Rel Classic 98

Kód: 4314
Značka: REL Acoustics
ZDARMAZDARMA
Classic98 Walnut TQ cropped e1693420168213 796x900
36 990 Kč / ks
Do 10 dnů
Můžeme doručit do:
10.5.2024

Představujeme Classic 98 - symfonii půvabu poloviny století a nejmodernějších technologií. Toto mistrovské dílo, které čerpá ze zlatého věku stereofonie, je více než jen poklonou ikonickým designům REL; je to nová představa, která spojuje estetiku minulosti s dnešní technologickou zdatností a výkonem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Classic 98 zaujímá v panteonu značky REL svébytné místo. Není sice součástí žádné běžné řady produktů REL, ale místo toho představuje vlastní řešení pro každého, kdo vlastní a miluje vintage audio zařízení nebo jeho moderní ekvivalenty, které označujeme jako retro.

Classic 98 s odlišnými aspiracemi nabízí o něco měkčí nádech a přináší široký koberec basů vyplňujících místnost. Může sice trochu slevit z rychlosti, čistoty a nejhlubších basů, kterými jsou známé naše standardní modely, jako například T/9x, ale kompenzuje to svou přívětivou vřelostí. Klasický model 98 láká k tomu, abyste si pustili desku, nalili si ceněný nápoj, opřeli se do pohodlného křesla a uvolnili se při poslechu hudby. Jeho klasická přírodní ořechová dýha a moderní styl z poloviny století doplní širokou škálu dekorů. Navíc se snadno umisťuje a používá. Jeden z recenzentů jej trefně nazval "dokonalým guilty pleasure audiofila".

Navrženo tak, aby zahřálo u srdce
Model Classic 98 odráží podstatu našich proslulých 10" designů s basovým reproduktorem směřujícím dolů z konce 90. let. Bohatá přírodní ořechová dýha vyzařuje teplo a autenticitu, připomínající stereofonní zařízení z poloviny století. Radiální křivka zdůrazněná jemnou odhalovací linií předvádí moderní řemeslné zpracování a zároveň ctí design minulosti. Zadní panel zesilovače s bílým zlatým hedvábným potiskem a kontrastními knoflíky evokuje vzpomínky na tehdejší dobu, zatímco lesklé černé logo zasazené do matného pozadí dodává moderní nádech.

Pohon k přežití

The Heart of Classic 98: 10" měnič s dolním výfukem, vyrobený naší tradiční technikou papírového kužele, oživuje zvuk vintage REL. Tento měnič, zkonstruovaný tak, aby zvládl množství výkonu nabízeného v modelu Classic 98, zajišťuje zvuk, který je nejen silný, ale také čistý a hluboce rezonující. Model Classic 98 si zachovává estetiku našich historických modelů, hraje však hlasitěji a hlouběji a nabízí zvukový zážitek, který spojuje spolehlivost a technologii moderních reproduktorů REL s retro vzhledem a zvukem.


Mistrovství papírového kónusu: Vnější 2/3 kónusu tvoří za tepla lisovaný, lehký papír. Vnitřní čepičku tvoří prvotřídní vzduchem sušený papír, který zpevňuje měnič a umožňuje modelu Classic 98 překonat mnoho našich výrobků z minulosti. Přírodní butylový surround vytváří jemnou, dobově korektní dynamiku, která vydrží.

Neomezený výkon využívaný moudře

Excelentní zesilovač: Nabídnout 300W zesilovač za přijatelnou cenu bylo v 90. letech značnou výzvou. Dnes jsme využili jednu z našich nejnovějších konstrukcí zesilovače - vysokoproudový, bleskově rychlý zesilovač třídy D. Tento moderní zesilovač je nejen dynamický, ale je také důkazem našeho odhodlání poskytovat špičkový výkon bez kompromisů v oblasti cenové dostupnosti.


Připojení a filtry na vysoké úrovni: Tento výkonný zesilovač jsme spojili s konektivitou High-Level a moderní technologií vstupních filtrů. Tyto filtry s rychlou odezvou 8 ms jsou intuitivní a účinné. A pokud vás zajímaly staré, matoucí filtry ABC, tak některé věci je lepší nechat v minulosti! Pro další vylepšení jsme do zesilovače Classic 98 zakomponovali unikátní verze limitérů LimitLess™ a filtrů Perfect Filters™, které zajišťují harmonickou kombinaci moderního a vintage.

Pozice pro výraznou excelenci

V rámci produktové řady REL si Classic 98 vydobyl svou jedinečnou pozici, cenově se nachází těsně pod modelem T9/x. Oba modely jsou vzorem špičkového výkonu, ale nabízejí odlišné zážitky. Model Classic 98 je určen pro nadšence, kteří touží po historickém zvuku a designu REL, a nabízí nostalgickou cestu zpět do zlatého věku stereofonie, ale zároveň je obohacen o vymoženosti a spolehlivost moderních technologií.
Model T9/x je naproti tomu ztělesněním výkonu a hloubky, zabalené do elegantního, moderního designu. Je šitý na míru těm, kteří hledají špičkový výkon, a je to všestranný výkonný přístroj, který umí podávat výkon jak v hudebním prostředí, tak v prostředí domácího kina, což zajišťuje komplexní zvukový zážitek.

Vedoucí postavení v oblasti bezdrátového připojení

Základem naší značky je snaha posouvat hranice. Naše bezdrátové technologie jsou toho důkazem a jsou špičkou v oboru jak v inovacích, tak ve výkonu. Neupřednostňujeme pouze dynamický rozsah; zajišťujeme, aby byl poskytován s nulovou kompresí. Výsledkem této oddanosti je špičková kvalita zvuku spojená s uživatelsky přívětivým ovládáním.

AirShip II, vytvořený pro naše referenční modely, je majákem pokročilé bezdrátové technologie. Pracuje na frekvenci 5,8 GHz a podporuje jak High-Level Connection, tak .1/LFE, a to dokonce současně. Tím je zajištěn špičkový divadelní výkon, takže je volbou pro ty, kteří vyžadují to nejlepší.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 2 roky

Rel Classic 98

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz