Bowers & Wilkins AM1

Ve společnosti Bowers & Wilkins jsme na model AM-1 velmi hrdí. Možná, a to se nám nepodobá, jsme také trochu samolibí. Protože i když jsme přesvědčeni, že AM-1 je fantastický venkovní reproduktor, je to také neuvěřitelný interiérový reproduktor. A to, no to z něj dělá tak trochu výjimečný.
Nápověda je v názvu
Písmena v názvu AM-1 znamenají Architectural Monitor, což by vám mělo napovědět, co se za ním skrývá. Byl koncipován jako reproduktor, který by architekti - a kdokoli jiný, kdo navrhuje prostor - mohli použít k zajištění vysoce kvalitního zvuku. Tedy venku na zahradě, u bazénu, na střešní terase nebo na mnoha dalších místech. A uvnitř, no, kde nechcete zvuk: je ideální pro kanceláře, bary, hotely a sdílené prostory všeho druhu. Můžete jej dokonce použít jako prostorové reproduktory v systému 5.1 pro kino.

Použijte ji kdekoli
AM-1 však budete používat hlavně venku a díky nerezové hliníkové mřížce a mimořádně pevné skříni je AM-1 naším nejodolnějším reproduktorem vůbec. Aby bylo zajištěno, že každý reproduktor AM-1 je vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům, musí každý reproduktor projít řadou přísných testů odolnosti vůči povětrnostním vlivům, včetně vystavení UV záření a testování v komoře se zrychlenou solnou mlhou. Je zaručeno, že bude fungovat bez ohledu na počasí.

Příběh uvnitř
Když jsme poprvé vyrobili AM-1, byl koncipován jako náhrada dvou samostatných reproduktorů - univerzálních WM4 a WM6. Rozdíl mezi těmito reproduktory byl ve velikosti - WM6 byl větší, což, jak možná víte, je v rozporu s naší obvyklou kategorizací reproduktorů, ale to je jiné téma.

Stačí říci, že lidé mají tendenci věřit, že mají rádi výběr, a naše obchodní týmy po celém světě byly trochu znepokojeny tím, že jsme nahradili dva vysoce výkonné venkovní reproduktory jedním reproduktorem, který lze použít i v jiných případech.

Toto zděšení skončilo v okamžiku, kdy slyšeli AM-1. Byli ohromeni výkonem reproduktoru určeného pro venkovní použití.

To proto, že AM-1 je naší představou kompromisu. Žádný kompromis.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz