IsoTek EVO3 Syncro Uni + napájecí kabel

Nově v nabídce SET aktivního zařízení na synchronizaci sínusovky a odstranění DC složky z napájecí síťě - IsoTek EVO3 Syncro Uni s napájecím kabelem Premier C13 v délce 1,5m nebo kabelem Eternal C13 v délce 1,5m.

Syncro Uni je navržen tak, aby výrazně snížil/utišil brum transformátoru, kdy transformátory v zařízení, typicky výkonové zesilovače, mechanicky vibrují. Syncro Uni lze také použít jako "předfiltr", který lze použít s jakýmkoli napájecím kabelem nebo systémem úpravy napájení.

Je umístěno v šasi z oceli a hliníku o délce 215 mm, šířce 75 mm a výšce 70 mm. Syncro Uni obsahuje jedinečnou elektroniku pro potlačení stejnosměrného proudu, která vyvažuje sinusovou vlnu síťového napájení na nulovém napěťovém vedení, čímž výrazně snižuje/utišuje brum transformátoru; obvod synchronizuje síťové napájení a poskytuje dokonale symetrickou sinusovou vlnu, což také přináší výrazné zlepšení zvuku při použití s jakýmikoliv hi-fi separáty. Vnitřní zapojení je na nejvyšší úrovni, vodiče z čisté 6n bezkyslíkaté mědi s postříbřením nabízejí nízký odpor a vysoký proud. Pro ochranu vodičů je použito teflonové dielektrikum, které zároveň zajišťuje dokonalý vnitřní systém dodávající energii.

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz