Sennheiser HD 660S2

Kód: 3921
Značka: Sennheiser
ZDARMAZDARMA
HD 660S2
14 990 Kč / ks
5 dní
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Referenční úroveň reprodukce otevřených dynamických kabelových sluchátek. Drátová sluchátka Sennheiser HD 660S2 mají inovovaný reproduktor s mimořádně nízkým harmonickým zkreslením. Zažijte nečekanou radost z objevování nových zvukových detailů v již naposlouchaných nahrávkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Předchůdce tohoto nového modelu, sluchátka HD 660 S, byla vyhlášena společností EISA za nejlepší evropská sluchátka 2018 - 2019. Tým Sennheiser si přesto předsevzal vycizelovat jejich reprodukci ještě blíže nárokům milovníků zcela autentického zvuku. Jedním z požadavků audiofilního poslechu je co nejširší frekvenční rozsah reprodukce. Například nejnižší klavírní A, tedy 27,5 Hz je velmi obtížně reprodukovatelné stejně jako dynamických 50 Hz velkého bubnu či tympánů v plné úrovni, živé plnosti a prokreslení. Proto byl vyvinut model dynamických otevřených sluchátek Sennheiser HD 660S2, který tato přání audiofilů plně uspokojí. Hřmotné crescendo tympánů, pulzování subbasového rytmu elektronické hudby nebo akusticky zhmotněné struny basy v jazzových skladbách vdechnou poslechu tu pravou atmosféru zcela autentického poslechu toho, co zvukoví mistři zaznamenali do nahrávky.   

Získáte ještě větší dávky působivosti, potěšení a emocí. Nová verze oblíbených sluchátek staví na všech silných stránkách svého impozantního modelového předchůdce. Prvotřídní přesnost zvuku a jednoznačné rozlišení tónů, detailů a jemných nuancí jednotlivých nástrojů, které téměř vidíte ve svých uších. Zažijte nečekanou radost z objevování nových zvukových detailů v již naposlouchaných nahrávkách. To vše vzniká promyšlenou úpravou proudění vzduchu kolem měniče, efektivnějším využitím vzduchové mezery magnetu, vylepšení povrchu akustického okolí reproduktoru. Úpravou cívky v HD 660S2, která teď vykazuje mnohem vyšší magnetickou sílu a elektrické tlumení pro čistší impulzní odezvu. Zvyšuje také citlivost reprodukční soustavy v celém frekvenčním spektru. Tato vylepšení a další úsilí techniků se vyplatilo. Akustický tlak v nejnižších oktávách se zdvojnásobil. Jedinečná kombinace úderných basů v kombinaci s bezprostředními středy a jiskřivě autentickými výškami bude pro posluchače audiofilním zjevením. Zejména v této cenové kategorii.

Nový poslechový zážitek objevíte již v klasických CD nahrávkách, ale dokonalost HD 660S2 plně vychutnáte při poslechu Hi-Res nahrávek. Tato sluchátka je opravdu plně reprodukují díky přesnější kontrole pohybu membrány, mikroskopicky přesnému zpracování ocelových dílů a díky extrémně lehké aluminiové cívce dávající membráně schopnost vysoce rychlé impulzní odezvy.

Použité reproduktory jsou nejen vyráběny v pověstné německé kvalitě, ale před instalací pečlivě testovány, tříděny a párovány. HD 660 S2 předvedou svůj plný potenciál při symetrickém připojení k symetrickým výstupům komponentů či sluchátkových zesilovačů. Vzhledem k různým možnostem připojení sluchátek je v setu přikládán i nesymetrický kabel s konektorem 6,35 mm stejně jako symetrický s konektorem 4,4 mm. Speciálně vyrobené kabely jsou vytvořeny z vysoce vodivé OFC mědi, s minimálním šumem a jejich konstrukce je zesílena para-aramidem. Nový model audiofilních domácích sluchátek Sennheiser HD 660S2 je navržen i pro maximální pohodlí posluchače, zejména pro pohodu dlouhodobého poslechu, neboť očekávejte, že od této reprodukce se budete jen velmi těžko odtrhávat. 

 

Klíčové vlastnosti a výhody:

 

 • Referenční úroveň reprodukce otevřených dynamických kabelových sluchátek
 • Inovovaný reproduktor s mimořádně nízkým harmonickým zkreslením
 • Bohatá škála přesně definovaných tónů, dokreslovaná realistickými detaily zvuku hudebních nástrojů
 • Nečekaně mohutná, ale realistická reprodukce nízkých a subbasových tónů
 • Ručně vybírané reproduktory s precizním souběhem tolerancí pravého i levého
 • Dodávané výměnné kabely jsou vyrobeny z vysoce vodivé OFC mědi, s velmi nízkým šumem, zesílené para-aramidovými vlákny
 • Obsahuje možnost výběru typu připojení - 6,35 mm jack nebo 4,4 mm symetrické
 • Redukce 6,35 mm na 3,5 mm je v setu
 • Frekvenční rozsah: 8 Hz – 41.500 Hz
 • Akustický tlak při 1 kHz, 1 Vrms: 104 dB
 • THD při 1 kHz, 100 dB: 0,04 %

 Obsah balení:

 • HD 660S2
 • Propojovací asymetrický kabel s konektorem 6,35 mm jack (1,8 m)
 • Propojovací symetrický kabel s konektorem 4,4 mm (1,8 m)
 • Redukce 6,35 mm na 3,5 mm
 • Úložný vak
 
Akustický tlak 104 dB (1 V)
Barva černá
Délka kabelu 1,8 m
Frekvenční rozsah 8 Hz - 41 500 Hz Harmonické zkreslení (THD) < 0.04% (1 kHz, 100dB)
Hmotnost 260 g
Jmenovitá impedance 300 Ω
Konektor Malý 3,5 mm Konektor Velký 6,3 mm Konektor Pentaconn 4,4 mm Konektor sluchátek 6,35 mm jack nebo 4,4 mm
Konstrukce otevřená, dynamická
Typ Hlavový most
Typ Kolem ucha (circumaural)
Typ Otevřená
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátka
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz