Rel HT 1205 MKII

Kód: 4053
Značka: REL Acoustics
ZDARMAZDARMA
RELHT1205 MKII
25 990 Kč / ks
3 dny
Můžeme doručit do:
23.5.2024

HT/1205 MKII představuje nový výkonnostní standard pro cenově dostupné subwoofery pro domácí kino. Vyhýbá se elektronickým trikům ve prospěch správně vyvážených priorit; skříně mají správné rozměry, jsou pevně vyztužené a krásně dokončené. Nový zářivý design zesilovače, který bez námahy dodává 500 W do zcela nového 12" (300mm) reproduktoru CarbonGlas™. Na sexy nové černé lakované horní desce se vznáší decentní logo REL, zatímco draze tepaný černý kompozit s liniemi pro kabinet vypadá skvěle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HT/1205 MKII hraje o 50 % hlasitěji než jeho předchůdce a zároveň přináší větší přesnost a jemnost. Je schopen dosáhnout výstupních úrovní, které se běžně vyskytují u modelů s cenou výrazně vyšší než 1 000 USD. Fantastický pro hudbu a dostupný HT-Air doplňuje dokonalou nabídku.

Serie HT je navržena speciálně s cílem odpovědět na výzvu vytvořit cenově dostupné, výjimečně dynamické subwoofery s čistým výkonem pro domácí kino. Model HT/1205 MKII je ideální kombinací lehkého, moderního 12" reproduktoru CarbonGlas™ (300 mm) spojeného s výkonným 500W zesilovačem třídy D, který pracuje v chladu a produkuje mimořádnou dynamiku. Interně jsme vyvinuli speciálně upravené vstupní filtry pro domácí kino, které produkují extrémně ploché basy až ve 20. letech. K dispozici je 12" jednotka pro čistě domácí kino, a to za skutečně atraktivní cenu. Jak dobře jsme tohoto cíle dosáhli, posoudíte sami, ale kritici se již nyní hlásí o slovo v recenzích. Věříme, že HT/1205 MKII je předurčen k tomu, aby se stal moderní klasikou se štíhlými rozměry skříně dokončenými v atraktivním, ale účelném vzhledu černého zrnitého hliníku s liniemi a završenými 12 mm silnou krásně leštěnou horní deskou, která slouží k tlumení vibrací na kritickém horním povrchu skříně.

Krásné nové skříně jsou vyrobeny na míru; mají nové textury, proporce a povrchové úpravy, které v této kategorii dosud nebyly k vidění. Nižší, elegantnější skříňky si vypůjčují proporce převzaté z našich nových modelů Reference. V průběhu let naše experimenty prokázaly, že výsledkem je rychlejší a hlubší podání basů - a přitom to vypadá úchvatně. Váš pohled okamžitě upoutá horní panel, jehož celý povrch je dokončen 5 vrstvami ručně leštěného klavírního černého laku. V horní vrstvě laku se vznáší diskrétní logo REL, zatímco tělo kabinetu je obloženo horizontálně pruhovaným, linkovaným kompozitem. Celá záležitost vypadá draze, na míru a vkusně střídmě. Navíc jej můžete stylově kombinovat s modely Serie T/x nebo Serie S ve velkých, plně pohlcujících sestavách REL HT/3D™.

Reproduktor HT/1205 MK II je stejně jako vždy 12" (350mm) konstrukce CarbonGlas™, ale všechny jeho komponenty byly posíleny. Je vylepšen ve velkém i malém, což mu umožňuje podávat co nejvyšší výkon. Lehký, tuhý a tichý, kombinace primárních kuželů ze skleněných vláken se středovými krytkami z pravého uhlíkového vlákna dává vzniknout cenově výhodnému, ale přitom pístovému kuželu. Větší a výkonnější magnety produkují více energie. Vylepšená konstrukce odpružení kontroluje výkon modelu HT/1205 MKII až na hranici možností zesilovače i reproduktoru. Výsledkem je šílený výkon, zatímco HT/1205 MKII zůstává rychlý a tekutý.

V divadelním subwooferu se o těžkou práci starají zesilovače. Obrátili jsme se na skutečného dodavatele zesilovačů první úrovně, aby pro nás postavil náš nejnovější design - nezklamal. Zahrnuli silnější desky, vylepšili napájecí zdroje a udělali všechny ty věci, jejichž výsledkem je brutálně výkonný zesilovač s pozoruhodnou životností. Výkonové moduly MOSFET s výkonem 800 wattů navíc znamenají, že tento zesilovač jen tak tak pluje při svém výkonu 500 wattů. Produkuje skutečně úchvatný zvuk. Ačkoli se všechny titulky věnují divadlu, velkým tajemstvím HT/1205 MKII je, že zní vznešeně i v hudebních aplikacích. Velký a robustně znějící se jistě okamžitě stane klasikou.

PerfectFilters™: Kde to všechno začíná - Zesilovač

Vstupní filtry REL jsou proslulé v celém světě zvuku. Spojují v sobě ultrarychlé crossovery, výškové filtry, které rozšiřují plochost hlubokých basů, a výbušně znějící integrované limitéry. Tato kompaktní řada analogových obvodů je tajným receptem společnosti REL v oblasti hudebního i filmového zvuku. Zdokonalené sekundární filtry této druhé generace mají mnohem vyšší frekvenci; díky nim je zřídnutí vzduchu ve zvuku exploze cítit mnohem realističtěji. Náš nejnovější obvod také obsahuje zcela analogový subsonický filtr, který začíná již na 8 Hz, aby se minimalizoval vliv infrazvuku ze zvukových stop, který sahá hluboko pod rezonanční bod reproduktoru. Výsledkem je neuvěřitelný podávaný výkon se schopností hrát až na hranici možností reproduktoru bez zkreslení.

Reproduktor 12” CarbonGlas, 500 W RMS,
• zesilovač třídy D, NextGen5,
• nové provedení a ozvučnice
• Šířka x výška x hloubka: 413 x 387 x 438 mm,
• Čistá hmotnost: 19,6 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz