Ricable INVICTUS Power Reference

Kód: 3639/1-5 3639/2-5 3639/3-5 Zvolte variantu
Značka: Ricable
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Invictus power reference
24 775 Kč / ks 28 775 Kč / ks 32 700 Kč / ks od 24 775 Kč / ks
Ihned k dodání Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
21.6.2024 18.7.2024 18.7.2024 Zvolte variantu

Invictus Power Reference je evolucí nejvyšší řady a díky použité technologické implementaci umožňuje vylepšit každý aspekt Invictus Power , aby bylo dosaženo skutečné reference v napájení Hi-Fi elektroniky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Invictus Power byl jedním z našich nejdéle fungujících produktů a jeho vylepšení bylo výzvou, která trvala více než rok. Naším cílem bylo zlepšit akustické vlastnosti a ovládání elektroniky, aniž bychom narušili filozofii, která vždy charakterizovala Invictus Power . Výsledek je skutečně superlativní, ještě hmatatelnější než model Speaker, a to natolik, že se můžeme právem chlubit tímto novým artefaktem s přívlastkem Reference.

Akustický výkon je evidentní a učiněný krok vpřed, ačkoli je v celku znatelný, vyniká výrazným zlepšením kontroly a čistoty poslechu, s definovanějším témbrem a dokonale charakterizovanou zvukovou scénou. Lze také ocenit znatelný krok vpřed v muzikálnosti skladby, s dobře prokreslenými hlasy oddělenými od nástrojů, to vše ve prospěch neuvěřitelné plynulosti poslechu, která zcela odstraňuje únavu z poslechu.

Invictus Power Reference je obzvláště rafinovaný, pokud jde o suroviny, a zahrnuje všechny dosud vyvinuté a dále zdokonalené inovace R-TEC. Opět zde najdeme dvojité dielektrikum z nově vyvinutého polymeru s ještě lepší dielektrickou konstantou a germaniový systém redukce šumu, který je však umístěn na celém kabelu, aby lépe odváděl zachycené rušení a snižoval šum v napájení.

Další významná modernizace spočívá v srdci výrobku, konkrétně ve vodičích o průřezu 8,4 mm2 vyrobených z mědi MARC 7N, jejichž průřez zůstává stejný, ale průměr jednotlivých žil se zmenšuje o 30 procent, čímž se počet jednotlivých žil, které tvoří každý vodič, zvyšuje na 1 140, takže celkový počet kapilár na celém kabelu se blíží 3 500.

Geometrie modelu Invictus Power Reference jde ve stopách svého předchůdce a vylepšuje některé aspekty, které jsou základem lepšího výkonu. Trojité stínění ing, které obousměrně chrání systém před rušením, zůstalo stejné, ale díky systému RNR ("Ricable Noise Reduction technology") je účinnější. Jak je známo, se stíněním je to jako s antibiotiky, to znamená, že přináší výhody, ale také vytváří kontraindikace signálu. Díky veškeré práci odvedené na novém Reference se nám podařilo ještě více snížit elektrickou kapacitu a lépe izolovat vodič od stínění, které nadále přináší užitek, ale ovlivňuje elektrický signál mnohem méně než dříve.

I z čistě estetického hlediska došlo ke změnám, které jsou však ozvěnou minulosti. Ve skutečnosti jsme přijali výjimečné konektory R-TEC, díky nimž je výsledná estetika kabelu více High-Tech. Práce odvedená na tomto novém kabelu řady Invictus Reference jej zcela jistě řadí mezi reference v oblasti napájecích kabelů pro high-end elektroniku.

+400 % výkonu ve srovnání se standardním kabelem*.
Vodiče 3 x 8,42 mm2 Měď MARC©
Trojité stínění a dvojité dielektrikum s technopolymery R-TEC©.
Konektory OFC Copper RCC©
K dispozici také s americkou zástrčkou a na vyžádání IEC C19

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz