Rel No.31

Kód: 4068
Značka: REL Acoustics
ZDARMAZDARMA
Rel No31 1
209 990 Kč / ks
Objednáno
Můžeme doručit do:
4.7.2024

No.31 není nic menšího než čistě referenční model, vytvarovaný z boků pozoruhodného modelu No.32, ale s nově vyvinutým 12″ (350mm) měničem z uhlíkových vláken. Každý aspekt modelu No.31 byl oproti jeho předchůdci komplexně vylepšen a zdokonalen. No.31 přináší klasický Reference filtr použitý v No.32, stejné duální parametrické filtry, měnič, který zvládá třikrát vyšší výkon a přináší tak skutečně vzrušující zážitek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

No.31 existuje proto, aby uspokojil potřeby těch, kteří touží po tom nejlepším, ale mají omezený prostor. Zatímco někteří si mohou dovolit náš vlajkový model No.32, je větší a hlubší, než se do některých místností vejde. Jak nejlépe zajistit kvalitu zvuku, provedení a promyšlené funkce modelu No.32 s kompaktnějšími rozměry? Vezměte si model No.31.

Model č. 31 se svým designem shoduje s modelem č. 32, ale nějakým způsobem vypadá štíhlejší, přikrčený blíže k podlaze - téměř kočičí ladností. Elegantní pokovené rukojeti zasazené do elipsy zůstaly zachovány, stejně jako provázková mřížka, která umožňuje obrovskému množství vzduchu explodovat do místnosti, aniž by vytvářela hluk, jak to umí látkové mřížky. Model No.31 se vyznačuje zakřiveným poloměrem bočnic, který určuje jeho výkon i charakter. Pozoruhodná je však redukce vizuální i skutečné trojrozměrné fyzické hmoty. No.31: když je třeba poskytnout to nejlepší na menším prostoru.

Číslo 31 umožňuje stejné vertikálně uspořádané uspořádání linek jako konečné číslo 32. Přináší transformační výkon, který žádný konkurent nedokázal. Pro ty, kteří hledají dokonalý hudební a divadelní zážitek, odemyká Line Arrays poslední rozměr systémové reprodukce. Audiofilové se již léta honí za trojrozměrným zvukem, avšak uniká jim prostý fakt, že chybějícím článkem je výška - nikoliv hloubka obrazu. Vytvořením produktů, které jsou navrženy tak, aby je bylo možné naskládat na sebe 3 (nebo ve výjimečně vysokých místnostech 5) jednotek na výšku při zachování individuální regulace crossoveru a zisku každého subwooferu v poli, vytvořila společnost REL mistrovské dílo, které konečně přináší to, za čím se ti nejzkušenější audiofilové honili posledních 40 let.

Uvnitř modelu No.32 se nachází také zesilovač s výkonem 1 000 W, který je omezen pouze na 900 W, aby se dokonale doplňoval s 12" basovým motorem v modelu No.31. To umožňuje dosáhnout maximální dynamiky a zároveň zajistit dlouhou a veselou životnost obou komponentů. I zde je součástí kouzla LimitLess Limiter,™ který umožňuje zesilovači špičkovat až na hranici svých možností bez slyšitelné komprese, zprostředkovává rytmicky nenucenou kvalitu. Také jeho dva parametrické filtry umožňují přesné mikroladění; nejhlubší basy jsou mírně posíleny, zatímco horní pásma basů lze jemně ořezat a zajistit tak skvěle vykreslený přechod z basů do hlavního reproduktoru. Elektronická konstrukce referenční řady je sama o sobě uměleckým dílem.

Neuvěřitelný zdvih 12" měniče z čistého uhlíkového vlákna umožňuje hrát stejně hlasitě jako jeho větší stájový kolega. Přesto má No.31 taktnost, hbitost a atak, které dokázaly poskytnout jen ty nejlepší subwoofery. Také jeho zvukový podpis funguje ve skromně dimenzovaných místnostech a s širokou škálou jemných reproduktorů. Akceleraci reproduktoru zajišťuje speciálně navinutá 3" kmitací cívka poháněná 13librovou magnetickou konstrukcí; i v blízkosti svých limitů zůstává kmitací cívka pevně uvnitř mezery. Právě tato niterná síla spojená s velkou jemností a nuancemi je charakteristickým znakem modelu No.31.

Ovládejte svůj model No.31 uchopením referenčního dálkového ovladače REL. Okamžitě vás zaujme dokonalé padnutí do dlaně, které je výsledkem pečlivého promyšlení a mnoha generací pokusů a omylů při vývoji prototypu. Druhou reakcí na něj je vědomí jeho hmotnosti, která vyjadřuje jeho kvalitu, stálost a neměnnost. Říká vám: "Jsem věc hmotná, kvalitní. Dávejte pozor, záleží na tom, co uděláte příště." Pokud jste v minulosti vlastnili model REL (a to je plných 90 % majitelů modelu Rel Reference), máte všechny známé ovládací prvky hned po ruce, přesně tam, kde byste je chtěli mít. Zesílení vysoké (nebo nízké, pokud používáte aktivní reproduktory) úrovně se nachází pohodlně na pravé straně, crossover spočívá uprostřed a zesílení .1/LFE je vlevo.

Dole jsou tři krásné kovové přepínače, které obsluhují kritické funkce nastavení. Vypínač dálkového ovládání je umístěn dole. Jednak je co nejméně překážející, jednak zůstává po zapnutí a používání během nastavení zapnutý, aniž by se omylem vypnul. Uprostřed je umístěn ovladač fáze. Ten se používá pouze zpočátku k určení správné fáze 0 nebo 180 stupňů. Horní přístup k duálnímu parametrickému ekvalizéru - označený písmeny A a B - navíc umožňuje nejplošší a nejhlubší basy a na druhém konci basových frekvencí jemné doladění chování crossoveru. Tím získáte dokonalé prolnutí subwooferu s hlavními reproduktory a veškeré zbytky brumu a rezonance generované místností lze jemně ořezat.

Dálkový ovladač Reference Remote od společnosti REL připomíná dokonalého komorníka - vždy bezchybný, nepostradatelný, když je třeba, a pak tiše odložený až do budoucna, kdy si jeho služby vyžádají třeba doplňky nebo další vylepšení systému.

Reproduktor: 30 mm, Výkon: 900 W RMS,
• zesilovač třídy D, • uzavřená ozvučnice, aktivní zářič ze předu,
• Šířka x výška x hloubka: • 638 x 435 x 72 mm
• Čistá hmotnost: 52 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz