Nuprime Pure AC-4

Kód: 374
Značka: NuPrime
ZDARMAZDARMA
Pure AC4 2 768x384
30 490 Kč / ks
Ihned k dodání
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Pure AC-4 je špičkový kondicionér střídavého proudu, který snižuje hlučnost střídavého proudu o více než 20 dB. Dodává se se 4 pozlacenými AC zásuvkami Furutech FPX, má spouštěcí vstup a výstup a jistič pro přepěťovou ochranu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Většina našich audio zařízení sdílí domácí AC linku s dalšími elektrickými spotřebiči, jako jsou ledničky, pračky, klimatizace a LED světla. Domácí spotřebiče vydávají elektrický šum přes AC vedení. Není to problém pro základní spotřebitelské audio systémy na masovém trhu, ale v high-end systému, kde optimalizujeme SNR > 90 dB a méně než 0,1 % THD+N, je to oblast, které bychom měli věnovat pozornost. Pure AC-4 zlepšuje zvukovou scénu a rozlišení vašeho audio systému. Ve své hudbě tak můžete slyšet více detailů...
Většina zařízení pro úpravu napájení základní úrovně nedělá dobrou práci při izolování hluku a také komprimuje energii poskytovanou střídavým napájením. To je způsobeno fyzikálními vlastnostmi jednoduché konstrukce filtru a vede to ke ztrátě basů a dynamiky. Špičková zařízení s propracovaným designem, která dokážou dosáhnout vynikajícího filtrování šumu bez vedlejších efektů, stojí mnohem víc, než je cena Pure AC-4. Kromě toho vysokovýkonové zesilovače a malá signální zařízení vyžadují velmi odlišné konstrukce střídavých filtrů a vstupní zařízení střídavých filtrů nejsou optimalizována ani pro jeden z nich.

Uvnitř Pure AC-4 jsou dvě sady filtrů, které vyhovují řadě cílových aplikací:

1) Zařízení citlivá na malý signál, jako je předzesilovač, DAC a přehrávače, využívající dvě výstupní zásuvky, každá s proudovým rozsahem 3A až 8A. Extrémně výkonný obvod LC filtru 7. řádu (používá 7 vysoce výkonných tlumivek, kondenzátorů) s maximálním 1000násobným izolačním výkonem je výslovně navržen pro malá signální zařízení, která jsou velmi náchylná na rušení šumem.

2) Vysokovýkonové zesilovače využívající dvě výstupní zásuvky, každá s proudovým rozsahem 10A až 15A. LC filtr 5. řádu s 10 až 50násobnou izolací je navržen tak, aby dodával maximální proud 27A. Induktor je vinutý měděným drátem o tloušťce 1,6 mm, aby byl umožněn vysoký průtok proudu.

Další funkce

FURUTECH FPX vysoce kvalitní galvanicky pozlacené (24karátové zlato) AC zásuvky. Řada FPX má konstrukci s kolíkovou vložkou, která zajišťuje zvýšené kontaktní plochy a stabilní přenos.

Monitorování střídavého proudu, které současně zobrazuje napětí, proud a výkon. Displej lze vypnout.

Implementace více než 4 AC zásuvek na stejné šasi by zvýšila rušení, a tím by snížila výkon. Doporučujeme uživatelům zakoupit více zařízení Pure AC-4, pokud potřebují více než 4 zásuvky.
Specifikace

Vstup: 100V ~ 240VAC (50~60Hz)
Jistič: 15A
Výstup*: 10A x 2, 3A x 2
Spouštěcí vstup: DC3V ~ 30V 2mA
Spouštěcí výstup: DC12V 50mA
Rozměry produktu: 74 mm x 330 mm x 253 mm (V x Š x H)
Rozměr balení: 150 mm x 360 mm x 420 mm (V x Š x H)
Hmotnost produktu: 3,5 kg; Hmotnost balení: 5 kg
Záruka: 2 roky

*Pure AC-4 je navržen tak, aby poskytoval nepřetržitý proud 19A s okamžitým proudem 35A.

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové filtry a regenerátory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz