Rel HT 1003 MKII

Kód: 4062
Značka: REL Acoustics
ZDARMAZDARMA
Rel HT1003 1
19 990 Kč / ks
3 dny
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Pokud nemáte dostatek místa nebo nepotřebujete extra výkon našich větších modelů, kupte si HT/1003 MKII. Je to tak jednoduché. Je kompaktnější, stejně krásný a poskytuje identickou kvalitu provedení jako jeho sourozenci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zcela nový 300W zesilovač třídy D nabízí větší headroom a napájí nový 10" (250mm) reproduktor CarbonGlas™. Tato kombinace přináší zničující výkon, který hraje DVAKRÁT hlasitěji než originál. Za tuto cenu je takový výkon neslýchaný. Třešničkou na dortu je, že stejně jako všechny nové modely HT při přehrávání hudby krásně reaguje a HT-Air přináší nejmodernější (volitelné) bezdrátové připojení.

Snad nejvýraznější inovaci v celé řadě HT přináší pozoruhodný model HT/1003 MKII. V divadle nic nezapůsobí tak jako surový výkon, i když ho nevyužijete celý. Zvýšení využitelného headroomu modelu HT/1003 MKII propůjčuje zvuku lehkost, se kterou nemohou menší konstrukce soupeřit. Zde realizujeme o plných 10 dB vyšší výstup (tedy dvakrát hlasitější) oproti jeho předchůdci. Stejně jako u svých větších bratříčků dostává HT/1003 MKII kompletní sadu vylepšení MKII. Zaprvé, vyšší sekundární filtr umožňuje energii rozšířit dále do zvukového spektra, což znamená, že exploze jsou divočejší než kdy dříve. Dále je zde plně analogový filtr PerfectFilter™, který zvedá a rozšiřuje nejhlubší basy. Analogový podzvukový filtr navíc odfiltruje signály, které mohou vést k poškození pod 20 Hz. To vše je zabaleno ve stejném sexy, seriózním vzhledu, který se dokonale hodí k našim sériím T/x a S pro použití v systémech HT-3D. Také vylepšení ovladače, zesilovače a filtrů znamená, že tato nejnovější verze je nyní vážně muzikální subwoofer.

Nové sexy skříňky jsou šité na míru, s novými texturami, proporcemi a povrchovými úpravami, které v této kategorii dosud nebyly k vidění. Nižší, elegantnější skříňky si vypůjčují proporce převzaté z našich nových modelů Reference. Díky dlouholetému experimentování jsme zjistili, že to vede k rychlejšímu a hlubšímu podání basů - a přitom to vypadá úchvatně. Pohled okamžitě upoutá horní panel, který je dokončen pěti vrstvami ručně leštěného klavírního černého laku. V horní vrstvě laku se vznáší nenápadné logo REL, zatímco tělo kabinetu je obloženo horizontálně pruhovaným, linkovaným kompozitem. Celá záležitost vypadá draze, na míru a vkusně střídmě. Navíc jej lze kombinovat s modely Serie T/x nebo Serie S ve velkých, plně pohlcujících sestavách REL HT/3D™.

Reproduktor HT/1003 MKII zůstává 10" (250mm) konstrukce z uhlíkového skla CarbonGlas™, aby jeho celková velikost zůstala rozumná v roli výkonného reproduktoru pro poněkud skromnější prostory. Každá součástka byla vylepšena ve velkém i malém, aby poskytovala co největší výkon. Kombinace primárních kuželů ze skleněných vláken s pravými středovými krytkami z uhlíkových vláken je lehká, tuhá a tichá a výsledkem je cenově výhodný, ale přesto pístový kužel. Větší a výkonnější magnety produkují větší energii. Modernizovaná konstrukce zavěšení se zvětšeným okolím umožňujícím větší zdvih znamená, že výkon zůstává pod kontrolou až na hranice možností zesilovače a reproduktoru. Výsledkem je zázračný výkon v této cenové kategorii, který zůstává rychlý a plynulý, stejně jako u všech modelů REL.

V divadelním subwooferu odvádějí špinavou práci a těžkou práci zesilovače. Obrátili jsme se na skutečného dodavatele zesilovačů první úrovně, aby pro nás postavil náš nejnovější design; nezklamal. Vytvořili silnější desky a vylepšili napájecí zdroje - vše, co sice není sexy, ale výsledkem je brutálně výkonný 300W zesilovač (věděli jste, že všechny zesilovače REL jsou specifikovány jako RMS Continuous, stejně jako velké, drahé 300W monobloky?) s pozoruhodnou životností. Generuje skutečně úchvatný zvuk. Ačkoli se o jeho divadelních aplikacích píše ve všech novinových titulcích, jeho velkým tajemstvím je, že zní vznešeně i v hudebních aplikacích. Velký a robustně znějící HT/1003 MKII se jistě okamžitě stane klasikou.

PerfectFilters™: Kde začíná dokonalost

Vstupní filtry REL jsou proslulé v celém světě zvuku. Spojují v sobě ultrarychlé analogové crossovery, zákazníkem navržené výškové filtry, které rozšiřují plochost hlubokých basů, a integrované limitéry, které umožňují explozi veškerého výkonu směrem ven. Tato kompaktní řada analogových obvodů je tajným receptem společnosti REL v oblasti hudebního i filmového zvuku. Zdokonalené v této druhé generaci, použité sekundární filtry nyní umožňují rozšíření na mnohem vyšší frekvence, což umožňuje, aby řídnutí vzduchu ve zvuku exploze působilo mnohem realističtěji. Náš nejnovější obvod navíc obsahuje zcela analogový podzvukový filtr, který začíná již na 12 Hz, aby se minimalizoval vliv infrazvuku ze zvukových stop, který sahá hluboko pod rezonanční bod měniče. Výsledkem je neuvěřitelný dodávaný výkon se schopností hrát až na hranici možností reproduktoru bez zkreslení.

Kdysi bylo nutné zapojit zvuk do dlouhých kabelů rozprostřených po podlaze. S naším volitelným systémem HT-Air™ lze skvělý zvuk "odpojit" - nahradit jej malým vysílačem a odpovídajícím přijímačem, který vysílá neuvěřitelně rychlý 5,8Ghz bezdrátový signál až na vzdálenost 60 stop bez digitální komprese. Tento cenově dostupný obvod obsahuje stejný čip LSIC, který pohání náš nejmodernější AirShip II, bez drahých diskrétních analogově-digitálních a digitálně-analogových převodníků (DAC). Je ideální pro signály .1/LFE využívající konektory RCA, které jsou hlavním posláním HT/1205 MKII.

Uzavřená konstrukce
- 10palcový, 250mm měnič, kuželová konstrukce CarbonGlas, obrácená prachová kopulka z uhlíkových vláken, ocelový kryt
- Dolní mezní frekvence: -6 dB při 24 Hz
- Vstupy: nízkoúrovňové stereofonní RCA nebo LFE RCA
- Výkon: 300 W (RMS)
- Typ zesilovače: NextGen5 třídy D
- Bezdrátové připojení HT Air (volitelné)
• Šířka x výška x hloubka: 318 x 347 x 351 mm,
• Čistá hmotnost: 15,1 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz