PS Audio Power Plant P20

Kód: 1875/CER 1875/STR Zvolte variantu
Značka: PS Audio
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
PS audio PowerPlant P20
319 490 Kč / ks
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
24.6.2024 24.6.2024 Zvolte variantu

Nejnáročnější hudební systémy nevyžadují nic menšího než P20.

V obrovském šasi se neukrývá jen tak ledajaký napájecí filtr, ale kompletní regenerátor napájecího napětí.Celý přístroj mnohem více vypadá jako ultimativní koncový zesilovač, spíše než že jsou to "jen zásuvky". Stavbou je P20 Power Plant prakticky kostka se zakulacenými rohy, po stranách jsou k vidění poměrně mohutné chladiče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V obrovském šasi se neukrývá jen tak ledajaký napájecí filtr, ale kompletní regenerátor napájecího napětí.Celý přístroj mnohem více vypadá jako ultimativní koncový zesilovač, spíše než že jsou to "jen zásuvky". Stavbou je P20 Power Plant prakticky kostka se zakulacenými rohy, po stranách jsou k vidění poměrně mohutné chladiče, vepředu zase krom středně velkého displeje (a spínacího tlačítka maskovaného jako logo firmy) dvojice brutálních madel pro snazší manipulaci s nemalou hmotou stroje.

Pohled zezadu odhalí celkem třináct zásuvek rozdělených do pěti zón A až E, dvě zásuvky pak mají označení "High Current" a jsou tedy určeny pro výkonné zesilovače. Napájecí zásuvka je klasická 10ti ampérová C15, což může být pro někoho překvapivé, ale s ohledem na provozní parametry to je dostačující řešení. I na zadní straně najdete madla, tentokráte ale menší - nicméně napovídá to něco o tom, že P20 Power Plant je "dvoumužný" komponent. Ostatně necelých 50 kg hmotnosti při šířce 43 cm, výšce 28 cm a hloubce 36 cm to napovídá samo o sobě.

Co u filtrů a napájecích řešení není úplně obvyklé, to je dálkové ovládání, kterým lze filtr zapínat a přizpůsobovat některé funkce. Stejně tak ne úplně obvyklý je slot na paměťové karty nebo ethernetová zásuvka či 3,5 mm vstup a výstup spouštěcího napětí. Přes paměťové karty můžete aktualizovat software v použitém FPGA řídím systému, po ethernetu zase filtr ovládat.

Jak už bylo řečeno, P20 funguje jako regenerátor síťového napětí, takže je vlastně jedno, co přichází ze zásuvky ve zdi, protože do všech třinácti výstupních jde pečlivě regulovaný proud. Uvnitř se nachází řada zesilovačů, které umí dodat až 2000 VA a 35 A, což by mělo stačit pro valnou většinu audio aplikací (a mimo jiné stačí i pro náročné D´Agostino Progression Mono).

Provozní parametry můžete do určité míry ovlivnit buď pomocí dotykového displeje, nebo pomocí webového rozhraní. Samozřejmostí je sekvenční spínání zón, můžete si definovat také sílu "filtrace" a další parametry - experimentování se tak meze nekladou, ale reálně funguje P20 Power Plant na 99% už "z krabice".

O provozních parametrech pak hračičky informuje filtr díky integrovaného osciloskopu na barevném displeji, kde se protáčejí informativní "měřáky". Je tu náhled vstupního a výstupního zkreslení, "faktor zlepšení" nebo aktuální odběr ve Wattech. Můžete si vyvolat i vizualizovanou sinusoidu vstupní a výstupní, případně jen nechat ukázat jejich rozdíl, v přehledné tabulce umí P20 ukázat přesné provozní parametry. V nastavení si lze hrát s nastavením napětí (pokud by 230 V nebylo z nějakého důvodu v pořádku), nastavením síly MultiWave technologie a také s fází.

V další části nastavení umí dokonce P20 aktivovat sérii vysokofrekvenčních pulzů, které mají demagnetizovat obvody.

Zmiňovaná technologie MultiWave je prakticky zásobárna energie - výrobce to příliš neprecizuje, ale jde o efekt jako kdybyste přidali velkou banku kondenzátorů, z nichž připojená zařízení mohou brát energii rychleji a ve větším množství, což poslouží k lepšímu zvládnutí dynamických špiček. V PS20 si pak můžete najít stupeň, který vám vyhovuje. Navíc lze filtru zvolit pracovní režim, který sahá od co nejnižšího zkreslení po co největší přiblížení nastaveným hodnotám. Opět - na každý přístroj a každé ucho je třeba najít si svá vlastní nastavení, byť rozdíly jsou v řádu nuancí. (  Převzato z portálu Hi-Fi Voice, autor Daniel Březina )

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové filtry a regenerátory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz