Accuphase PS-1250

Kód: 4026
Značka: Accuphase
ZDARMAZDARMA
Accuphase ps 1250 e
9 999 999 Kč / ks
Ihned k dodání
Můžeme doručit do:
29.4.2024

Napájecí zdroj dodává energii, kterou vaše zvukové zařízení využívá k přehrávání hudby. Komponenty napájecího zdroje Clean Power Supply od společnosti Accuphase poskytují zdroj napájení s minimálním šumem a zkreslením díky využití průlomové technologie tvarování průběhu, která porovnává průběh napájecího zdroje s referenčním průběhem a poté doplňuje nedostatky a odstraňuje přebytečné zkreslení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výsledky tvarování tvaru vlny jsou pak pozorovatelné na novém displeji tvaru vlny. PS-1250 přináší působivé zlepšení kvality zvuku, takže se stává nezbytným doplňkem kvalitního zvukového vybavení.

  1. PS-1250 / aktivní síťová pračka
  • Po delší pauze je dostupná aktivní síťová pračka PS-1250, nástupce modelu PS-1230.
  • Jedná se již o 6. generaci zařízení, které zabezpečuje přísun čistého napájení s minimálním zkreslením THD pro kompletní audiovizuální systém.
  • Na první pohled je viditelná změna a to je barevný displej z tekutých krystalů, který zobrazuje průběh vstupního/výstupního výkonu jednotky (sinusovku referenčnímu signálu ultimativního generátoru). Přepnutím přepínače lze zjistit celkovou spotřebu, poměr vstupního/výstupního napětí nebo zkreslení.
  • Hlavní atributy jednotky jsou: zabezpečení a dodávka naprosto ideálního napájení s velice nízkým celkovým harmonickým zkreslením a to vše při malé spotřebě energie (55W).
  • PS-1250 má symetrickou vnitřní konstrukci obdobnou jako stereofonní výkonový zesilovač Accuphase. Jeho masivní napájecí část je uprostřed jednotky a výkonové bloky zesilovače jsou po stranách, symetricky připojené s velmi nízkou výstupní impedanci. Všechny vnitřní vodiče jsou izometrické a se stejnou délkou, což zabezpečuje elektrický výkon a zvukovou kvalitu každé jedné výstupní zásuvky na stejné úrovni.
  • Jednotka nabízí 8 výstupních zásuvek s celkovou maximální spotřebou 1235W.

Zobrazení vstupního/výstupního průběhu
Výstupní měřič výkonu
Měřič vstupního/výstupního napětí
Měřič vstupního/výstupního zkreslení
Masivní výstupní kapacita
Tvarování průběhu celkového harmonického zkreslení 0,08 %
Vysoce kvalitní korekce výstupního napětí
Množství výstupních svorek
Vysoce citlivé ochranné obvody
Velký toroidní transformátor s vysokou účinností
Velké filtrační kondenzátory

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťová filtrace
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz