Bowers & Wilkins AM1

Kód: 2316/BIL 2316/CER Zvolte variantu
Tip K poslechu
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
bw am1 1
15 980 Kč / pár
Ihned k dodání Ihned k dodání Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
27.6.2024 27.6.2024 Zvolte variantu

2-pásmová vlhkuodolná reprosoustava představuje kombinaci kvalitního zvuku, instalační flexibility a elegantního designu. Jsou osazeny 25mm vysokotónovým reproduktorem Nautilus s aluminiovou membránou a 130mm středobasovým reproduktorem s membránou ze skelných vláken. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reprosoustavy AM1 (AM = Architectural Monitor) představují kombinaci kvalitního zvuku, instalační flexibility a elegantního designu. Jsou osazeny 25mm vysokotónovým reproduktorem Nautilus s aluminiovou membránou a 130mm středobasovým reproduktorem s membránou ze skelných vláken. Vysokotónový reproduktor je přitom montován pod středobasovým, pro lepší charakteristiku v případě, že jsou reprosoustavy zavěšeny u stropu. Místo klasického basreflexu je na zadní straně použit pasivní zářič. Reprosoustavy jsou odolné vlhku, takže není problém je instalovat ve venkovním prostředí.

Ve společnosti Bowers & Wilkins jsme na model AM-1 velmi hrdí. Možná, a to se nám nepodobá, jsme také trochu samolibí. Protože i když jsme přesvědčeni, že AM-1 je fantastický venkovní reproduktor, je to také neuvěřitelný interiérový reproduktor. A to, no to z něj dělá tak trochu výjimečný.
Nápověda je v názvu
Písmena v názvu AM-1 znamenají Architectural Monitor, což by vám mělo napovědět, co se za ním skrývá. Byl koncipován jako reproduktor, který by architekti - a kdokoli jiný, kdo navrhuje prostor - mohli použít k zajištění vysoce kvalitního zvuku. Tedy venku na zahradě, u bazénu, na střešní terase nebo na mnoha dalších místech. A uvnitř, no, kde nechcete zvuk: je ideální pro kanceláře, bary, hotely a sdílené prostory všeho druhu. Můžete jej dokonce použít jako prostorové reproduktory v systému 5.1 pro kino.

Použijte ji kdekoli
AM-1 však budete používat hlavně venku a díky nerezové hliníkové mřížce a mimořádně pevné skříni je AM-1 naším nejodolnějším reproduktorem vůbec. Aby bylo zajištěno, že každý reproduktor AM-1 je vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům, musí každý reproduktor projít řadou přísných testů odolnosti vůči povětrnostním vlivům, včetně vystavení UV záření a testování v komoře se zrychlenou solnou mlhou. Je zaručeno, že bude fungovat bez ohledu na počasí.

Technologie
Jelikož se jedná o reproduktory Bowers & Wilkins, je samozřejmě nesmírně důležité, aby také skvěle zněly. Proto AM-1 využívá vše, co víme o vysoce výkonném zvuku, a přizpůsobuje to požadavkům univerzálního monitoru do každého počasí. Reproduktor kombinuje osvědčené a spolehlivé technologie s inovacemi, jako je například obrácená soustava měničů pro optimální rozptyl zvuku při montáži reproduktoru vysoko na stěnu.

U modelu AM-1 jsme navíc přišli s geniálním řešením problému, jak z reproduktoru odolného proti povětrnostním vlivům vyprodukovat silné basy. Namísto Flowportu, který se nach
ází v našich tradičních reproduktorech, je ve skříni AM-1 integrován pomocný basový zářič (ABR) umístěný vzadu. Kromě toho, že ABR zachovává těsnost skříně vůči povětrnostním vlivům, poskytuje reproduktoru AM-1 na poměry svého druhu skutečně pozoruhodnou basovou odezvu.

Flexibilita
AM-1 byl pečlivě navržen tak, aby se snadno instaloval, a jeho elegantní nástěnný držák z litého hliníku obsahuje důmyslný montážní systém s jedním konektorem. Ten je kombinován s minimálním vyčníváním na stěnu a konstrukcí, která umožňuje natočení reproduktoru v úhlu 220 stupňů. Navíc předsazená kabeláž k držáku umožňuje montáž jednou rukou při instalaci ve výškách (takže se druhou rukou můžete stále držet žebříku!).

Vytvořte si vlastní
AM-1 se dodává ve dvou standardních provedeních, bílém a černém, které pokryjí mnoho základů. Jedinečnost modelu AM-1 však spočívá v tom, že jej můžete opatřit finální povrchovou úpravou podle vlastního výběru - stejně jako u automobilu. Díky tomu si mohou lidé přizpůsobit a označit své reproduktory v barech a hotelech - a viděli jsme je také v kancelářích nahrávacích společností.

Příběh uvnitř
Když jsme poprvé vyrobili AM-1, byl koncipován jako náhrada dvou samostatných reproduktorů - univerzálních WM4 a WM6. Rozdíl mezi těmito reproduktory byl ve velikosti - WM6 byl větší, což, jak možná víte, je v rozporu s naší obvyklou kategorizací reproduktorů, ale to je jiné téma.

Stačí říci, že lidé mají tendenci věřit, že mají rádi výběr, a naše obchodní týmy po celém světě byly trochu znepokojeny tím, že jsme nahradili dva vysoce výkonné venkovní reproduktory jedním reproduktorem, který lze použít i v jiných případech.

Toto zděšení skončilo v okamžiku, kdy slyšeli AM-1. Byli ohromeni výkonem reproduktoru určeného pro venkovní použití.

To proto, že AM-1 je naší představou kompromisu. Žádný kompromis.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reprosoustavy
Záruka: 2 roky
Popis: 2-pásmová vlhkuodolná reprosoustava
Měniče: 1x 25mm výškový s aluminiovou membránou
.: 1x 130mm středobasový s membránou ze skelných vláken
Frekvenční pásmo: mínus 6 dB na 46 Hz a 50 kHz
Frekvenční rozsah: 51 Hz - 22 kHz ±3 dB v referenční ose
Citlivost: 86dB spl (2.83V, 1m)
Harmonické zkreslení: 2. a 3. harmonická (86dB, 1m), <1% 200 Hz - 20 kHz
Jmenovitá impedance: 8 Ω (minimum 5.2 Ω)
Doporučený výkon zesilovače: 20W – 100W na 8 Ohmm
Rozměry:  
Výška: 310mm (včetně nástěnného držáku<span style=
Šířka: 180mm
Hloubka: 210mm
Hmotnost: 6,7kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz