se "50 let historie a inovací skutečně setkává s budoucností hi-fi prostřednictvím našeho zesilovače C 3050. Povrchová úprava inspirovaná vintage designem ořechového dřeva, dva VU metry a tlačítkové voliče vstupů vrací milovníkům hudby staré komponenty, které si kdysi oblíbili, a zároveň je přenáší zpět do doby, kdy poprvé objevili skvěle znějící zvuk." Dále říká: "C 3050 přináší neuvěřitelné zvukové možnosti a díky technologii MDC2 společnosti NAD, která zajišťuje budoucnost, mohou majitelé C 3050 pokračovat v přidávání nových špičkových funkcí, jako je multiroom streaming s vysokým rozlišením BluOS a korekce místnosti Dirac Live, a to vše v rámci jednoho zesilovače."
Ceny EISA se v současné době udělují již 41. rokem a jejich členy jsou přední audio časopisy z Evropy, Ameriky a Asie a Tichomoří. Výsledky ocenění jsou všeobecně považovány za jedno z nejvyšších ocenění v hi-fi průmyslu. Aby výrobky získaly ocenění EISA, musí projít náročným, přísným a vyčerpávajícím procesem hodnocení ve dvou fázích. Po intenzivním testování a poslechu v zařízeních členských časopisů EISA předkládá každý novinář užší seznam nejlepších výrobků v každé kategorii
ocenění. Druhá fáze probíhá na výroční valné hromadě EISA, kde se demokratickým hlasováním stanoví konsenzus o vynikající kvalitě a určí se vítězné produkty.
Stereofonní zesilovač NAD C 3050 je k dostání u vybraných prodejců prémiové audiotechniky po celém světě. Více informací o zesilovači C 3050 najdete na nadelectronics.com

O SPOLEČNOSTI NAD ELECTRONICS
Společnost NAD Electronics, která byla založena v roce 1972 a nyní prodává ve více než 80 zemích, je známá svou oceňovanou řadou vysoce kvalitních komponentů pro audio, domácí kino a zakázkové instalace. Od samého počátku si NAD díky svým čtyřem základním hodnotám - inovaci, jednoduchosti, výkonu a hodnotě - získala kultovní postavení, které ji katapultovalo mezi audiofily a milovníky hudby.
Dodnes značka navrhuje a vyrábí jedny z nejuznávanějších a cenově nejdostupnějších hi-fi komponentů, které obsahují moderní funkce a technologie určené pro novou generaci audiofilů.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz