PS Audio Sprout 100

Kód: 1854
Značka: PS Audio
ZDARMAZDARMA
PS audio Sprout main 1
25 590 Kč / ks
Na objednávku
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Kompletní integrovaný zesilovač. Vše, co potřebujete, je sada reproduktorů nebo sluchátek.

V duchu vášně a technologického pokroku PS Audio hrdě oznamuje jejich nejnovější počin - integrovaný zesilovač Sprout100, který představuje vizi jednoduchého, elegantního způsobu hraní hudby doma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V duchu vášně a technologického pokroku PS Audio hrdě oznamuje jejich nejnovější počin - integrovaný zesilovač Sprout100, který představuje vizi jednoduchého, elegantního způsobu hraní hudby doma.

Komplexní integrovaný zesilovač. Vše, co dále potřebujete, je už jen sada reproduktorů nebo sluchátek. Pokud milujete hudbu, Sprout změní váš život a váš vztah k hudbě. Sprout přináší hudbu: čistou, sladkou, jednoduchou a LIVE! Vše je tak snadné stačí připojit k přehrávači CD, LP nebo mobilnímu telefonu.

Sprout100 představuje novou, upgradovanou verzí původního PS Audio Sprout. Při jeho vývoji bylo dosaženo mnoha vylepšení: zdvojnásobili jsme výstupní výkon, plně jsme přepracovali  sluchátkový výstup a zahrnuli  analogový vstup / výstup a dále  výstup subwooferu. .Nejen  přístroj  se pyšní povrchem z opracovaného a broušeného hliníku a ořechového dřeva, také elegantní dálkové ovládání má povrch z kartáčovaného hliníku. Sprout100 je totožný s původním PS Audio Sprout v mnoha ohledech: velikostí, tvarem a vzhledem . A dodá všechnu kvalitu zvuku, kterou jste od PS Audio mohli očekávat.

Principy konstrukce se nikdy nezmění: kompaktní, elegantní všestrannost, která přináší obsah včerejška k dnešním technologiím. Výkon i funkce přístroje byly ubgradovány: větší síla, větší rozlišení, více romantiky. Doufáme, že se vám líbí!

Maličký přístroj váží směšných 1,3 kg a to při šířce 15,7 cm, hloubce 20,8 cm a výšce 4,8 cm - je to prostě mimořádně nenápadný přístroj. To podtrhuje i jeho design - elegantně nevtíravý jako ostatně vše se značkou PS Audio. Horní strana přístroje je vyvedená v pravé ořechové dýze (což je vzhledem k ceně neuvěřitelné), která trochu "zlidšťuje" účelovost hliníkového těla.

Vpředu najdete dva kruhové ovladače a 6,3 mm sluchátkový výstup - ovladačem vpravo se reguluje hlasitost a jeho stiskem se také zesilovač zapíná (o čemž vás informuje miniaturní dioda v rohu nad ním); ovladačem vlevo přepínáte čtyři dostupné vstupy (phono pro gramofon, analog, USB / optika a bluetooth).

Po stranách najdete větrací průřezy, na zadní straně pak přípojná místa zahuštěná tak, že tu nezbývá jediný centimetr volného prostoru. Přispívá k tomu i napájecí zásuvka plné velikosti, působící až poněkud dominantně. Vedle ní je kryt bluetooth modulu, ještě o krůček vedle USB port a optický digitální vstup. Uprostřed je analogový vstup (řešený klasickými cinchi), doplněný nečekaně o linkový analogový výstup ve stejné podobě. Vedle něj je vstup pro signál z gramofonu s MM přenoskou (a pochopitelně je tu i nutný zemnící kolík). Nad zemnícím bodem najdete i jednokanálový výstup pro subwoofer. Signál do reprosoustav dovedete z dvou pár reproduktorových terminálů pouze klasickými banánky.

Uvnitř modelu Sprout100 je víc, než byste možná čekali. Výrobce si zakládá hlavně na poctivých 100 Wattech výstupního výkonu, které ale pochopitelně dodává ICEpower modul, pracující ve třídě D. Druhou stěžejní částí Sprout100 je vestavěný digitálně-analogový převodník, který zpracovává data z bezdrátového i klasického připojení - jde o čip ESS Sabre 9016, který podporuje PCM signál s rozlišením 24 bit / 384 kHz a DSD128, takže hraní z počítače přes asynchronní USB nebude jen tak nějaký doplněk. Čip pak provádí se všemi digitálními signály v prvním kroku upsampling na plné PCM rozlišení a teprve pak je signál zpracován dále.

Poslední, na čem si v PS Audio zakládají, je poctivě provedený sluchátkový zesilovač - je vyroben z diskrétních součástek a používá technologii "Z Feedback", díky níž nabízí téměř nulovou impedanci výstupu. Působivá je i hodnota rychlosti přeběhu - 1 300 V / mikrosekunda je 100x rychlejší než u původního modelu. Výstupní výkon 125 mW do 300 ohm pak postačí pro většinu sluchátek.

Pasivní RIAA korekční předzesilovač pak vyhoví všem běžným přenoskám díky impedanci 47 kOhm a 100 pF zátěži či zisku 40 dB.

Na výstupu nabízí Sprout100 odstup signálu a šumu přes 100 dB a celkové harmonické zkreslení menší než 0,01% (1 VRMS / 1 kHz).

Doplňkové parametry

Kategorie: Zesilovače
Záruka: 2 roky
Analogové vstupy: RCA
Phono vstupy: RCA     MM   (RCA)
Analogové výstupy: RCA
S/PDIF digital vstup: OPTICAL
USB vstup: USB
Výstupní výkon (reproduktory): 100W
Výstupní výkon ( sluchátka ): 32 Ohm/500 mV, 300 Ohm/12mV
Výstupní impendance sluchátka: < 0,3 ohm
Bluetooth: ano, využívá Saber DAC do 128 DSD a 384/24 PCM
DAC: 24 bitů
Váha: 1,3 kg
Přepravní váha: 2,3 kg
Rozměry: 15,24 x 20,32 x 4,45 cm
Přepravní rozměry: 57 x 33 x 15 cm
Barevné provedení: Silver ( stříbrná ) 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz