Rel Classic 98

Představujeme Classic 98 - symfonii půvabu poloviny století a nejmodernějších technologií. Toto mistrovské dílo, které čerpá ze zlatého věku stereofonie, je více než jen poklonou ikonickým designům REL; je to nová představa, která spojuje estetiku minulosti s dnešní technologickou zdatností a výkonem.

Model Classic 98 zaujímá v panteonu značky REL svébytné místo. Není sice součástí žádné běžné řady produktů REL, ale místo toho představuje vlastní řešení pro každého, kdo vlastní a miluje vintage audio zařízení nebo jeho moderní ekvivalenty, které označujeme jako retro.

Classic 98 s odlišnými aspiracemi nabízí o něco měkčí nádech a přináší široký koberec basů vyplňujících místnost. Může sice trochu slevit z rychlosti, čistoty a nejhlubších basů, kterými jsou známé naše standardní modely, jako například T/9x, ale kompenzuje to svou přívětivou vřelostí. Klasický model 98 láká k tomu, abyste si pustili desku, nalili si ceněný nápoj, opřeli se do pohodlného křesla a uvolnili se při poslechu hudby. Jeho klasická přírodní ořechová dýha a moderní styl z poloviny století doplní širokou škálu dekorů. Navíc se snadno umisťuje a používá. Jeden z recenzentů jej trefně nazval "dokonalým guilty pleasure audiofila".

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz