Bluesound POWERNODE EDGE - EISA 2023-2024

Kompaktní bezdrátový zesilovač pro streamování hudby získal ocenění EISA za elegantní tvar, flexibilitu při instalaci a široký rozsah funkcí.

Společnost Bluesound, výrobce hi-fi multiroom streamovacích zařízení a reproduktorů, oznámila, že kompaktní bezdrátový zesilovač pro streamování hudby POWERNODE EDGE získal ocenění EISA 2023- 2024 za kompaktní streamovací zesilovač. Asociace Expert Imaging and Sound Awards, známá také jako EISA, sdružuje 60 specializovaných časopisů a webových stránek o elektronice z 29 zemí.

Členské časopisy EISA vybírají vítěze ocenění poté, co prověří a otestují tisíce výrobků. Ocenění jsou považováni za nejlepší ve své kategorii v průběhu roku.
Redaktoři EISA chválí POWERNODE EDGE společnosti Bluesound pro jeho kompaktní a elegantní tvar, všestrannost při instalaci, široký rozsah funkcí a skvělý zvuk.
Členové představenstva společnosti EISA ve svém oficiálním prohlášení uvádějí: "Díky působivě elegantnímu šasi, které lze namontovat na stěnu, lze POWERNODE EDGE nainstalovat prakticky kdekoli a kompaktní provedení je doplněno širokou škálou funkcí. Tento elegantní zesilovač, který se ovládá prostřednictvím intuitivní aplikace BluOS a ke kterému stačí přidat reproduktory, má přístup ke streamovacím službám, internetovým rádiím a hudebním souborům ze sítě nebo z úložiště USB, zatímco připojení včetně HDMI eARC a obousměrného Bluetooth ještě více zvyšují jeho všestrannost.

Jeho zvuk, poskytovaný vestavěnými zesilovači s podporou zvuku ve vysokém rozlišení, je úderný." V závěru dále uvádějí: "POWERNODE EDGE můžete použít jako samostatný zesilovač v samostatné sestavě nebo jej zkombinovat s dalšími zařízeními BluOS a vytvořit tak hudební multiroom systém."

Matt Simmonds, produktový manažer společnosti Bluesound, uvádí: "POWERNODE EDGE je dokonalým řešením pro streamování HiFi, ke kterému stačí přidat reproduktory." Dále říká: "Vytvořili jsme komponenty audiofilské kvality s možností bezdrátového ovládání pro více místností a ovládání pomocí chytrého telefonu. Tyto ovládací prvky dohromady dělají z tohoto zesilovače vynikající vstupní bod pro založení, rozšíření nebo dokonce dokončení audio systému jakékoli velikosti."
Ceny EISA se v současné době udělují již 41. rokem a jejich členy jsou přední audio novináři z Evropy, Ameriky a Asie a Tichomoří. Výsledky ocenění jsou všeobecně považovány za jedno z nejvyšších ocenění v hi-fi průmyslu. Aby výrobky získaly ocenění EISA, musí projít náročným, přísným a vyčerpávajícím procesem hodnocení ve dvou fázích. Po intenzivním testování a poslechu v zařízeních členských časopisů EISA předkládá každý novinář užší seznam nejlepších výrobků v každé kategorii
ocenění. Druhá fáze probíhá na výroční valné hromadě EISA, kde se demokratickým hlasováním stanoví konsenzus o vynikající kvalitě a určí se vítězné produkty.

O SPOLEČNOSTI BLUESOUND
Aliance audiofilů. Jsme designéři, inženýři a jednotlivci, kteří strávili svůj život v hudebním průmyslu.
Naši zakladatelé se v 70. letech podíleli na vzniku průkopnického HiFi - inovace a snaha o dokonalost v oblasti zvuku je hluboce zakořeněna v naší kolektivní DNA. Jediným posláním společnosti Bluesound je vytvářet inovativní bezdrátové audio produkty a technologie, které umožňují co nejvěrnější reprodukcihudby v živém provedení s využitím nejmodernějších a nejmodernějších digitálních technologií.

Bluesound Powernode Edge nyní můžete zakoupit za akční cenu ( platí do 30.9.2023 anebo do vyprodání zásob).

PN EDGE_Lifestyle_1024x512

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz