Rotel RMB-1555

Kód: 1281/CER 1281/STR Zvolte variantu
Značka: Rotel
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
rotel rmb1555 1
51 990 Kč / ks
3 dny Na objednávku Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
20.6.2024 16.7.2024 Zvolte variantu

Přestože RMB-1555 nabízí o něco méně energie než jeho velký bratr, zachovává si velmi robustní napájecí zdroj a poskytuje zesílení 5 x 120 W na kanál.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přestože RMB-1555 nabízí o něco méně energie než jeho velký bratr, zachovává si velmi robustní napájecí zdroj a poskytuje zesílení 5 x 120 W na kanál.

CD přehrávače Rotel byly v uplynulých desetiletích vždy velmi dobře přijímány, ale výkonové zesilovače byly pravděpodobně obdivovány a kriticky uznávány ještě více.
Je tomu tak protože Rotel trvá na tom, že „méně je více“. Důkazem je proslulý koncept vyvážené konstrukce – Balanced Design Concept, který klade důraz na jednoduchost a precizní provedení osvědčených technických principů a ctí závazek Rotelu pro přesnou a příjemnou hudební reprodukci.
Nyní je stejná pozornost věnovaná detailům a stejná vitalita hudební reprodukce k dispozici také pro milovníky vícekanálové hudby a videofilům hledající to nejlepší ve filmových soundtraccích.
Příklad: pozoruhodný vícekanálový výkonový zesilovač RMB-1555. Ať už se používá v systému domácího kina, jako distribuční zesilovač pro několik nezávislých zón ve vašem domě, nebo jako základ pozoruhodně flexibilního vícekanálového hudebního systému, RMB-1555 plní příslib dědictví značky Rotel.
Výkon je konzervativně dimenzován na 120 wattů na kanál do 8 ohmů zátěže a to u všech kanálů poháněných najednou při plném výkonu. Se všemi nejnáročnějšími reproduktory umístěnými v mimořádně velkých místnostech si RMB-1555 správně poradí a to v případě nejslabších podkresů flétny, tak i s podzemním rachotem blížící se apokalypsy.
Jeho schopnost je opřena o pozoruhodně stabilní napájecí zdroj, jehož základ tvoří toroidní transformátor navržený a vyrobený společností Rotel, jenž poskytuje přesné napětí při vysokém proudu do navazujících částí zesilovače. Samotný tvar transformátoru navíc snižuje rozptyl magnetického pole, které by jinak mohlo interferovat s hudebním signálem.
Ostatní komponenty uvnitř jsou stejně vysoké ráže. Jsou dodávány globální sítí dodavatelů společnosti Rotel až po podrobném prozkoumání a vyčerpávajících poslechových testech, které oddělují „dost dobré“ od skutečně superlativního.
RMB-1555 používá pouze diskrétní výstupní tranzistory s vyšší tepelnou stabilitou, jenž jsou osvobozením od konstrukčních kompromisů, které charakterizují jejich bratrance s integrovanými obvody. Zesilovač třídy AB zajišťuje nejlepší rovnováhu mezi výkonem a tepelnou účinností.
Terminály reproduktorů pro vysoké zatížení doplňuje spoušť dálkového ovládání 12V, RCA vstupy a odpojitelný napájecí kabel typu IEC.
RMB-1555 je opravdový zesilovač pro všechna použití, kombinuje vynikající výkon s maximální spolehlivostí, aby prokázal dlouhou oddanost společnosti Rotel pro uspokojování potřeb spotřebitelů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výkonnové zesilovače
Záruka: 2 roky
Výstupní výkon 20-20 kHz, 0.03% THD, 8 ohm: 5x 120 W
Celkové harmonické zkreslení (20-20,000Hz) 8 ohm: < 0.03%
Intermodulační zkreslení: < 0.03%
Frekvenční rozsah (+0.5, –3 dB): 10Hz - 100kHz
Činitel tlumení (8 ohm): 180
Doporučení impedance reprosoustav: min. 4 ohm
Odstup s/š (IHF A): 116 dB
Vstupní impedance / citlivost RCA: 12k ohms/1.5 volt
Zisk (Gain): 26.5 dB
Napájení: 230V, 50Hz
Spotřeba: 650 W
Rozměry (Š x V x H): 431 x 188 x 454mm
Hmotnost: 21,8kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz