Sennheiser HD820

Kód: 519
Značka: Sennheiser
ZDARMAZDARMA
Sennheiser HD 820 sluchátka
42 990 Kč / ks
3 dny
Můžeme doručit do:
24.3.2023

Nová circum-aurální dynamická stereofonní sluchátka, která mění ustálená pravidla.

Vášniví milovníci kvalitního zvuku chtěli mít možnost poslouchat hudbu i v méně příznivém prostředí. Nejkvalitnější sluchátka však byla vždy otevřená a proto v hlučném prostředí omezeně využitelná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vášniví milovníci kvalitního zvuku chtěli mít možnost poslouchat hudbu i v méně příznivém prostředí. Nejkvalitnější sluchátka však byla vždy otevřená a proto v hlučném prostředí omezeně využitelná. To však platilo jen doposud. Po sedmdesátileté historii určování vývoje v audiofilním poslechu zvuku Sennheiser náhle změnil ustálené zvyklosti. Vytvořil HD 820. Nová circum-aurální dynamická stereofonní sluchátka, která změnila ustálená pravidla.

Tato uzavřená sluchátka vytvořila nový etalon pro pojem audiofilní zvuk z tohoto typu sluchátek. Jde o uzavřená sluchátka s nejtransparentnějším zvukem na světě.  Toto unikátní prvenství docílila tato sluchátka speciální inovací. Okolo každého kruhového měniče jsou umístěny speciální skleněné kryty. Tyto konkávní (vyduté) odrazivé plochy směrují zvukové vlny ze zadní části reproduktoru do absorbéru, který minimalizuje rezonance.  

Tento audiofilní produkt značky Sennheiser, výsledek německého výzkumu, je vyráběn s mimořádnou pozorností pro každý detail. Náušníky jsou vytvořeny z nealergické syntetické kůže a mikrovlákna v náplni polstrování izolují posluchače od okolního hluku. Stříbrem potahované OFC kabely a masivně pozlacené konektory zabezpečují dokonalý průchod elektrického signálu. Robustní kovový most s vlastním vnitřním tlumením dotváří promyšlenou koncepci neopakovatelně kvalitního poslechu do posledního detailu. Tato ultimátní, referenční reprodukce je umožněna také připojením k Sennheiser HDV 820, zesilovači pro dynamická sluchátka. Svojí zcela symetrickou signálovou cestou a extrémně nízkým harmonickým zkreslením jsou perfektní dvojicí pro poslech té nejvyšší možné kvality. Zvláště pokud je toto audiofilní duo propojeno speciálně vyladěným symetrickým kabelem s nízkou kapacitancí (druh elektrického odporu). Jak HD 820, tak HDV 820 jsou osazeny konektory odpovídající novým standardům pro symetrické propojení konektory Pentaconn. Toto propojení vykazuje nižší odpor něž všechny dosavadní sluchátkové konektory a díky tomu dosahují minimálního zkreslení a více transparentnější reprodukce zvuku té nejvyšší audiofilní referenční kvality.

Pan Otakar Schön z ihned.cz  tato sluchátka pochváli textem ...Něco jiného pak čekalo u Sennheiseru – první možnost vyzkoušet si v Česku sluchátka Sennheiser HD 820 – nejlepší uzavřená sluchátka na světě – tedy nejspíše. Znovu jsme se přesvědčil, že se mi to nezdá a německým inženýrům se podařilo vyvinout sluchátka s uzavřenou mušlí, která zní stejně vzdušně jako sluchátka otevřená, ale bez toho, aby do okolí unikalo tolik zvuku. Společnost Panter Praha zveřejnila i cenu pro český trh – ta je dvojnásobná ve srovnání s předchozím top modelem značky Sennheiser HD 800. Kolik zákazníků dá za sluchátka 59 990 korun, to je otázka, zvuk ale mají fantastický. Vlastně jsem z HD820 měl podobný pocit, jako z oné sestavy McIntosh/Sonus faber, která stojí o tři řády více, takže se taková sluchátka v podstatě vyplatí.

Vlastnosti a benefity:

  • Audiofilní zvuková kvalita dostupná jak v tichu domova, tak i v hlučnějším prostředí
  • Nová reference pro uzavřená sluchátka
  • Uzavřená circum-aurální dynamická stereofonní sluchátka

  • Výběr ze tří dodávaných kabelů včetně symetrických s konektory 4,4mm Pentaconn a XLR-4 nebo nesymetrického se standardním 6,4mm jackem
  • Zcela přirozený poslechový zážitek realistického zvukového pole s mizivou/nevnímatelnou rezonancí

  • Sklem zakryté sluchátkové mušle umožňují pohled na reproduktor a současně svým propočteným konkávním tvarem směrují kmitočty zadní stěny reproduktoru na vrstvu absorbéru. Tato technologie revolučním způsobem minimalizuje zkreslení reprodukce
  • Ručně vyráběné náušníky obsahují vysoce kvalitní mikrovlákna

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátka
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz // //